Hlavné menu
Produkty v košíku

Vibrační pás

Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym
-37 %
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym, 6pack EMS EMS technologie: (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen mnohem rychleji, než ..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety Magnetický masážní pás s 20 ti magnety
-36 %
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety X5 Zcela nový, vysoce kvalitní vibrační magnetický pás. S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Je to zároveň účinný bojovník proti celulitidě. Je praktický a snadno se používá. Pět hlav vibrační masáže a dvacet magn..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Masážní vibrační pás na hubnutí Masážní vibrační pás na hubnutí
-36 %
Masážní vibrační pás na hubnutí Masáž pomocí tohoto pásu Vám pomůže nejen spálit tuk, ale také posílit svaly a udržet zdravé tělo. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá a můžete si nastavit stupeň intenzity masáže pomoc..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Masážní vibrační pás na tělo Masážní vibrační pás na tělo
-37 %
Masážní vibrační pás na tělo S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá. Vibrační masáž poskytne pocit odpočinku a relaxace, snížení tělesné..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Pás na hubnutí Pás na hubnutí
-36 %
AB Tronic X2 je revoluce ve světě fitness a hubnutí! Tajemství spočívá v elektrostimulace svalů (tzv. EMS). Je to vědecky prokázána technika, která vytváří aktivní svalové kontrakce. V praxi to tedy znamená, že AB Tronic X2 pracuje za vás. Tato metoda byla původně vytvořena pro fyzioterapeutické ú..
557Kč 871Kč
Cena bez DPH:464Kč
Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce
-36 %
Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce 3 ks Gym EMS technologie: (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dok..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Vibrační masážní pás na hubnutí Vibrační masážní pás na hubnutí
-36 %
Vibrační masážní pás na hubnutí Toužíte po krásné a štíhlé postavě? Máme pro Vás řešení! Masážní vibrační pás Vám pomůže rychle a jednoduše získat krásný a svůdný tvar vaší postavy a také zredukovat pomerančovou kůži. funkce: Hubnutí - rozkládá tuková tkáň Anticelulitidní - rozkládá tukové usazenin..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Vibrační masážní pás na hubnutí Vibrační masážní pás na hubnutí
-36 %
Vibrační masážní pás na hubnutí - Vibration belt Vibrační opasek od DexXer je řešením pro všechny, kteří nemají čas pravidelně pečovat o svou vlastní postavu a chtějí se těšit ze štíhlé a tvarované postavy. Díky vibracím různé intenzity a intenzity zpevníte a vytvarujete tělo na vybraných partiích,..
588Kč 925Kč
Cena bez DPH:490Kč
Vibrační masážní posilovací pás - Vibro shape Vibrační masážní posilovací pás - Vibro shape
Top -36 %
Vibrační masážní pás VIBRO SHAPER IGIÁ Pohodlný, výkonný a přitom maximálně účinný - to je posilovací vibrační pás VIBRO SHAPE. Nová revoluční technologie a atraktivní design z něj dělají perfektního pomocníka při hubnutí mnoha tělesných partií - břicha, boků, stehen či pozadí. Ke hezčí postavě vám..
743Kč 1 165Kč
Cena bez DPH:620Kč
Vibrační posilující pás na končetiny - malý Vibrační posilující pás na končetiny - malý
-36 %
Vibrační posilující pás na svaly Ab Gymnic Posilující pás Ab Gymnic funguje na principu elektro-stimulace svalů. Pás pracuje až 400 svalových stahů za minutu. Jak to funguje? Ab Gymnic vyrábí malé, jemné elektrické impulsy, které pak předává na vnitřní stranu pásu. Tyto impulsy aktivují blízké moto..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč