Hlavné menu
Produkty v košíku

Utěrky, prachovky

Nikdo z nás není rád, pokud má na nábytku viditelnou vrstvu prachu. Pro efektivní a rychlé odstranění prachu, Vám nabízíme šikovné a praktické prachovky. Prachovka z mikrovlákna je vhodná k čištění domácnosti či kanceláří, důkladně čistí bez zanechání stop a nečistot a to bez použití chemického čisticího prostředku, je vynikající pro mytí a utírání prachu, pavučin a pod.
Houba z mikrovlákna - oboustranná Houba z mikrovlákna - oboustranná
-36 %
Houba z mikrovlákna - oboustranná Super savá houba z mikrovlákna - nepostradatelný pomocník při čištění domu, nábytku nebo auta. Mimořádně efektivní - na jedné straně má mnoho hrotů z mikrovlákna, které účinně odstraňují prach a nečistoty z různých rohů a krytů. Na druhé straně je vrstva hladká, kt..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Teleskopická prachovka na prach se dvěma nástavci Teleskopická prachovka na prach se dvěma nástavci
-36 %
Teleskopická prachovka na prach se dvěma nástavci S touto prachovkou se dostanete prakticky na každé místo, které vyžaduje čištění bez větší námahy! Ve složeném provedení má 84 cm a po rozložení na celou délku dosahuje až 250 cm! Co je však zajímavější, prachovku nemusíte rozložit na maximální rozs..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Teleskopická prachovka na prach se třemi nástavci - 280 cm Teleskopická prachovka na prach se třemi nástavci - 280 cm
-36 %
Teleskopická prachovka na prach se třemi nástavci - 280 cm Vysoké stropy v činžáku, rámy oken, vysoké skříně a mnoho dalších budete mít nyní na dosah ruky. Prachovka je vyrobena z elektrostatického mikrovlákna, které bez problémů zachytí všechny částečky prachu v okolí. Hlavice je flexibilní a přiz..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Teleskopická prachovka z mikrovlákna Teleskopická prachovka z mikrovlákna
-38 %
Teleskopická prachovka z mikrovlákna - max. 74 cm Prachovka z mikrovlákna přitahuje na sebe prach a tím Vám usnadňuje úklid. Prachovka má teleskopickou a navíc ohebnou rukojeť, díky čemuž utřete prach iz hůře přístupných míst. Možnost vysunout do délky až 74,5 cm. Utírání prachu bude nyní snazší n..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Teleskopická prachovka, ometač 280 cm Teleskopická prachovka, ometač 280 cm
-37 %
Teleskopická prachovka 280 cm Prachovka, jakou jste ještě neviděli! Jedná se o teleskopickou koště, která se dá rozložit až na délku 280 cm! Předtím nepřístupná místa budou nyní konečně bez prachu a jiných lehkých nečistot. Vysoké stropy v činžáku, rámy oken, vysoké skříně a mnoho dalších budete mí..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč