Hlavné menu
Produkty v košíku

Statické chodítka

Statické chodítka jsou určeny pro lidi s omezenou pohyblivostí, kteří potřebují stabilní podporu a jištění při chůzi. Gumové konce nohou jsou protiskluzové, což zaručuje vysokou bezpečnost při používání. Statické chodítka jsou efektivnější a pohodlnější než berle, protože díky široké stabilní základně poskytují bezpečnou oporu.
Chodítko pro seniory s předními kolečky WHEELER
-36 %
Chodítko pro seniory s předními kolečky WHEELER Skládací pevné chodítko pro seniory s nosností 136 kg, celkovou hmotností pouze 3 kg a nastavitelnou výškou. Chodítko se dvěma kolečky pro snadnější posouvání bez nutnosti chodítko celé zvedat. Invalidní chodítka jsou pomocným a rehabilitačním produkt..
1 704Kč 2 672Kč
Cena bez DPH:1 408Kč
Krokovací chodítko pro seniory DUAL
-37 %
Krokovací chodítko pro seniory DUAL Skládací krokovací chodítko s maximální nosností 136 kg a hmotností pouze 3 kg. Nastavitelná výška chodítka pro vyšší komfort. Invalidní chodítka jsou pomocným a rehabilitačním produktem na pohyb a vzpřímené držení dospělých pacientů, ale i děti. Chodítka jsou ur..
1 613Kč 2 541Kč
Cena bez DPH:1 333Kč
Pevné chodítko pro seniory s plochou konstrukcí KAROL Pevné chodítko pro seniory s plochou konstrukcí KAROL
-36 %
Pevné chodítko pro seniory s plochou konstrukcí KAROL Pevné chodítko pro seniory s netradiční plochou konstrukcí, která poskytuje plnohodnotnou podporu při chůzi i stání, a zároveň umožňuje chodítko složit do velmi kompaktního rozměru. Chodítko je výškově nastavitelné, max. nosnost 100 kg, hmotnost ..
1 664Kč 2 612Kč
Cena bez DPH:1 375Kč
Pevné chodítko pro seniory stupňovité WAVE
-36 %
Pevné chodítko pro seniory stupňovité WAVE Skládací pevné chodítko pro seniory s nosností 100 kg, celkovou hmotností pouze 2,8 kg a nastavitelnou výškou. Invalidní chodítka jsou pomocným a rehabilitačním produktem na pohyb a vzpřímené držení dospělých pacientů, ale i děti. Chodítka jsou určeny pro ..
1 664Kč 2 612Kč
Cena bez DPH:1 375Kč
Výškově nastaviľná skládací chodítko, chodítko Výškově nastaviľná skládací chodítko, chodítko
-36 %
Výškově nastaviľná skládací chodítko Chodítka je určena pro lidi se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují stabilní podporu a jištění při chůzi. Doporučuje se také pro starší lidi jako pomůcka při udržování rovnováhy. Gumové konce nohou jsou protiskluzové, což zaručuje vysokou bezpečnost při použív..
2 087Kč 3 277Kč
Cena bez DPH:1 725Kč