Hlavné menu
Produkty v košíku

Proti chrápání

Chrápání obtěžuje lidi, kteří to musí v noci poslouchat a hlavně ovlivňuje naše zdraví. Mezinárodní studie dokazují, že lidé, kteří chrápou mají sníženou kvalitu života, vzhledem k tomu, že je trápí migrény, bolesti hlavy, kardiovaskulární choroby, snížená sexuální funkce a předčasná smrt. Vyzkoušejte náustek proti chrápání nebo clip do nosu , který patří v současnosti mezi nejjednodušší, ale zároveň nejúčinnější nástroj v boji proti chrápání! Asonor účinně odstraňuje příčinu chrápání. Léčba je jednoduchá a zbaví vás množství nepříjemností, které chrápání způsobuje.
Clip - kolíček proti chrápání - plastový Clip - kolíček proti chrápání - plastový
-44 %
Clip - kolíček proti chrápání - plastový Skvělý klip proti chrápání – zbavte se přetrvávajícího chrápání. Ulevte sobě a svým blízkým. Vyrobeno z lehkého a zdravotně nezávadného silikonu. Má speciální magnetické háčky , které perfektně drží klip na nose. Vlastnosti a specifikace: pomáhá otevírat ho..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem, plastový Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem, plastový
-25 %
Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem Trápí Vás problém s chrápáním? Nebo máte někoho v své blízkosti a překáží Vám jeho chrápání? Vyzkoušejte clip do nosu, který patří v současnosti mezi nejjednodušší, ale zároveň nejúčinnější nástroj v boji proti chrápání! Uvolňuje horní cesty dýchací a ničím..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Maska proti chrápání Maska proti chrápání
-38 %
Maska proti chrápání - univerzální Trápí Vás problém s chrápáním? Nebo máte někoho ve své blízkosti a vadí Vám jeho chrápání? Dopřejte sobě i svému okolí tichý a ničím nerušený spánek. Tato maska představuje skvělé řešení problému . Uživatele potěší hlavně pohodlné a snadné použití: masku stačí jen ..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Náustek proti chrápání s pouzdrem Náustek proti chrápání s pouzdrem
-35 %
Náustek proti chrápání - Stop Snoring Solution Trápí Vás problém s chrápáním? Nebo máte někoho v své blízkosti a překáží Vám jeho chrápání? Vyzkoušejte náustek - stabilizátor jazyka, který patří mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinné nástroje v boji proti chrápání! Náustek je vyroben je z měk..
171Kč 262Kč
Cena bez DPH:142Kč