Hlavné menu
Produkty v košíku

Shakery

Shaker je praktickým pomocníkem pro rozmíchávání sacharidových, proteinových i dietních nápojů se šroubovacím uzávěrem.
Barmanský set 8-dílný - duhový Barmanský set 8-dílný - duhový
-36 %
Barmanský set 8-dílný - duhový Organizujete společenskou událost a chcete překvapit své hosty? Rádi si vychutnáváte výraznou chuť Bloody Mary nebo osvěžující Mojito? Představte si, jaké by to bylo hezké neproplatit se v barech a dopřát si chvíle odpočinku ve svém vlastním domě! Ciťte se jako profes..
847Kč 1 331Kč
Cena bez DPH:700Kč
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 6 v 1 Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 6 v 1
-36 %
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 6 v 1 Vynikající výbava pro Vaše večírky. Překvapte své hosty rafinovanými koktejly všech možných chutí připravených pomocí naší 8 dílné barové koktejlové sady. S touto koktejlovou výbavou dosáhnete nepochybně profesionální výsledky při přípravě koktejlů. Vl..
635Kč 998Kč
Cena bez DPH:525Kč
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 8 v 1 Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 8 v 1
-36 %
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů Vynikající výbava pro Vaše večírky. Překvapte své hosty rafinovanými koktejly všech možných chutí připravených pomocí naší 8 dílné barové koktejlové sady. S touto koktejlovou výbavou dosáhnete nepochybně profesionální výsledky při přípravě koktejlů. Vlastní ..
867Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:717Kč
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 9 v 1 Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 9 v 1
-36 %
Domácí barmanský set na přípravu koktejlů 9v1 Vynikající výbava pro Vaše večírky. Překvapte své hosty rafinovanými koktejly všech možných chutí připravených pomocí naší 8 dílné barové koktejlové sady. S touto koktejlovou výbavou dosáhnete nepochybně profesionální výsledky při přípravě koktejlů. Vla..
887Kč 1 391Kč
Cena bez DPH:733Kč
Elektrický šejkr na přípravu koktejlů, 0,4ml Elektrický šejkr na přípravu koktejlů, 0,4ml
-37 %
Elektrický šejkr na přípravu koktejlů, 0,4ml Elektrický šejkr je pohodlné a přenosné zařízení, které usnadňuje přípravu živin, smoothies, proteinových nápojů a jiných chutných nápojů. Bezdrátový chod zajišťuje napájení z baterie - motor zařízení a jeho míchadlo se spouštějí jediným tlačítkem. Těsné..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč