Hlavné menu
Produkty v košíku

Přístroje na tělo

Nabízíme Vám nejkvalitnější a nejmodernější kosmetické přístroje na tělo. Přístroje jsou určeny k formování a úpravu postavy, redukci tuku, atd. S našimi přístroji není nutné podstupovat drahé a bolestivé lékařské či kosmetické zákroky.
Kosmetický přístroj F-826 - kompresoterapia Kosmetický přístroj F-826 - kompresoterapia
Doprava zdarma -36 %
Kosmetický přístroj F-826 - kompresoterapia Hubnutí s tlakem vzduchu - nástrojem je multi-funkční zařízení s mnoha funkcemi, jako je hubnutí, toxické eliminace, masáže a tak dále. Tento přístroj je oblíbený u kosmetiček. Navíc, mnoho lékařů také využívá princip tohoto přístroje pro léčení pacientů. ..
29 050Kč 45 688Kč
Cena bez DPH:24 008Kč
Kosmetický přístroj SMART 627 II - ultrazvuk, elektrokoagulátor na bradavice, milia Kosmetický přístroj SMART 627 II - ultrazvuk, elektrokoagulátor na bradavice, milia
Doprava zdarma -36 %
Kosmetický přístroj SMART 627 II - ultrazvuk - elektrokoagulátor Kosmetický přístroj SMART je jednoduché a spolehlivé zařízení určené do kosmetických salónů který má dvě funkce: Kosmetický ultrazvuk změkčuje pokožku, urychluje vstřebávání kosmetických přípravků, zvyšuje metabolismus a krevní oběh. ..
3 842Kč 6 040Kč
Cena bez DPH:3 175Kč
Kosmetický přístroj SMART 650 - elektrokoagulátor - pro odstranění bradavic a milií Kosmetický přístroj SMART 650 - elektrokoagulátor - pro odstranění bradavic a milií
Doprava zdarma -36 %
Kosmetický přístroj SMART 650 - elektrokoagulátor Kosmetický přístroj SMART je jednoduché a spolehlivé zařízení určené do kosmetických salónů. Elektrokoagulátor je přístroj na odstranění kožních změn pomocí elektrokoagulace, čili zaoblení buněčného proteinu elektrickým obloukem. Je ideální na odst..
2 944Kč 4 628Kč
Cena bez DPH:2 433Kč
Mikrodermabraze - kosmetický přístroj na obličej a tělo + celulitidu AM60 + Mikrodermabraze - kosmetický přístroj na obličej a tělo + celulitidu AM60 +
Doprava zdarma -36 %
Mikrodermabraze - kosmetický přístroj na obličej a tělo + celulitidu AM60 + AM 60 + je přístroj pro lidi, kteří chtějí dosáhnout nejlepší výsledky v co nejkratším čase. Přístroj je určen na obličej a tělo, dostupný v bílé barvě. Jednoduchý na obsluhu. Efekt hedvábné a zářivé pokožky je viditelný již..
9 680Kč 15 216Kč
Cena bez DPH:8 000Kč
PlasmaPen Laserové odstranění bradavic a tetování PlasmaPen Laserové odstranění bradavic a tetování
-36 %
PlasmaPen Laserové odstranění bradavic a tetování Pero pro odstraňování kožních problémů je zařízení nejnovější generace. Zařízení využívá technologii plazmového výboje v mikroměřítku s nízkou teplotou a vysokou frekvencí. Když se jehla dotkne pokožky, vytvoří se vysoká teplota a vytvoří se malý „p..
948Kč 1 492Kč
Cena bez DPH:783Kč
Přístroj na odstranění nežádoucích jizev Přístroj na odstranění nežádoucích jizev
Doprava zdarma -36 %
Kompaktní přístroj na odstranění nežádoucích jizev na principu fototerapie - SCARSLIGHT, může být použit jako doplňkový přístroj po estetické operaci. Estetické operace jsou během posledních let velmi moderní a jejich počet stále rastie.Na místě je stále otázka: zmizí všechny jizvy po operaci úplně?..
2 279Kč 3 580Kč
Cena bez DPH:1 883Kč
Ultrazvuková kavitace na redukci tuku, elektrody přístroj 3 v 1, Slimming I Ultrazvuková kavitace na redukci tuku, elektrody přístroj 3 v 1, Slimming I
-36 %
Ultrazvuková, infra kavitační terapie - hřejivá žehlička na hubnutí Slimming I, 3 v 1 Není třeba podstupovat drahé a bolestivé lékařské či kosmetické zákroky. Pokud toužíte po lepší postavě, můžete se zbavit problémových partií pomocí ultrazvukových vln. Ultrazvukové vlny efektivně rozbijí tukové b..
1 986Kč 3 126Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Ultrazvuková kavitační žehlička, PDT, LED, ION, elektrody elektomagnet přístroj 6 v 1 Ultrazvuková kavitační žehlička, PDT, LED, ION, elektrody elektomagnet přístroj 6 v 1
Doprava zdarma -36 %
Ultrazvuková kavitační žehlička, PDT, LED, ION, elektrody elektromagnetickým rukavice přístroj, Slimming II, 6 v 1 Není třeba podstupovat drahé a bolestivé lékařské či kosmetické zákroky. Nemáte čas navštívit kosmetické salony s ultrazvukem pro hezčí vyformování postavy? V tomto přístroji se schov..
2 854Kč 4 487Kč
Cena bez DPH:2 358Kč
Žehlička na hubnutí i regeneraci pleti (lifting, fotony, galvanizace, mikroproudy) Žehlička na hubnutí i regeneraci pleti (lifting, fotony, galvanizace, mikroproudy)
Doprava zdarma -36 %
Beauty a Slimming žehlička (na hubnutí i regeneraci pleti) + dárek vodivý gel zdarma Přístroj je vybaven účinnými technikami fyzikální terapie, které můžete použít na obličej i na tělo, zeštíhlení a formování postavy, vyhlazení vrásek, udržování vlhkosti pokožky a ke snížení projevů celulitidy. fun..
3 146Kč 4 941Kč
Cena bez DPH:2 600Kč