Hlavné menu
Produkty v košíku

Shiatsu masážní podložky

Uvolněte se a ulevte od bolestí kloubů a zad s kvalitními Shiatsu masážními podložkami. Masážní podložka najde využití doma při masážích různých částí těla, svalů a kloubů nebo také v autě při delším cestování. Intuitivní dotek těchto masážních přístrojů Vám zajistí nádherný masážní zážitek. Spojení tradiční čínské medicíny a nejmodernějších technologií řeší problémy této doby s pohybovým aparátem, zlepšují oběhový a imunitní systém, odstraňují z těla škodlivé látky, stimulují buněčné funkce apod.
Masážní rolovací podložka Shiatsu s infra vyhříváním - perfect Masážní rolovací podložka Shiatsu s infra vyhříváním - perfect
Doprava zdarma -36 %
Masážní rolovací sedačka Shiatsu s infra vyhříváním - černá Masáž je již po staletí ověřenou technikou úlevy od bolestí zádových svalů a lámání v kříži po náročné celodenní práci. Masážní sedačka Shiatsu využívá principu masáže při odstraňování bolestí zad, které trápí většinu lidí. Masážní podložk..
3 146Kč 4 941Kč
Cena bez DPH:2 600Kč
Masážní teplená podložka infra Masážní teplená podložka infra
Doprava zdarma -36 %
Masážní tepelná podložka SHIATSU - INFRA Poměrně malá, ale zato velmi šikovná. Taková je masážní podložka Shiatsu. Tato podložka má 4páry masážních hlavic a extra výhřevnou funkci infra. Chcete si užívat služby maséra při sledování televize, při práci s počítačem, či prostě při domácím relaxaci? Dí..
2 279Kč 3 580Kč
Cena bez DPH:1 883Kč