Hlavné menu
Produkty v košíku

Sport

Chrániče kolen, lokte a zápěstí Chrániče kolen, lokte a zápěstí
-37 %
Chrániče kolen, lokte a zápěstí Sada chráničů na zápěstí, kolena a lokty, vhodná pro začínající cyklisty, inline bruslařů, skateboardistů. Chrániče jsou vyrobeny z husté pěny, která je vyztužená polyesterovou tkaninou - poskytují optimální ochranu před otlaky a odřeninami. Jsou doporučovány pro dět..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Izotermická fólie, deka - ochrana před ztrátou tělesné teploty Izotermická fólie, deka - ochrana před ztrátou tělesné teploty
-38 %
Izotermická fólie - ochrana před ztrátou tělesné teploty Povinná součást soupravy první pomoci každého vozidla. Izotermická fólie pomůže zraněné osobě udržovat správnou tělesnou teplotu - bez ohledu na okolnosti. Použití fólie je velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je vybrat z obalu a obalit o..
34Kč 54Kč
Cena bez DPH:28Kč
Multifunkční digitální stopky s kompasem - retro Multifunkční digitální stopky s kompasem - retro
-36 %
Multifunkční digitální stopky s kompasem Multifunkční digitální stopky se zabudovaným kompasem jsou ideální pro sport, jízdu na kole, běh, turistiku a podobně. Stopky jsou odolné proti prachu a drobným nárazům. Mají vysokou přesnost měření - 1/100 sec. Ovládání je velmi jednoduché. Na stopkách je i..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře
-36 %
Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře Multifunkční kleště jsou kompaktním pomocníkem pro všechny příležitosti. Pomůcka je tak skladná a lehká, že ji můžete bez problémů nosit připnutou na klíčích. Vždy po ruce tak budete mít stříhací kleště, které lze jednoduše přeměnit na kapesní nůž, otvírák na láhve..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
Multifunkční outdoorový LED pás s dálkovým ovládáním Multifunkční outdoorový LED pás s dálkovým ovládáním
-38 %
Multifunkční výstražný outdoorový LED pásek s dálkovým ovládáním a množstvím funkcí použití: Možné použít na jakékoliv sportovní aktivity (cyklistika, běh, brusle, jogging, procházku) kde je nutné být dobře viděn. Jeho viditelnost zaručuje 18ks vysokovýkonných barevných LED. Opasek si jednoduše up..
121Kč 196Kč
Cena bez DPH:101Kč
Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm
-36 %
Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm Tato fotbalová odstrkovací síť je dokonalá tréninková pomůcka pro zdokonalování dovedností, jako jsou přihrávky, střelba, chytání v bráně nebo hlavičky. Rozvíjí koordinaci a přesnost. Skvělý způsob, jak mohou rodiče trávit volný čas spolu se svým..
1 396Kč 2 199Kč
Cena bez DPH:1 164Kč
Neoprenová maska na lyžování nebo snowboard Neoprenová maska na lyžování nebo snowboard
-36 %
Neoprenová maska na lyžování nebo snowboard Termoaktivní maska ideální na ochranu obličeje před chladem a větrem při lyžování, snowboardu, motorce, cyklistice, běhu a jiných outdoorových aktivitách! Ideální pro chladné sněžné dny, tato kukla spolehlivě chrání obličej, krk i uši sportovcům i odvážn..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku
-37 %
Protiskluzové návleky / kočky na boty Zimní cestičky umí být pěkně nevyzpytatelné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je opravdu velké. Každý z nás se může nečekaně ocitnout na zemi - tak proč tomu nezabrání touto skvělou pomůckou ?! Elastické návleky s hroty z karbidové oceli vám nedovolí uklouzno..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41
-37 %
Protiskluzové návleky - kočky na boty, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty (kočky), vybavené kovovými hroty! Jsou ideální na turistiku v lesích a horách, jakož i na turistiku v náročných terénech a povětrnostních podmínkách. Účinně chrání proti uklouznutí a pádu díky použití 20 nerezavěj..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Reflexní šle - oranžové
-37 %
Reflexní šle - oranžové Univerzální reflexní šle s dvoustupňovým nastavením délky. Ideální a bezpečné řešení pro jízdu na kole, motorce, nebo i pro obyčejnou procházku. Šle výrazně zlepšuje vaši viditelnost na veřejných komunikacích! Nezapomeňte, že vaše bezpečnost je to nejdůležitější a nedostatek ..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Reflexní šle - zelené Reflexní šle - zelené
-37 %
Reflexní šle - zelené Univerzální reflexní šle s dvoustupňovým nastavením délky. Ideální a bezpečné řešení pro jízdu na kole, motorce, nebo i pro obyčejnou procházku. Šle výrazně zlepšuje vaši viditelnost na veřejných komunikacích! Nezapomeňte, že vaše bezpečnost je to nejdůležitější a nedostatek vi..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Reflexní vesta - prodyšná
-38 %
Sportovní reflexní vesta Bezpečné řešení pro jízdu na kole, motorce, nebo i pro obyčejnou procházku. Vesta výrazně zlepšuje vaši viditelnost v podmínkách s nízkým osvětlením! Nezapomeňte, že vaše bezpečnost je to nejdůležitější a nedostatek viditelnosti nás vystavuje zbytečnému riziku! vlastnosti: ..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč