Hlavné menu
Produkty v košíku

Vany a příslušenství

Různé příslušenství k vaně nebo do koupelny najdete v této kategorii. Vyberte si například sprchovou hlavici s minerály nebo svítící sprchovou hlavici která oživí Vaše sprchování.
Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu
-36 %
Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Užijte si skvělý dlouhý lázeň, v pohodlí své vany s knihou nebo s tabletem bez obavy mokrých rukou, nebo namočení. Bambusový podnos je nejen krásný a pracně vyroben, ale i velmi praktický. Podnos je ideální jako dárek pro milovanou osobu, zejména pro ..
867Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:717Kč
HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý
-36 %
HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý Polštář do koupele vyrobený z prodyšného síťovaného materiálu. Poskytuje neuvěřitelný komfort při koupání díky vhodné podpoře hlavy, ramen a krční páteře. Materiál, ze kterého je polštář vyroben, propouští vzduch a vodu, což zabraňuje růstu roztočů a p..
696Kč 1 089Kč
Cena bez DPH:575Kč
Sprchová hlavice tlaková s ventilátorem TURBO-1X Sprchová hlavice tlaková s ventilátorem TURBO-1X
-37 %
Sprchová hlavice tlaková s ventilátorem TURBO-1X Hlavice je nastavitelná. Má otočnou hlavu s rozsahem 360° a 60° spouštění. Takže si můžete přizpůsobit vzor stříkání vaší vaně a sprše. Zařízení můžete také pohodlně držet v rukou a současně regulovat tlak vody jedním jednoduchým tlačítkem. Udělejte ..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Sprchová souprava Meranti Sprchová souprava Meranti
-36 %
Sprchová souprava Meranti Tato sprchová souprava Meranti s chromovým efektem, vhodná pro vysokotlaké a nízkotlaké systémy, od společnosti Cooke & Lewis. Snadno se ovládá pomocí manuální regulace teploty. Sprchová hlavice je vybavena gumovými tryskami, které usnadňují čištění. Tato sprcha je perfek..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč