Hlavné menu
Produkty v košíku

Sport

Sport je ideální řešení, jak udržovat vaše tělo zdravé av kondici. Sport je úžasný v tom, že je vhodný pro každé věkové kategorie. V naší nabídce najdete vynikají outdoorové vybavení , které určitě oceníte při běhu nebo procházce ve volné přírodě.
Chrániče kolen, lokte a zápěstí Chrániče kolen, lokte a zápěstí
-37 %
Chrániče kolen, lokte a zápěstí Sada chráničů na zápěstí, kolena a lokty, vhodná pro začínající cyklisty, inline bruslařů, skateboardistů. Chrániče jsou vyrobeny z husté pěny, která je vyztužená polyesterovou tkaninou - poskytují optimální ochranu před otlaky a odřeninami. Jsou doporučovány pro dět..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Izotermická fólie, deka - ochrana před ztrátou tělesné teploty Izotermická fólie, deka - ochrana před ztrátou tělesné teploty
-33 %
Izotermická fólie - ochrana před ztrátou tělesné teploty Povinná součást soupravy první pomoci každého vozidla. Izotermická fólie pomůže zraněné osobě udržovat správnou tělesnou teplotu - bez ohledu na okolnosti. Použití fólie je velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je vybrat z obalu a obalit o..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Lezecké kameny 10 ks vícebarevné Lezecké kameny 10 ks vícebarevné
-36 %
Lezecké kameny 10 ks vícebarevné Jednoduchá montáž. Kámen se montuje na 2 šrouby, což zabraňuje jejich otáčení. Všechny montážní prvky jsou součástí balení, potřebujete pouze vrtačku pro vyvrtání otvorů například do zdi nebo desky, kde chcete držáky namontovat. Kameny jsou odolné, pevné a bezpečné...
1 008Kč 1 583Kč
Cena bez DPH:833Kč
Multifunkční digitální stopky s kompasem - retro Multifunkční digitální stopky s kompasem - retro
-37 %
Multifunkční digitální stopky s kompasem Multifunkční digitální stopky se zabudovaným kompasem jsou ideální pro sport, jízdu na kole, běh, turistiku a podobně. Stopky jsou odolné proti prachu a drobným nárazům. Mají vysokou přesnost měření - 1/100 sec. Ovládání je velmi jednoduché. Na stopkách je i..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře
-39 %
Multifunkční kleště 6v1 v pouzdře Multifunkční kleště jsou kompaktním pomocníkem pro všechny příležitosti. Pomůcka je tak skladná a lehká, že ji můžete bez problémů nosit připnutou na klíčích. Vždy po ruce tak budete mít stříhací kleště, které lze jednoduše přeměnit na kapesní nůž, otvírák na láhve..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Multifunkční ocelová karabina 4 v 1 Multifunkční ocelová karabina 4 v 1
-33 %
Multifunkční ocelová karabina 4 v 1 Trávíte spoustu času venku? Jezdíte často na výlety nebo dovolené a nebaví Vás neustále s sebou táhnout spoustu nezbytných věcí jako je nůž, pilka nebo šroubovák? Pokud ano, máme pro Vás jednoduché řešení v podobě Multifunkční karabiny 4v1. Multifunkční karabina,..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Multifunkční outdoorový LED pás s dálkovým ovládáním Multifunkční outdoorový LED pás s dálkovým ovládáním
-37 %
Multifunkční výstražný outdoorový LED pásek s dálkovým ovládáním a množstvím funkcí použití: Možné použít na jakékoliv sportovní aktivity (cyklistika, běh, brusle, jogging, procházku) kde je nutné být dobře viděn. Jeho viditelnost zaručuje 18ks vysokovýkonných barevných LED. Opasek si jednoduše up..
333Kč 524Kč
Cena bez DPH:275Kč
Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm
-36 %
Nastavitelná fotbalová odstrkovací síť 100 x 100 cm Tato fotbalová odstrkovací síť je dokonalá tréninková pomůcka pro zdokonalování dovedností, jako jsou přihrávky, střelba, chytání v bráně nebo hlavičky. Rozvíjí koordinaci a přesnost. Skvělý způsob, jak mohou rodiče trávit volný čas spolu se svým..
1 402Kč 2 198Kč
Cena bez DPH:1 158Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku
-37 %
Protiskluzové návleky / kočky na boty Zimní cestičky umí být pěkně nevyzpytatelné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je opravdu velké. Každý z nás se může nečekaně ocitnout na zemi - tak proč tomu nezabrání touto skvělou pomůckou ?! Elastické návleky s hroty z karbidové oceli vám nedovolí uklouzno..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41
-36 %
Protiskluzové návleky - kočky na boty, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty (kočky), vybavené kovovými hroty! Jsou ideální na turistiku v lesích a horách, jakož i na turistiku v náročných terénech a povětrnostních podmínkách. Účinně chrání proti uklouznutí a pádu díky použití 20 nerezavěj..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 38 – 45 Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 38 – 45
-37 %
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 38 – 45 Pružné, protiskluzové návleky na boty vybavené kovovými hroty! Jsou ideální pro pěší turistiku v lesích a horách a treking v náročných terénech a povětrnostních podmínkách. Účinně chrání před uklouznutím a pádem díky použití řetězu a 8 háků vy..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 39 - 42 Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 39 - 42
-37 %
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 39 - 42 Protiskluzové návleky na boty (kočky), vybavené kovovými hroty! Jsou ideální pro turistiku v lesích a horách, jakož i pro turistiku v náročných terénech a povětrnostních podmínkách. Účinně chrání proti uklouznutí a pádu díky použití 20 nerezav..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč