Hlavné menu
Produkty v košíku

Vibrační pás

Již více nemusíte trápit dietami ani posilováním, protože vibrační pás vám efektivně usnadní cestu k vysněné štíhlé postavě. Díky vibracím, přístroj stimuluje svaly, což vede k nárůstu svalové hmoty pokud spalování tuků. Výsledky přicházejí téměř okamžitě. Nyní můžete posilovat svaly a spalovat tuky aniž abyste potili v posilovně.
15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS 15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS
-35 %
15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS Moderní stimulátor svalů je zařízení, které funguje tak, že stimuluje svaly ke kontrakci pomocí elektrického impulsu. Puls z elektrody umístěné na stimulátoru způsobuje svalovou kontrakci a relaxaci. Vysílané impulsy dosahují nejhlubších svalových vláken...
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý 24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý
-36 %
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do nejvni..
645Kč 1 008Kč
Cena bez DPH:533Kč
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý 24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý
-36 %
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý #obr1 Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do n..
534Kč 837Kč
Cena bez DPH:442Kč
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym
-37 %
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym, 6pack EMS EMS technologie : (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen mnohem rychleji, než..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety Magnetický masážní pás s 20 ti magnety
-37 %
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety X5 Zcela nový, vysoce kvalitní vibrační magnetický pás. S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Je to zároveň účinný bojovník proti celulitidě. Je praktický a snadno se používá. Pět hlav vibrační masáže a dvacet magn..
514Kč 817Kč
Cena bez DPH:425Kč
Masážní pás s funkcí vyhřívání Masážní pás s funkcí vyhřívání
-36 %
Masážní pás s funkcí vyhřívání Bezdrátový a multifunkční masážní pás s funkcí vyhřívání, ideální pro každodenní boj proti účinkům stresu a únavy. Tento ergonomický tělový masážní pás poskytuje příjemný pocit úlevy, odpočinku, relaxace a pohody. Díky bezdrátové, lehké a přenosné konstrukci (bez kabe..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Masážní vibrační pás na hubnutí Masážní vibrační pás na hubnutí
-36 %
Masážní vibrační pás na hubnutí Masáž pomocí tohoto pásu Vám pomůže nejen spálit tuk, ale také posílit svaly a udržet zdravé tělo. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá a můžete si nastavit stupeň intenzity masáže pomoc..
474Kč 736Kč
Cena bez DPH:392Kč
Masážní vibrační pás na tělo Masážní vibrační pás na tělo
-38 %
Masážní vibrační pás na tělo S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá. Vibrační masáž poskytne pocit odpočinku a relaxace, snížení tělesné..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Masážní vibrační pásek na hubnutí Masážní vibrační pásek na hubnutí
-36 %
Masážní vibrační pásek na hubnutí Masáž pomocí tohoto pasu Vám pomůže nejen spálit tuk, ale také posílit svaly a udržet zdravé tělo. #obr1 Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá a můžete si nastavit stupeň intenzity masáž..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Pás na hubnutí Pás na hubnutí
-36 %
AB Tronic X2 je revoluce ve světě fitness a hubnutí! Tajemství spočívá v elektrostimulace svalů (tzv. EMS). Je to vědecky prokázána technika, která vytváří aktivní svalové kontrakce. V praxi to tedy znamená, že AB Tronic X2 pracuje za vás. Tato metoda byla původně vytvořena pro fyzioterapeutické ú..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Vibrační a vyhřívací masážní pás YK Vibrační a vyhřívací masážní pás YK
-36 %
Vibrační a vyhřívací masážní pás YK Vibrační pás od DexXer je řešením pro všechny, kteří nemají čas pravidelně pečovat o svoji postavu a chtějí se těšit ze štíhlé a vyrýsované postavy. Díky vibracím různé intenzity a funkci vyhřívání zpevníte a vytvarujete tělo ve vybraných partiích, odstraníte cel..
857Kč 1 341Kč
Cena bez DPH:708Kč
Vibrační masážní pás na hubnutí Vibrační masážní pás na hubnutí
-36 %
Vibrační masážní pás na hubnutí Toužíte po krásné a štíhlé postavě? Máme pro Vás řešení! Masážní vibrační pás Vám pomůže rychle a jednoduše získat krásný a svůdný tvar vaší postavy a také zredukovat pomerančovou kůži. funkce: Hubnutí - rozkládá tuková tkáň Anticelulitidní - rozkládá tukové usazenin..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč