Hlavné menu
Produkty v košíku

Vibrační plošiny

Pouze málo lidí zná, jaká dokáže být vibrační plošina pro lidské tělo nápomocná. V představě většiny nezainteresovaných jedná o zařazení, které vás trochu "vytřese". Přínos vibrační plošiny je však velmi rozmanitý a jistě ji ocení lidé různého věku, fyzické kondice a pohybových možností. Abychom vám její funkčnost a možnosti využití přiblížili, pečlivě jsme vybrali nejlepší vibrační plošiny pro domácí použití - od cenově dostupných modelů po poloprofesionální stroje, které zvládnou i intenzivní trénink.
Fitness 3D vibrační plošina Deluxe +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač Fitness 3D vibrační plošina Deluxe +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač
Doprava zdarma -36 %
Fitness 3D vibrační plošina Deluxe černá +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač Vibrační plošina je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci či odbourávání stresu. Vibrační plošina je skvělou volbou pro lidi, kteří potřebují posílit své svaly. Zařízení je t..
5 690Kč 8 950Kč
Cena bez DPH:4 742Kč
Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač
Doprava zdarma -36 %
Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač pro formování postavy Vibrační plošina je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci či odbourávání stresu. Exkluzivně patentovaná hudební vibrační fitness plošina s bluetooth a USB Vibra..
2 830Kč 4 450Kč
Cena bez DPH:2 358Kč