Hlavné menu
Produkty v košíku

Termofor

Máte rádi relaxaci a pocit tepla? Termofor je nejlepším způsobem, jak si rychle dodat pocit tepla a pohodlí. Termofor představuje ohřívací láhev, která slouží pro rychlé zahřátí. Je skvělým pomocníkem zejména v zimních měsících. Ale také Vám pomůže pokud máte bolesti svalů, křeče nebo menstruační bolesti. Termofor je také vhodným dárkem pro Vaše blízké.
Termofor s návlekem, 2 000ml Termofor s návlekem, 2 000ml
-38 %
Termofor s návlekem, 2 000ml Termofor má velmi velkou kapacitu až 2 litry. Každou ženu potěší krásný, teplý a měkký termofor, se kterým se zahřeje a poskytne si chvíle relaxace. Termofor má nadýchaný obal jemný na dotek a jemný pro citlivou dětskou pokožku díky tomu, že dokonale imituje plyšovou hr..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Termofor s pleteným obalem Lední medvěd, 2 l
-37 %
Termofor s pleteným obalem Lední medvěd, 2 l Skvělý a ověřený způsob účinného zahřátí těla. Stačí pouze nalít horkou vodu do termoforu a užít si příjemné teplo při bolestech zad, ledvin, bederní a krční páteře, svalů, kloubů, při nachlazení, menstruaci nebo poslouží k přehřátí studené postele. Term..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč
Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem
-34 %
Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem Máte rádi relaxaci a pocit tepla? Termofor je nejlepším způsobem, jak rychle dodat pocit tepla a pohodlí. Termofor představuje ohřívací láhev , která slouží k rychlému zahřátí. Je skvělým pomocníkem zejména v zimních měsících. Ale také vám pomůže iv te..
212Kč 323Kč
Cena bez DPH:175Kč
Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem, vínově červený Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem, vínově červený
-37 %
Termofor s úpletovým návlekem s norským motivem, vínově červený Máte rádi relaxaci a pocit tepla? Termofor je nejlepším způsobem, jak rychle dodat pocit tepla a pohodlí. Termofor představuje ohřívací láhev , která slouží k rychlému zahřátí. Je skvělým pomocníkem zejména v zimních měsících. Ale také..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč