Hlavné menu
Produkty v košíku

Termo obklady

Termo obklady pomáhají uvolnit ztuhlé svalstvo, krk, uvolňují bolest v kříži, zmírňují křeče při menstruačních potížích, nachlazení, rýmě, onemocnění močových cest, apod. Hřejivé teplo z termo obkladů má blahodárné účinky na vaše celé tělo!
Termo obklad - ohřívací nebo chladící Termo obklad - ohřívací nebo chladící
Top -35 %
Tepelný obklad LAVATHERM - VITHERMO HOT-PACK - Parafín až na 500 použití Zahřejte se těmito praktickými obklady Lavatherm a dopřejte relax unavenému tělu. Hřejivé teplo má blahodárné účinky - zmírňuje ztuhnutí šíje, bolesti páteře, kloubů a odstraňuje pocit těžkých a unavených nohou. Termo obklad p..
403Kč 625Kč
Cena bez DPH:333Kč
Termo obklad - teplý obklad láhev s rašelinou Termo obklad - teplý obklad láhev s rašelinou
-37 %
Hřejivá / chladivá bahenní láhev s intenzivní uvolňovacím teplotou jádra prostřednictvím použití přírodního bahna, na teplé nebo studené obklady udržuje teplotu delší dobu jednoduchá a rychlá práce s ní ohřívání v mikrovlnce nebo troubě naplnění horkou vodou není nutné Nejdůležitější výhody láhve: •..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Termo obklad teplý obklad na krk s rašelinou Termo obklad teplý obklad na krk s rašelinou
-36 %
Rašelinový polštářek na teplé nebo studené obklady Tento rašelinový obklad je především vhodný pro horké a studené léčby. Přírodní rašelina uchovává teplo nebo chlad a postupně je uvolňuje. Tato metoda je vhodná pro následující aplikace: horká léčba svalové a krční napětí, revmatické poruchy, plynat..
353Kč 555Kč
Cena bez DPH:292Kč