Hlavné menu
Produkty v košíku

Profesionální

Profesionální biolampy ActiveBIO mají ještě lepší účinek na naši pokožku, díky jejich většímu průměru filtru. Tyto profesionální biolampy ActiveBIO se využívají v nemocnicích av profesionálních kosmetických a rehabilitačních centrech. Za zmínku stojí biolampa ActiveBio s profesionálním kufříkem , ve kterém najdete komplet výbavu k léčbě světlem.
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
Doprava zdarma -36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + VELKÝ STOJAN + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým sp..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
Doprava zdarma -36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční..
6 020Kč 9 468Kč
Cena bez DPH:4 975Kč
Kolorterapie k biolampy ActivBio Kolorterapie k biolampy ActivBio
-36 %
Kolorterapie K biolampy ACTIVE BIO Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou byla právě možnost opakovat potřebné dávky. Terapie světlem prošla v 20. století dalším vývojem, nezpochybnitelné výhody světla se začaly využ..
1 986Kč 3 126Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Stojan k biolampy ActiveBio + Stojan k biolampy ActiveBio +
-36 %
VELKÝ STOJAN K PROFESIONÁLNÍ biolamp ACTIVBIO +..
1 301Kč 2 037Kč
Cena bez DPH:1 075Kč