Hlavné menu
Produkty v košíku

Ruční masážní přístroje

Dopřejte si vynikající masáž s ručními masážními přístroji, které zlepšují krevní oběh, zmírňují únavu a uvolňují ztuhlé svaly. S ručními masážními přístroji také porazíte celulitidu a to z pohodlí svého domova.
9678 Masážní pistole 9678 Masážní pistole
-36 %
Profesionální ruční masážní přístroj v kufříku - pistole na svaly pro sportovce + 6 nástavců Masážní přístroj se používá ke zmírnění ztuhlosti a bolestivosti svalů a ke zvýšení krevního tlaku. Urychluje zotavení po sportovních a sportovních úrazech, zlepšuje celkové zdraví měkkých tkání a zabraňuje..
1 970Kč 3 100Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, červená Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, červená
-37 %
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, červená Mini masážní pistole Blueidea je určena pro různé části těla. Ochablé a ztuhlé svaly opět zpevníte. Skvělá forma relaxace pro unavené a napjaté svaly těla. Vyzkoušejte to a dopřejte si masáž jako z profesionální kliniky. Toto fantastick..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, stříbrná Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, stříbrná
-37 %
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, stříbrná Mini masážní pistole Blueidea je určena pro různé části těla. Ochablé a ztuhlé svaly opět zpevníte. Skvělá forma relaxace pro unavené a napjaté svaly těla. Vyzkoušejte to a dopřejte si masáž jako z profesionální kliniky. Toto fantastic..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená
-37 %
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená #obr1 Mini masážní pistole Blueidea je určena pro různé části těla. Ochablé a ztuhlé svaly opět zpevníte. Skvělá forma relaxace pro unavené a napjaté svaly těla. Vyzkoušejte to a dopřejte si masáž jako z profesionální kliniky. Toto fantas..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená
-37 %
Blueidea Mini masážní pistole se 4 nástavci, nabíjecí, zelená Mini masážní pistole Blueidea je určena pro různé části těla. Ochablé a ztuhlé svaly opět zpevníte. Skvělá forma relaxace pro unavené a napjaté svaly těla. Vyzkoušejte to a dopřejte si masáž jako z profesionální kliniky. Toto fantastické..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Energetické akupunkturní pero Energetické akupunkturní pero
-37 %
Meridiánové masážní pero - akupunkturní elektronická terapie 3 v 1 + aplikační gel Akupunkturní pero je nejnovější verze pro stimulaci akupunkturních bodů pomocí impulsů. Tento produkt slučuje v sobě teorii meridiánů, teorii nízkofrekvenčních impulsů. Přístroj použitím elektronického impulsu rozezn..
220Kč 350Kč
Cena bez DPH:183Kč
Hyperony - profesionální ruční masážní přístroj na tělo Hyperony - profesionální ruční masážní přístroj na tělo
Doprava zdarma -31 %
Hyperony - ruční masážní přístroj na tělo Dopřejte si pocit skutečné masáže v pohodlí vašeho domova Ruční masážní strojek hyperony vás příjemně promasíruje a odstraní bolest z unavených svalů. Zároveň zvýší energii celého těla, tonus svalstva, zmírní napětí a stres. Stop bolesti, rychlá pomoc! Oka..
4 343Kč 6 250Kč
Cena bez DPH:3 619Kč
Masážní a čisticí přístroj na pleť ve stojanu Masážní a čisticí přístroj na pleť ve stojanu
-37 %
Masážní a čisticí přístroj na pleť se stojanem 4 v 1 Masážní a čisticí přístroj na pleť Vám zajistí příjemnou masáž pleti, odstranění staré kůže, vyčištění a hydratování Vasja pleti. Relaxační a povzbudivá masáž je zvláště vhodná pro dokonalé prokrvení pokožky, jehož výsledkem je zářivá pleť mladist..
220Kč 350Kč
Cena bez DPH:183Kč
Masážní čistící pás na tělo, silikonový Masážní čistící pás na tělo, silikonový
-35 %
Masážní čistící pás na tělo, silikonový Silikonový oboustranný pás na mytí a masáž zad. Vybaveny speciálními, různými masážními výčnělky na obou stranách pásu. Oboustranná rukojeť usnadňuje masáž a mytí zad. Výrobek je vyroben z materiálu, který je bezpečný pro pokožku. Pás je možné sterilizovat v ..
110Kč 170Kč
Cena bez DPH:92Kč
Masážní pistole Force Masážní pistole Force
-36 %
Masážní pistole RENEW FORCE REGENERACE SVALŮ Masážní pistole je jedním z nejvýkonnějších masážních přístrojů na dnešním trhu. Produkt se primárně používá k regeneraci svalů. Dá se použít ke zmírnění bolestivých účinků po silovém tréninku, pomůže při masáži ztuhlých a napjatých svalů, ale dá se použ..
2 070Kč 3 250Kč
Cena bez DPH:1 725Kč
Masážní pistole Force TM-03 Masážní pistole Force TM-03
-36 %
Masážní pistole RENEW FORCE TM-03 REGENERACE SVALŮ Masážní pistole je jedním z nejvýkonnějších masážních přístrojů na dnešním trhu. Produkt se primárně používá k regeneraci svalů. Dá se použít ke zmírnění bolestivých účinků po silovém tréninku, pomůže při masáži ztuhlých a napjatých svalů, ale dá s..
2 070Kč 3 250Kč
Cena bez DPH:1 725Kč
Masážní pistole na tělo s LCD displejem, kufříkem a nástavci Masážní pistole na tělo s LCD displejem, kufříkem a nástavci
Doprava zdarma -36 %
Masážní pistole na tělo s LCD displejem, kufříkem a nástavci Masážní přístroj se používá ke zmírnění ztuhlosti a bolestivosti svalů a ke zvýšení krevního tlaku. Urychluje zotavení po sportovních a sportovních úrazech, zlepšuje celkové zdraví měkkých tkání a zabraňuje zánětům způsobeným adhezí mezi ..
2 250Kč 3 540Kč
Cena bez DPH:1 875Kč