Hlavné menu
Produkty v košíku

Struhadla kráječe, škrabky

Velmi praktické pomůcky pokud hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce nebo nakrájí na úhledné plátky. V nabídce naleznete produkty na čištění téměř všech druhů zeleniny a ovoce, ale i na krájení zeleniny a ovoce, či dokonce sýra. Kromě manuálních škrabek, nabízíme i elektrickou škrabku na brambory a kořenovou zeleninu . Vyzkoušejte tento produkt, který již od 2 minut oloupe nejen 1kg brambor, ale i veškerou kořenovou zeleninu.
Hmoždíř keramický - bílý 13 x 6 cm Hmoždíř keramický - bílý 13 x 6 cm
-35 %
Keramický hmoždíř - bílý vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou keramické. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit Technické parametry: Rozměry: Výška: 6 cm Průměr: 13 cm Délka paličky: 13,5 cm Přibližná váha: 750g Ba..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Hmoždíř mramorový - 10,5 x 10,5 cm
-36 %
Hmoždíř mramorový - 10,5 x 10,5 cm Hmoždíř vyrobený z přírodního kamene je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit. Technické ..
363Kč 565Kč
Cena bez DPH:300Kč
Multifunkční škrabka na zeleninu Turbo Peeler Multifunkční škrabka na zeleninu Turbo Peeler
-40 %
Multifunkční škrabka Turbo Peeler v blistrovém balení Škrabka Peeler dokonale oloupe jakékoli ovoce a zeleninu a díky přídavnému nástavci krájí na plátky rychle a bez námahy. Jednoduchým zasunutím škrabky do přídavného držáku vytvoříte velmi účinné struhadlo. Extrémně ostré nože zaručují snadné a př..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Ochranný klobouček na škrabku PVC
-50 %
Ochranný klobouček na škrabku Tento fantastický nádstavec / ochranný klobouček na škrabku musíte mít hned doma. Je to fantastický pomocník, který Vám pomůže ochránit vaše prsty před pořezáním. Je vyroben z kvalitního a odolného plastu, který je snadno omyvatelný. Neváhejte ani chvilku a objednávejte..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Praktický nerezový kráječ na meloun Praktický nerezový kráječ na meloun
-43 %
Praktický nerezový kráječ na meloun Kvalitní nerezový kráječ na meloun, který je vyroben z nerezavějící oceli. Pomůcka výrazně usnadňuje krájení ovoce na rovnoměrné kousky a díky nastavitelné šířce řezu můžete přizpůsobit velikost plátky vašim individuálním potřebám. Použití pevné nerezavějící ocel..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Škrabka na zeleninu Škrabka na zeleninu
-44 %
Turbo škrabka DUO MINI na zeleninu Turbo škrabka DUO MINI na čištění téměř všech druhů zeleniny a ovoce (nedoporučujeme používat na ovoce a zeleninu s hrubou slupkou), ale i na krájení zeleniny a ovoce, či dokonce sýra, a to ve dvou druzích. Vyrobená z kvalitní nerezu a oceli. Velikost čepele: 5 cm..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-39 %
DUO Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými čin..
192Kč 313Kč
Cena bez DPH:158Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-33 %
DUO Škrabka na ovoce a zeleninu + ochranný klobouček + nádstavec Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhán..
282Kč 424Kč
Cena bez DPH:233Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-35 %
Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými činnost..
343Kč 524Kč
Cena bez DPH:283Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-35 %
Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými činno..
333Kč 514Kč
Cena bez DPH:275Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce XXL Škrabka na zeleninu a ovoce XXL
-38 %
Škrabka na zeleninu a ovoce XXL Škrabka od výrobce WSM vám usnadní loupání, čištění ovoce a zeleniny. Škrabka XXL je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a má dvojité čepele dlouhé až 9 cm. Ilustrační video: Je použitelná na téměř všechny druhy ovoce, tvrdou kůru a zeleniny. Jednoduše se s ní manipul..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Škrabka na zeleninu s PVC nástavcem Škrabka na zeleninu s PVC nástavcem
-36 %
Turbo škrabka na zeleninu Turbo škrabka od výrobce WSM vám usnadní loupání, čištění ovoce a zeleniny. Škrabka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Je použitelná na téměř všechny druhy ovoce a zeleniny (nedoporučujeme používat na ovoce a zeleninu s hrubou slupkou). Turbo škrabka WSM je vhodná i na..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč