Hlavné menu
Produkty v košíku

Turmalínová bandáž

Turmalínová magnetická tepelná bandáž na loket Turmalínová magnetická tepelná bandáž na loket
-37 %
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na loket Máte problémy s chronickou bolestí kloubů? Trápí Vás natažené, bolavé a ztuhlé svaly? Máte pocit, jako kdyby bylo Vaše tělo stále unavené? Chcete tyto problémy řešit jinak, než použitím chemických léků a přípravků, které zatěžují Váš organismus? Řešení..
296Kč 468Kč
Cena bez DPH:247Kč
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápěstí Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápěstí
-37 %
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápěstí Máte problémy s chronickou bolestí kloubů? Trápí Vás natažené, bolavé a ztuhlé svaly? Máte pocit, jako kdyby bylo Vaše tělo stále unavené? Chcete tyto problémy řešit jinak, než použitím chemických léků a přípravků, které zatěžují Váš organismus? Řeš..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Turmalínová nákolenice Turmalínová nákolenice
-36 %
Turmalínová nákolenice Uvolněním vlastní bio-energie magnetů, záporných iontů, infračerveného záření napomáhá k odstraňování únavy a bolesti svalů a kloubů. Zlepšuje cirkulaci krevního oběhu a také pomáhá spalovat tuky. Při výrobě pásu se využívají nejmodernější technologie a bezpečné materiály s m..
112Kč 174Kč
Cena bez DPH:93Kč
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na kotník Turmalínová tepelná magnetická bandáž na kotník
-37 %
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na kotník 1pár (2ks) Barva: černá Velikost: univerzální (délka: 18,5 cm šířka: 10,5 cm) Popis výrobku: Vyrábí se z tkaniny s elastickými vlákny, uvnitř je vložen turmalín s přírodními křišťálovými kameny a trvalé celoživotní magnety. Turmalínová tkanina umístě..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na krční páteř, krku - universal Turmalínová tepelná magnetická bandáž na krční páteř, krku - universal
-36 %
Turmalínová ortéza na krční páteř Název: Ortéza na krk s magnety a turmalínem Barva: černá Velikost: univerzální (délka: 45,5 cm, šířka: 10 cm) Popis výrobku: Vyrábí se z tkaniny s elastickými vlákny, uvnitř je vložen turmalín s přírodními křišťálovými kameny a trvalé celoživotní magnety. Turmalín..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Turmalínový magnetický bederní pás na kříže s vysoce účinnými magnety Turmalínový magnetický bederní pás na kříže s vysoce účinnými magnety
-36 %
Turmalínový magnetický bederní pás na kříže s 20 ti vysoce účinnými a vzácnými magnety Popis na co slouží turmalínový pás: Magnetický pás s turmalínem působí na buněčné a molekulární úrovni tím, že reguluje látkovou výměnu, zlepšuje krevní oběh, zvýšení imunity, snižuje pocit bolesti. Pás stabilizu..
432Kč 675Kč
Cena bez DPH:360Kč
Turmalínový magnetický pás na kříže - černý Turmalínový magnetický pás na kříže - černý
-37 %
Turmalínový magnetický bederní pás na kříže s 18ti magnety Použité materiály: Nano vlákna Turmalínové, samo zahřívací vlákno permanentní magnet Popis na co slouží turmalínový pás: Magnetický pás s turmalínem působí na buněčné a molekulární úrovni tím, že reguluje látkovou výměnu, zlepšuje krevní ob..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzální Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzální
-36 %
Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzální Ramenní pás můžete nosit během práce, odpočinku nebo fyzické aktivity. Rychle uvolní rameno od únavy, tlaku a bolesti. Pás působí ozdravovacím a terapeutickým efektem a může také sloužit jako prevence chorob ramene. Pás je navržen, aby podporoval m..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč