Hlavné menu
Produkty v košíku

Vany a příslušenství

Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu
-36 %
Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Užijte si skvělý dlouhý lázeň, v pohodlí své vany s knihou nebo s tabletem bez obavy mokrých rukou, nebo namočení. Bambusový podnos je nejen krásný a pracně vyroben, ale i velmi praktický. Podnos je ideální jako dárek pro milovanou osobu, zejména pro ..
1 055Kč 1 654Kč
Cena bez DPH:879Kč
Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem
-36 %
Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem Filtrace vody vám poskytne nejen lesklé vlasy a zářivou pokožku, ale také má velký vliv na vaše zdraví. Nečistoty a chemikálie, jako např. olovo a chlor, kterým jsme při sprchování vystaveni, ohrožují zdraví naší pokožky. Sprchování filtrovan..
2 458Kč 3 864Kč
Cena bez DPH:2 048Kč
Svítící LED hlavice na sprchu Svítící LED hlavice na sprchu
-36 %
Svítící hlavice na sprchu 9 LED diod Sprchová hlavice s LED diodami dokáže bez baterií měnit barvu vody. A to navíc podle teploty vody. Není třeba žádné elektrické napojení, ani baterie, protože světlo LED diody je poháněno vestavěnou turbínkou. Úžasná svítící sprcha, která Vám zpříjemní večerní sp..
370Kč 577Kč
Cena bez DPH:308Kč
Termostatická sprchová souprava Meranti 1 + 1 Termostatická sprchová souprava Meranti 1 + 1
-36 %
Termostatická sprchová souprava Meranti Tato sprchová souprava Meranti s chromovým efektem, vhodná pro vysokotlaké a nízkotlaké systémy, od společnosti Cooke & Lewis. Snadno se ovládá pomocí manuální regulace teploty. Sprchová hlavice je opatřena gumovými tryskami, které usnadňují čištění. Tato sp..
902Kč 1 415Kč
Cena bez DPH:752Kč