Hlavné menu
Produkty v košíku

Ruční masážní pomůcky

Dopřejte si masáž v pohodlí vašeho domova s našimi kvalitními ručními masážními pomůckami. Cílem ruční masáže je zvýšení funkční zdatnosti, odstranění únavy nebo léčení. V kategorii můžete najít hned několik užitečných pomůcek.
3D Masážní přístroj na obličej a tělo s 360 ° otočnými hlavicemi 3D Masážní přístroj na obličej a tělo s 360 ° otočnými hlavicemi
-33 %
3D Masážní přístroj na obličej a tělo s 360 ° otočnými hlavicemi Body Massager masážní přístroj je senzační zařízení, které kombinuje moderní design s účinností. Perfektní na masáž nohou, hýždí, břicha, zad, rukou nebo obličeje. Zpevňuje pokožku, stimuluje cirkulaci krve a lymfy ve všech vrstvách p..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
3D Masážní přístroj s 360 ° otočnými hlavicemi 3D Masážní přístroj s 360 ° otočnými hlavicemi
-36 %
Skvělý 3D masážní přístroj pro ruční masáž bolavému partií celého těla. Je určen zejména k prokrvení organismu, což má za následek zlepšení fyzické kondice. Se dvěma rotačními kuličkami s 360 ° otáčením a ergonomickým tvarem pro stabilní držanie.Ubolený krk či záda vědí člověka pěkně naštvat. V nut..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
3D masážní přístroj s rukojetí s 360 ° otočnými hlavicemi 3D masážní přístroj s rukojetí s 360 ° otočnými hlavicemi
-36 %
Skvělý 4D masážní přístroj pro ruční masáž bolavému partií celého těla. Je určen zejména k prokrvení organismu, což má za následek zlepšení fyzické kondice. Se čtyřmi rotačními kuličkami s 360 ° otáčením a ergonomickým tvarem pro stabilní držanie.Ubolený krk či záda vědí člověka pěkně naštvat. V nu..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
3D mini masážní přístroj s 360 ° otočnými hlavicemi - celokovový 3D mini masážní přístroj s 360 ° otočnými hlavicemi - celokovový
-37 %
Skvělý 3D masážní přístroj pro ruční masáž bolavému partií celého těla - celokovový Je určen zejména k prokrvení organismu, což má za následek zlepšení fyzické kondice. Se dvěma rotačními kuličkami s 360 ° otáčením a ergonomickým tvarem pro stabilní držanie.Ubolený krk či záda vědí člověka pěkně n..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
APT AG19D Pomůcka pro masáž hlavy růžová APT AG19D Pomůcka pro masáž hlavy růžová
-36 %
APT AG19D Pomůcka pro masáž hlavy růžová Pomůcka pro relaxační masáž hlavy ve tvaru chobotnice – to je záruka extrémně příjemných pocitů a exploze endorfinů. Je vyrobena z pevného a dostatečně pružného plastu a skládá se z 12 ramen zakončených ocelovými kuličkami. Vlastnosti produktu: velmi příjem..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
APT AG19E Pomůcka pro masáž hlavy - modrá APT AG19E Pomůcka pro masáž hlavy - modrá
-33 %
APT AG19E Pomůcka pro masáž hlavy - modrá Pomůcka pro relaxační masáž hlavy ve tvaru chobotnice – to je záruka extrémně příjemných pocitů a exploze endorfinů. Je vyrobena z pevného a dostatečně pružného plastu a skládá se z 12 ramen zakončených ocelovými kuličkami. Vlastnosti produktu: velmi příje..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Bambusová masážní škrabka na záda 2v1 Bambusová masážní škrabka na záda 2v1
-38 %
Bambusová masážní škrabka na záda 2v1 Díky této škrabce z bambusového dřeva zažijete rychlou a okamžitou úlevu od svědění a dopřejete tělu příjemnou rychlou masáž. Jeden konec škrabky Vám dopřeje příjemné podrbání, zatímco druhý konec je opatřen dvěma masážními koulemi, díky kterým si dokážete uděl..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Čínské banky 4ks, námořnická modrá Čínské banky 4ks, námořnická modrá
-37 %
Čínské banky 4ks, námořnická modrá #obr1 PŘEDCHÁZEJÍCÍ UMĚNÍ MASÁŽE Léčebná metoda pomocí vakuového baňkování existuje již tisíce let a zrodila se v tradiční lidové medicíně v Číně. Tato technika, předávaná z generace na generaci, má pro-zdravý a relaxační účinek. Díky vakuovému nasávání pokožky se ..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč
Čínské banky 4ks, námořnická modrá Čínské banky 4ks, námořnická modrá
-37 %
Čínské banky 4ks, námořnická modrá PŘEDCHÁZEJÍCÍ UMĚNÍ MASÁŽE Léčebná metoda pomocí vakuového baňkování existuje již tisíce let a zrodila se v tradiční lidové medicíně v Číně. Tato technika, předávaná z generace na generaci, má pro-zdravý a relaxační účinek. Díky vakuovému nasávání pokožky se výraz..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Čínské banky vakuové s pumpičkou 12ks - 12 ks Čínské banky vakuové s pumpičkou 12ks - 12 ks
-37 %
Vakuové masážní banky - sada 12 ks použití: Univerzální malá 12 kusová sada je určena pro základní vakuové baňkování za studena a je velmi vhodná k seznámení se s vakuovými bankami. Je vhodným pomocníkem při aplikací vakuových baněk při klidném statickém baňkování, ale i při dynamickém baňkování, k..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Čínské banky vakuové s pumpičkou 6ks Čínské banky vakuové s pumpičkou 6ks
-36 %
Vakuové masážní banky - sada 6ks použití: Univerzální malá 6 kusová sada je určena pro základní vakuové baňkování za studena a je velmi vhodná k seznámení se s vakuovými bankami. Je vhodným pomocníkem při aplikací vakuových baněk při klidném statickém baňkování, ale i při dynamickém baňkování, kdy ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Čínské masážní banky silikonové + masážní váleček 5 ks Čínské masážní banky silikonové + masážní váleček 5 ks
-36 %
Sada masážních silikonových baněk proti celulitidě Masážní banky ze silikonu účinně pomáhají při bolestech svalů, onemocnění krevního oběhu, migréně, detoxikaci organismu, celulitidě a kožních problémech. Pomocí baňkování dochází ke zlepšení buněčné aktivity a odstraňování podkožního tuku, tím pomá..
413Kč 645Kč
Cena bez DPH:342Kč