Hlavné menu
Produkty v košíku

Vibromasážní stroje

Vynikající fitness pomůcky, díky kterým zhubnete a zpevníte vaši postavu v podstatě bez námahy. Cvičení s Vibromasážní přístroji je opravdu hračka a dokonce je to velmi příjemné, protože během cvičení máte i důkladnou masáž. Máme pro vás přichystané varianty ve formě vibračních pásů nebo vibračních plošin .
Zobraziť podkategórie
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym
-36 %
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym, 6pack EMS EMS technologie: (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen mnohem rychleji, než ..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Fitness 3D vibrační plošina Deluxe +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač Fitness 3D vibrační plošina Deluxe +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač
Doprava zdarma -36 %
Fitness 3D vibrační plošina Deluxe černá +bluetooth +hudba + popruhy + ovladač Vibrační plošina je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci či odbourávání stresu. Vibrační plošina je skvělou volbou pro lidi, kteří potřebují posílit své svaly. Zařízení je t..
5 758Kč 9 065Kč
Cena bez DPH:4 758Kč
Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač
Doprava zdarma -37 %
Fitness vibrační plošina s bluetooth + USB + hudba + popruhy + ovladač pro formování postavy Vibrační plošina je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci či odbourávání stresu. Exkluzivně patentovaná hudební vibrační fitness plošina s bluetooth a USB Vibra..
3 448Kč 5 435Kč
Cena bez DPH:2 850Kč
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety Magnetický masážní pás s 20 ti magnety
-36 %
Magnetický masážní pás s 20 ti magnety X5 Zcela nový, vysoce kvalitní vibrační magnetický pás. S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Je to zároveň účinný bojovník proti celulitidě. Je praktický a snadno se používá. Pět hlav vibrační masáže a dvacet magn..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Masážní pás s funkcí vyhřívání Masážní pás s funkcí vyhřívání
-36 %
Masážní pás s funkcí vyhřívání Bezdrátový a multifunkční masážní pás s funkcí vyhřívání, ideální pro každodenní boj proti účinkům stresu a únavy. Tento ergonomický tělový masážní pás poskytuje příjemný pocit úlevy, odpočinku, relaxace a pohody. Díky bezdrátové, lehké a přenosné konstrukci (bez kabe..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Masážní vibrační pás na hubnutí Masážní vibrační pás na hubnutí
-36 %
Masážní vibrační pás na hubnutí Masáž pomocí tohoto pásu Vám pomůže nejen spálit tuk, ale také posílit svaly a udržet zdravé tělo. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá a můžete si nastavit stupeň intenzity masáže pomoc..
534Kč 837Kč
Cena bez DPH:442Kč
Masážní vibrační pás na tělo Masážní vibrační pás na tělo
-38 %
Masážní vibrační pás na tělo S tímto pásem můžete rychle a snadno získat vysportované tvary aplikovaných partií. Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá. Vibrační masáž poskytne pocit odpočinku a relaxace, snížení tělesné..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Masážní vibrační pásek na hubnutí Masážní vibrační pásek na hubnutí
-36 %
Masážní vibrační pásek na hubnutí Masáž pomocí tohoto pasu Vám pomůže nejen spálit tuk, ale také posílit svaly a udržet zdravé tělo. #obr1 Pás poskytuje vibrační masáž, díky čemuž zlepšuje krevní oběh masírované části těla. Je praktický a snadno se používá a můžete si nastavit stupeň intenzity masáž..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Pás na hubnutí Pás na hubnutí
-36 %
AB Tronic X2 je revoluce ve světě fitness a hubnutí! Tajemství spočívá v elektrostimulace svalů (tzv. EMS). Je to vědecky prokázána technika, která vytváří aktivní svalové kontrakce. V praxi to tedy znamená, že AB Tronic X2 pracuje za vás. Tato metoda byla původně vytvořena pro fyzioterapeutické ú..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce
-38 %
Sada Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas a ruce 3 ks Gym EMS technologie: (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dok..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Vibrační a vyhřívací masážní pás YK Vibrační a vyhřívací masážní pás YK
-36 %
Vibrační a vyhřívací masážní pás YK Vibrační pás od DexXer je řešením pro všechny, kteří nemají čas pravidelně pečovat o svoji postavu a chtějí se těšit ze štíhlé a vyrýsované postavy. Díky vibracím různé intenzity a funkci vyhřívání zpevníte a vytvarujete tělo ve vybraných partiích, odstraníte cel..
958Kč 1 502Kč
Cena bez DPH:792Kč
Vibrační masážní pás na hubnutí Vibrační masážní pás na hubnutí
-37 %
Vibrační masážní pás na hubnutí Toužíte po krásné a štíhlé postavě? Máme pro Vás řešení! Masážní vibrační pás Vám pomůže rychle a jednoduše získat krásný a svůdný tvar vaší postavy a také zredukovat pomerančovou kůži. funkce: Hubnutí - rozkládá tuková tkáň Anticelulitidní - rozkládá tukové usazenin..
555Kč 877Kč
Cena bez DPH:458Kč