Hlavné menu
Produkty v košíku

Přístroje na obličej

Používání kosmetických přístrojů na obličej v domácnosti je ve světě již běžnou praxí. Využijte náš široký výběr toho nejlepšího pro Vaši pleť. Trápí Vás akné a problematická pleť? Vyzkoušejte náš vysokofrekvenční přístroj ozonizér , který se používá k hloubkové čištění pleti, odstraňování mastnoty, prokrvuje a regeneruje pleť.
01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro 01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro
-36 %
01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro Chcete se zbavit černých teček přirozeným způsobem bez bolestivého vytlačování, zarudnutí a chemikálií? Tak potom je pro vás tento skvělý vakuový čistič pleti jako stvořený. Pět vyměnitelných hlav: Mikrokrystalická hlavice na mikrodermabrazi - exfoliuje epiderm..
454Kč 706Kč
Cena bez DPH:375Kč
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1 Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1
-36 %
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4v1 Klíčové vlastnosti a účinek: Vakuový lifting pro obnovu starých buněk Čistí pokožku a snižuje defekty kůže povislé kůže Odstraňuje kožní maz vyhlazuje pokožku Eliminuje a odstraňuje vrásky Odstraní černé póry a černé hlavičku Funguje to skvě..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Elektrická kulma na řasy XPREEN Elektrická kulma na řasy XPREEN
-37 %
Elektrická kulma na řasy Elektrická kulma na řasy ve tvaru řasenky perfektně natočí řasy, pomáhá kroutit a upravovat řasy od kořínků po konečky a snadno vytváří efekt zvlnění, který vydrží déle než tradičními kleštěmi na natáčení. Předehřev 10 sekund Vyhřívaná kulma Xpreen je vyrobena z rychle se o..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Kartáček na čištění obličeje JOY Kartáček na čištění obličeje JOY
-37 %
Kartáček na čištění obličeje JOY Rotační kartáček na čištění obličeje Joy je skvělým přístrojem pro mytí obličeje a dekoltu. Účinně čistí pokožku jak normální, tak nedokonalou. Díky krouživým pohybem dokonale odstraní nečistoty nebo make-up. Má 2 rychlostní režimy na jemné nebo intenzivní hloubkové..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestiv..
625Kč 978Kč
Cena bez DPH:517Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestivé. Působením u..
1 149Kč 1 805Kč
Cena bez DPH:950Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění
-37 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj pro domácí použití, nebo do profesionálních kosmetických salónů. Nový, moderní, dotykový. Používá se hlavně na bezkontaktní a bezbolestné čištění obličeje od pórů a jiných nečistot, které se odstraňují pomoc..
534Kč 847Kč
Cena bez DPH:442Kč
Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010 Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010
-36 %
Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010 NEJNOVŠÍ MODEL 2022 - FUNKČNOST 5v1 - DVA PRACOVNÍ REŽIMY - ZVÝŠENÝ VÝKON NA 7W - HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ - VĚTŠÍ BATERIE - 500 mAh Náš inovativní produkt vám umožní omladit a vyživit vaši pokožku. Když si koupíte náš produkt, nebudete muset chodit do kosmetického salonu..
1 391Kč 2 188Kč
Cena bez DPH:1 150Kč
Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť
-37 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění + Ozonizér - přístroj na úpravu pleti Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření ..
2 007Kč 3 166Kč
Cena bez DPH:1 658Kč
Kavitační přístroj Syis - ultrazvukový lifting a hloubkový peeling Kavitační přístroj Syis - ultrazvukový lifting a hloubkový peeling
Doprava zdarma -36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění - nabíjecí Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestivé. ..
3 267Kč 5 143Kč
Cena bez DPH:2 700Kč
Kosmetické akupunkturní pero na pokožku - derma pen 03 Kosmetické akupunkturní pero na pokožku - derma pen 03
-36 %
Kosmetické pero Microneedle PEN 03 Kosmetické pero Microneedle pen 03 na redukci vrásek. Praktické kosmetické pero na zlepšení regenerace pokožky, ošetření jizev a korekci strií. Kvalitní kosmetické pero bezbolestně odstraňuje nedokonalosti pleti. Jak používat aplikační pero Microneedle PEN 03? Mik..
2 097Kč 3 287Kč
Cena bez DPH:1 733Kč
Kosmetické akupunkturní pero na pokožku - derma pen 05 Kosmetické akupunkturní pero na pokožku - derma pen 05
Doprava zdarma -36 %
Kosmetické akupunkturní pero na pokožku PEN05 Derma Pen je moderní nástroj sloužící mimo jiné k regeneraci pokožky, odstranění vrásek, ošetření jizev a korekci strií. Speciální pero rychleji, lépe a zejména méně bolestivě regeneruje, hojí a snižuje nedostatky pleti. Kvalitní kosmetické pero bezboles..
5 707Kč 8 974Kč
Cena bez DPH:4 717Kč