Hlavné menu
Produkty v košíku

Trekingové hole

V této kategorii najdete výběr trekingových holí vhodných pro chůzi s holemi. Trekingové hole vám při chůzi pomohou zapojit celé tělo, což znamená, že chůze s holemi má mnohem pozitivnější vliv na vaši tělesnou kondici než chůze běžná. Chůze s trekingovými holemi je možná po celý rok, kdekoliv a v každém věku - svou chůzi můžete vždy přizpůsobit svým možnostem.
Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka) Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka)
-50 %
Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka) Gumové koncovky slouží jako náhradní díly, za opotřebované a umožňují plnohodnotné využití trekingových teleskopických holí. Vnitřní průměr je cca 10 mm a směrem do koncovky se zužuje. Protiskluzová koncovka (patka) zajišťuje potřebnou podporu hol..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka) 1 ks Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka) 1 ks
-25 %
Náhradní gumová koncovka na trekingové hole (patka) Gumové koncovky slouží jako náhradní díly, za opotřebované a umožňují plnohodnotné využívání trekingových teleskopických holí. Vnitřní průměr je cca 10 mm a směrem do koncovky se zužuje. Protiskluzová koncovka (patka) zajišťuje potřebnou podporu h..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Nordic Walking treková teleskopická hůl 1ks 135cm, stříbrné Nordic Walking treková teleskopická hůl 1ks 135cm, stříbrné
-35 %
1ks Nordic Walking trekové teleskopické hole, 135cm, stříbrné Nordic walking je jednou z forem fyzické aktivity, která se skládá z chůze s použitím speciálních holí. Při cvičení této disciplíny je zapojeno až 90% svalů. Zároveň si procvičíte svaly rukou, zad, hrudníku a nohou. Správným používáním h..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Nordic Walking treková teleskopická hůl s odrážkami černá, 1 kus Nordic Walking treková teleskopická hůl s odrážkami černá, 1 kus
-38 %
Nordic Walking treková teleskopická hůl s odrážkami černá, 1 kus Chůze s holemi neboli nordic walking zvyšuje pohyblivost kloubů a páteře a odstraňuje různé bolesti. Posiluje také většinu svalů těla. Pravidelné používání holí zvyšuje aerobní kapacitu těla, zlepšuje krevní oběh a dodává energii. Dal..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Nordic Walking trekové teleskopické hole Nordic Walking trekové teleskopické hole
-36 %
Nordic Walking trekové teleskopické hole #obr1 Profesionální hole na nordic walking, určené pro trekking, vám poskytnou mnoho pohodlí při cvičení a při cvičení tohoto sportu zapojí více svalů, čímž zajistí stabilizaci a bezpečné držení těla. Sada se dá použít iv extrémnějších podmínkách, jako je nap..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Trekové hole skládací s příslušenstvím 2ks, černá Trekové hole skládací s příslušenstvím 2ks, černá
-36 %
Trekové hole skládací s příslušenstvím 2ks, černá Trekingová hůl má teleskopické nastavení výšky, díky čemuž ji jednoduše přizpůsobíte výšce osoby, která právě cvičí Nordic Walking. Produkt je vhodný pro uživatele různého věku. Ideální pro ženy, muže a teenagery. Speciální systém Antishock a 2 druh..
393Kč 615Kč
Cena bez DPH:325Kč