Hlavné menu
Produkty v košíku

Sušené plody, ořechy a semena

Možná i vy patříte mezi lidi, kteří si čas od času dají nějaký nezdravý "snack". I při tomto jsme na vás mysleli a namísto nezdravých bramborových lupínek, máme pro vás zdravější a velmi chutné varianty, například švestky sušené , sušené ovoce mix sypané , banánové chipsy a různé jiné.
Balíček detox a regenerace jater - ostropestřec mariánský + zelený ječmen + spirulina Balíček detox a regenerace jater - ostropestřec mariánský + zelený ječmen + spirulina
-37 %
Unikátní baliček na detox a regeneraci jater - ostropestřec mariánský + zelený ječmen + Spirit Pes TREC Mariánský - drcený Ostropestřec mariánský je středomořská bylina, která vypadá jako bodlák. Ostropestřec mariánský můžete umlít v mlýnku a následně používat jako doplněk do polévek, omáček, salát..
400Kč 630Kč
Cena bez DPH:333Kč
Balíček detoxikace a očista jater - ostropestřec + černý kmín Balíček detoxikace a očista jater - ostropestřec + černý kmín
Top -38 %
Unikátní baliček na detoxikaci a očistu jater - ostropestřec + černý kmín Pes TREC Mariánský - drcený Ostropestřec mariánský je středomořská bylina, která vypadá jako bodlák. Ostropestřec mariánský můžete umlít v mlýnku a následně používat jako doplněk do polévek, omáček, salátů a mléčných výrobků...
180Kč 290Kč
Cena bez DPH:150Kč
Černý kmín - semínka Černý kmín - semínka
-36 %
Kmín černá nebo také "zlato faraonů" černý kmín Černý kmín upadl v poslední době jakoby do zapomnění. Lidé ji zvykli používat jako koření, a to zejména při pečení. Díky svým léčivým účinkem zažívá v současnosti tato rostlina velký návrat a těší stále větší oblibě. Kmín černá má specifickou chuť - s..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
CHIA semínka 100% čisté přírodní složení CHIA semínka 100% čisté přírodní složení
-37 %
Chia (Salvia Hispanica) je rostlina z čeledi hluchavkovitých, příbuzná u nás známým léčivým bylinkám jako máta, šalvěj, mateřídouška, oregano a meduňka. Její domovem jsou mexické Andy a Guatemala. U některých indiánských kmenů tvořila odnepaměti významnou složku potravy. Vědci předpokládají, že v př..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Goji kustovnice čínská - sušené ovoce Goji kustovnice čínská - sušené ovoce
-36 %
Goji kustovnice čínská - sušené ovoce 200g Goji (Kustovnice čínská) je drobné bobulovité ovoce, oranžovo-červené barvy, které roste na nevelkých keřích, vysokých okolo 1-3 metry. Chuťově se podobá toto ovoce směsi jablka, sušených rozinek a brusinek. Tento zázrak přírody roste především v Číně. Kro..
212Kč 330Kč
Cena bez DPH:177Kč
Ostropestřec mariánský - bodlák Ostropestřec mariánský - bodlák
-33 %
Ostropestřec mariánský - drcený 300g Ostropestřec mariánský je středomořská bylina, která vypadá jako bodlák. Ostropestřec mariánský můžete umlít v mlýnku a následně používat jako doplněk do polévek, omáček, salátů a mléčných výrobků. Doporučené dávkování: 1-2 lžičky denně Složení: ostropestřec mari..
100Kč 150Kč
Cena bez DPH:83Kč
Ostropestřec mariánský - drcený 200g Ostropestřec mariánský - drcený 200g
-38 %
Pes TREC Mariánský - drcený 200 g Ostropestřec mariánský je středomořská bylina, která vypadá jako bodlák. Ostropestřec mariánský můžete umlít v mlýnku a následně používat jako doplněk do polévek, omáček, salátů a mléčných výrobků. Z ložení: 100% Silybum marianum Drcený plod Ostropestřce mariánskéh..
100Kč 160Kč
Cena bez DPH:83Kč