Hlavné menu
Produkty v košíku

Svíčky

LED svíčky jsou ideální ozdobou Vašeho domů. Hodí se do koupelny, ložnice, nebo kanceláře. Vytvářejí nejen příjemnou a romantickou náladu, ale jsou také zajímavým a jedinečným dekorativním prvkem.
Čajové svíčky 3 h - 100 ks Čajové svíčky 3 h - 100 ks
-37 %
Čajové svíčky 3 h - 100 ks Svíčky umožňují vytvořit jedinečnou atmosféru v každé místnosti. Nabízejí mnoho výhod: nejvyšší kvalitu, krásný plamen, stabilní spalování, hoření až do konce. Svíčky jsou zcela bez zápachu a mají kovový plášť. Jejich minimalistická forma umožňuje vytvářet mnoho zajímavýc..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Čajové svíčky 4 h - 100 ks Čajové svíčky 4 h - 100 ks
-37 %
Čajové svíčky 4 h - 100 ks Svíčky umožňují vytvořit jedinečnou atmosféru v každé místnosti. Nabízejí mnoho výhod: nejvyšší kvalitu, krásný plamen, stabilní hoření svíčky, hoření až do konce. Svíčky jsou zcela bez zápachu a mají kovový plášť. Jejich minimalistická forma umožňuje vytvářet mnoho zajím..
323Kč 514Kč
Cena bez DPH:267Kč
Dárková vonná svíčka ve skle - santalové dřevo Dárková vonná svíčka ve skle - santalové dřevo
-36 %
Dárková vonná svíčka ve skle - santalové dřevo 550g Teplá. Sametová. Bohatá. Svůdná. Dřevitá s přetrvávající vůní, jako planoucí kadidlo v chrámu. Z rodu Santalum je santalové dřevo uctíváno již od starověku. Jeho vzácná smyslná esence, o které se věří, že zmírňuje úzkost a přináší klid, si vyslouži..
746Kč 1 170Kč
Cena bez DPH:617Kč
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy
-37 %
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy KOMPLETNÍ SADA PRO VÝROBU PŘÍRODNÍCH SVÍČEK STARTOVACÍ BALÍČEK - tato sada obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k výrobě svíček. Později si pořídíte jen vosk a knoty, případně barvivo a můžete vyrobit další svíčky. VOSK JE SÓJA - je přírodní rostlinn..
605Kč 958Kč
Cena bez DPH:500Kč
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy bílá DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy bílá
-37 %
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy bílá KOMPLETNÍ SADA PRO VÝROBU PŘÍRODNÍCH SVÍČEK STARTOVACÍ BALÍČEK - tato sada obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k výrobě svíček. Později si pořídíte jen vosk a knoty, případně barvivo a můžete vyrobit další svíčky. VOSK JE SÓJA - je přírodní ros..
605Kč 958Kč
Cena bez DPH:500Kč
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy černá DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy černá
-37 %
DIY sada pro výrobu svíček - 2 ks, Ruhhy černá KOMPLETNÍ SADA PRO VÝROBU PŘÍRODNÍCH SVÍČEK STARTOVACÍ BALÍČEK - tato sada obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k výrobě svíček. Později si pořídíte jen vosk a knoty, případně barvivo a můžete vyrobit další svíčky. VOSK JE SÓJA - je přírodní ro..
605Kč 958Kč
Cena bez DPH:500Kč
LED svíčky s dálkovým ovládáním - sada 3 ks LED svíčky s dálkovým ovládáním - sada 3 ks
-37 %
LED svíčky s dálkovým ovládáním - sada 3 ks LED svíčky jsou ideální ozdobou Vašeho domů. Hodí se do koupelny, ložnice, nebo kanceláře. Vytvářejí nejen příjemnou a romantickou náladu, ale jsou také zajímavým a jedinečným dekorativním prvkem. LED svíčky mají funkci přerušení, která vytváří iluzi skut..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Lucerna s LED svíčkou 47cm Lucerna s LED svíčkou 47cm
-36 %
Lucerna s LED svíčkou 47cm Přenosný lucerna s LED svíčkou s výškou až 47 cm Vám posvítí na cestu. Díky speciálnímu uchycení bude přenášení světla jednodušší. Manipulace je jednoduchá. Světlo je určeno nejen do zahrady, ale i jako skvělý doplněk do interiéru. Přenosný lucerna s LED světlem zapadne d..
635Kč 988Kč
Cena bez DPH:525Kč