Hlavné menu
Produkty v košíku

Směsi z pupenů

Speciální bylinná směs z pupenů - gemmoterapie. Směsi jsou určeny k přímému řešení podoby konkrétních zdravotních problémů. Vyrábějí se z čerstvých pupenů, Pupa a mladých výhonků sbíraných a pěstovaných v ekologicky čistých oblastech.
Anticukor - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-38 %
Anticukor - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Borůvka: podporuje hladinu cukru v krvi a drobné cívky Morušovník: podporuje správnou hladina cukru v krvi Ostropestřec: podporuje hladi..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Antistres - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Antistres - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Lípa: snižuje stres, podporuje zdravý spánek Hloh: podporuje kolísavý krevní tlak, mozek a paměť Třezalka: podporuje duševní zdraví, emo..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Cholesterin - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Cholesterin - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Česnek medvědí: pozitivně působí na hladinu cholesterolu Ostropestřec: podporuje správné funkce jater, hladinu cukru a tuku v krvi Jal..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Čistící - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Čistící - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Bříza: podporuje detoxikaci, pročištění organismu Kopřiva: podporuje čištění organismu, játra Vřes: podporuje správnou funkci ledvin a moč..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Hypertoniků - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Hypertoniků - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Hloh: podporuje normální krevní tlak Česnek medvědí: podporuje srdce, cévy a krevní oběh Bříza: podporuje detoxikaci, pročištění organ..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Imunita - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Imunita - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Kopřiva: obsahuje minerály, zlepšuje celkový stav organismu. Rakytník: podporuje přirozenou imunitu Ořech královský: podporuje trávicí sou..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Jaterní detox - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Jaterní detox - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Bříza: podporuje detoxikaci, čištění organismu Měsíček: podporuje očistu jater Jalovec: podporuje trávení, metabolismus tuků a cukrů..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Klimakteria - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Klimakteria - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Jeřáb ptačí: uvolňuje stres a napětí Hloh: pozitivně působí při klimakteriu, stabilizuje krevní tlak Brusinka: podporuje správnou mens..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Klouby - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Klouby - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Černý rybíz: podporuje klouby, svaly Borovice: podporuje kosterní aparát Olše: podporuje imunitu Tužebník: podporuje klouby, ledviny, působ..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Ledviny a močový měchýř - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-38 %
Ledviny a močový měchýř - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Zlatobýl: podporuje močové cesty, ledviny a prostatu Lichořeřišnice: působí celkově proti zánětům Bezinky: podporuje očist..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Průdušky a nachlazení - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Průdušky a nachlazení - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Divizna: podporuje dýchací cesty a dobrý stav sliznic Lípa: podporuje vykašlávání a imunitu Lichořeřišnice: působí celkově p..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Trávicí směs - tinktura ze směsi z pupenů 50ml
-37 %
Trávicí směs - tinktura ze směsi z pupenů 50ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém. Ostropestřec: podporuje trávení, funkci prečene a žlučníku Rozmarýn: podporuje činnost jater Měsíček: podporuje trávení, funkce jater..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč