Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolky

Rádi se stravujete na gauči před televizí či rádi pracujete na počítači z pohodlí křesla? U nás si vyberete z různých multifunkčních stolků.
Bambusový nastavitelný stolek, 69 – 104cm Bambusový nastavitelný stolek, 69 – 104cm
-37 %
Bambusový nastavitelný stolek, 69 – 104cm #obr1 Stolek/police z bambusu. Díky roztahovací konstrukci je stolek univerzální a hodí se téměř ke každé vaně. Stolek na centrálním místě má stojan na tablet nebo knihu. Speciální prohlubeň pro telefon má otvory, aby voda po náhodném postříkání mohla volně ..
766Kč 1 210Kč
Cena bez DPH:633Kč
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook XLINE
-37 %
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook s nastavitelným úhlem stojanu (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastavit výšku obrazovky, zvláště doporučenou na zlepšení pracovních podmínek. Chlazení notebooku zajišťuje delší výdrž baterie a stabilní provoz přenosných počítačů...
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč
Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou
-37 %
Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou se ideálně hodí do každého interiéru. Je vhodný nejen pro použití v domácnosti ale i do kanceláře. Stůl je výškově nastavitelný proto se vám dokonale přizpůsobí a záleží jen na vás jestli budete chtít stát nebo se..
676Kč 1 069Kč
Cena bez DPH:558Kč
Skládací univerzální stolek do postele Skládací univerzální stolek do postele
-38 %
Skládací stolek pod notebook Díky praktickému skládacímu stolku můžete přemístit své pracoviště na útulnou pohovku, postel nebo na balkon! Skládací rám z kovových trubek zajišťuje bezpečný stojan na jakémkoli místě, úložný prostor je dostatečně velký pro notebooky. Je vhodný i jako úložný prostor p..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Univerzální stojan pro tablet Univerzální stojan pro tablet
-33 %
Univerzální stojan pro tablet Všestranný, skládací stojan na tablet s velikostí obrazovky od 7 do 10 palců. Stojan je ideální pro lidi, kteří používají tablet pro sledování filmů, poslech hudby, psaní nebo chatování. Se stojanem už nemusíte držet přístroj po celou dobu na kolenou. Rukojeť má speciá..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč