Hlavné menu
Produkty v košíku

Struhadla kráječe, škrabky

Hmoždíř keramický - bílý 13 x 6 cm Hmoždíř keramický - bílý 13 x 6 cm
-38 %
Keramický hmoždíř - bílý vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou keramické. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit Technické parametry: Rozměry: Výška: 6 cm Průměr: 13 cm Délka paličky: 13,5 cm Přibližná váha: 750g Ba..
115Kč 185Kč
Cena bez DPH:96Kč
Hmoždíř mramorový - 10 x 10 cm
-37 %
Hmoždíř mramorový - 10 x 10 cm Hmoždíř vyrobený z přírodního kamene je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit. Technické spec..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Hmoždíř mramorový - 10,5 x 10,5 cm
-36 %
Hmoždíř mramorový - 10,5 x 10,5 cm Hmoždíř vyrobený z přírodního kamene je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit. Technické ..
389Kč 610Kč
Cena bez DPH:324Kč
Hmoždíř mramorový - 17 x 13 cm
-36 %
Hmoždíř mramorový - 17 x 13 cm Byl vyroben z jednoho kusu přírodního kamene. Hmoždíř je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně liši..
681Kč 1 067Kč
Cena bez DPH:568Kč
Hmoždíř mramorový - žula 16 x 8 cm Hmoždíř mramorový - žula 16 x 8 cm
-37 %
Hmoždíř mramorový - žula 16 x 8 cm Hmoždíř vyrobený z přírodního kamene je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit. Technické ..
398Kč 631Kč
Cena bez DPH:332Kč
Hmoždíř mramorový - žula 20 x 9 cm
-36 %
Hmoždíř mramorový - žula 20 x 9 cm Hmoždíř vyrobený z přírodního kamene je vynikající pro přípravu drceného pepře, plodů, bylinek, směsí, marinád na dochucování, pesta apod. Hmoždíř i palička jsou vyleštěny, každý kus má originální kresbu a barvu. Rozměry a hmotnost se mohou mírně lišit. Technické ..
762Kč 1 197Kč
Cena bez DPH:635Kč
Ochranný klobouček na škrabku PVC
-43 %
Ochranný klobouček na škrabku Tento fantastický nádstavec / ochranný klobouček na škrabku musíte mít hned doma. Je to fantastický pomocník, který Vám pomůže ochránit vaše prsty před pořezáním. Je vyroben z kvalitního a odolného plastu, který je snadno omyvatelný. Neváhejte ani chvilku a objednávejte..
25Kč 44Kč
Cena bez DPH:21Kč
Praktický nerezový kráječ na meloun Praktický nerezový kráječ na meloun
-34 %
Praktický nerezový kráječ na meloun Kvalitní nerezový kráječ na meloun, který je vyroben z nerezavějící oceli. Pomůcka výrazně usnadňuje krájení ovoce na rovnoměrné kousky a díky nastavitelné šířce řezu můžete přizpůsobit velikost plátky vašim individuálním potřebám. Použití pevné nerezavějící ocel..
50Kč 76Kč
Cena bez DPH:42Kč
Škrabka na zeleninu Škrabka na zeleninu
-40 %
Turbo škrabka DUO MINI na zeleninu Turbo škrabka DUO MINI na čištění téměř všech druhů zeleniny a ovoce (nedoporučujeme používat na ovoce a zeleninu s hrubou slupkou), ale i na krájení zeleniny a ovoce, či dokonce sýra, a to ve dvou druzích. Vyrobená z kvalitní nerezu a oceli. Velikost čepele: 5 cm..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-36 %
DUO Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými čin..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-36 %
Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými činno..
357Kč 555Kč
Cena bez DPH:298Kč
Škrabka na zeleninu a ovoce Škrabka na zeleninu a ovoce
-34 %
Škrabka na ovoce a zeleninu Hledáte něco co dokonale očistí zeleninu, ovoce, nakrájí úhledné plátky a následně se změní na šikovné struhadlo? Toto dokáže naše Škrabka na ovoce a zeleninu, kterou můžete vlastnit ještě dnes a krájení, čištění, loupání, zda strouhání se stanou Vašimi oblíbenými činnost..
374Kč 566Kč
Cena bez DPH:312Kč