Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolky

Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook XLINE
-37 %
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook s nastavitelným úhlem stojanu (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastavit výšku obrazovky, zvláště doporučenou na zlepšení pracovních podmínek. Chlazení notebooku zajišťuje delší výdrž baterie a stabilní provoz přenosných počítačů...
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Multifunkční přenosný stolek Multifunkční přenosný stolek
-36 %
Multifunkční přenosný stolek Rádi se stravujete na gauči před televizí či rádi pracujete na počítači z pohodlí křesla? Tak tento stolek je pro Vás ideální! Představujeme Vám víceúčelový polohovatelný praktický stolek, vhodný na různé využití a ideální pro celou rodinu. Víceúčelový skládací stolek Ta..
526Kč 827Kč
Cena bez DPH:438Kč
Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou
-36 %
Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou Multifunkční stolek s nastavitelnou výškou se ideálně hodí do každého interiéru. Je vhodný nejen pro použití v domácnosti ale i do kanceláře. Stůl je výškově nastavitelný proto se vám dokonale přizpůsobí a záleží jen na vás jestli budete chtít stát nebo se..
775Kč 1 219Kč
Cena bez DPH:646Kč
Skládací univerzální stolek do postele Skládací univerzální stolek do postele
-36 %
Skládací stolek pod notebook Díky praktickému skládacímu stolku můžete přemístit své pracoviště na útulnou pohovku, postel nebo na balkon! Skládací rám z kovových trubek zajišťuje bezpečný stojan na jakémkoli místě, úložný prostor je dostatečně velký pro notebooky. Je vhodný i jako úložný prostor p..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Univerzální stojan pro tablet Univerzální stojan pro tablet
-35 %
Univerzální stojan pro tablet Všestranný, skládací stojan na tablet s velikostí obrazovky od 7 do 10 palců. Stojan je ideální pro lidi, kteří používají tablet pro sledování filmů, poslech hudby, psaní nebo chatování. Se stojanem už nemusíte držet přístroj po celou dobu na kolenou. Rukojeť má speciá..
77Kč 120Kč
Cena bez DPH:64Kč