Hlavné menu
Produkty v košíku

Pro domácí použití

Biolampa MediLight pro domácí použití je rovnocenná alternativa k jiným, podstatně dražším lampám, přičemž v sobě spojuje vysokou kvalitu za maximálně přijatelnou cenu. Certifikovaná biolampa MediLight zosobňuje nejnovější poznatky z oblasti léčby polarizovaným světlem a napomáhá k vyřešení mnoha zdravotních obtíží. Použití léčebné lampy pro léčbu polarizovaným světlem se doporučuje při hojení ran a obnově tkání, ve fyzioterapii a rehabilitaci, sportovní medicíně, kosmetice a dermatologii. Při používání biolampy MediLight doporučujeme používat i stojan , díky kterému dokážete aplikovat léčbu pohodlně, přesně na konkrétním místě bez kmitání a pohybu.
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + kufřík *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita z ní ..
7 179Kč 11 283Kč
Cena bez DPH:5 933Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + 7 barev + kufřík   *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcio..
8 621Kč 13 552Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + 7 barev + velký stojan *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu ***   Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká f..
10 063Kč 15 821Kč
Cena bez DPH:8 317Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + velký stojan *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita..
8 621Kč 13 552Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
Kolorterapie MediLight Kolorterapie MediLight
-36 %
Kolorterapie k biolampy MediLight *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Léčení bilampou MediLight bez kolorterapie je jen poloviční léčení. Volbou vhodného barevného filtru při ozařování stimulujeme samoléčebný proces organismu zevnitř. ..
1 412Kč 2 218Kč
Cena bez DPH:1 167Kč
Stojan, stativ MediLight Stojan, stativ MediLight
-36 %
Velmi praktický stojan k biolampy MediLight vám umožní léčit místa na těle, na které si sami nedosáhnete. S pomocí tohoto stojanu dokážete aplikovat léčbu pohodlně, přesně na konkrétním místě bez kmitání a pohybu. Obsah balení: • praktický stojánek..
1 442Kč 2 269Kč
Cena bez DPH:1 192Kč