Hlavné menu
Produkty v košíku

Vitamíny

Vitamín je látka, kterou přijme organismus ve velmi malých množstvích. Naše tělo nedokáže vitamin samo syntetizovat a musí jej tedy získávat v potravě. Velmi efektivně můžete pomoci Vašemu tělu správným vitamínovým doplňkem. Nedostatek vitamínů a minerálů může ovlivnit správné fungování organismu. Pokud cítíte, že vašemu tělu něco chybí, jste neustále nemocný, unavený, tak byste měli dát šanci komplexní vitamínové kúře na posílení imunity . Vitamín C , také známý jako kyselina askorbová, je jedním z nejbezpečnějších a nejefektivnějších vitamínů. Skvělá volba na zlepšení paměti, na regeneraci tkání, orgánů včetně nervových buněk, ke zlepšení elasticity cév a vyvážení hladiny cholesterolu je lamininu Omega .
Aktivní minerály H2O - 300 ml Aktivní minerály H2O - 300 ml
-38 %
Aktivní minerály extra - doplněk stravy Aktivní minerály extra jsou směsí makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře vstřebávány, z 98% tj až dvacet krát ve větších dávkách než minerály v tuhém stavu. Složení aktivních min..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
jód extra jód extra
Top -35 %
Jód extra - tekutý výživový doplněk Jód je jedním z nejdůležitějších stopových prvků, od kterého závisí celkový zdravotní stav člověka, jeho vývin, růst, vitalita a dožití se vysokého věku v dobré kondici a zdraví. Nejpřirozenějším zdrojem jódu jsou mořské ryby, řasy a mořská voda. Jód je látka, kte..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Jód extra - 500 ml Jód extra - 500 ml
-36 %
Jód extra - tekutý doplněk stravy Jód je jedním z nejdůležitějších stopových prvků, na němž závisí celkový zdravotní stav člověka, jeho vývoj, růst, vitalita a dožití se vysokého věku v dobré kondici a zdraví. Nejpřirozenějším zdrojem jódu jsou mořské ryby, řasy a mořská voda. Jód je látka, která se..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Minerály na odkyselení organismu
-36 %
Minerály na odkyselení organismu 60 kapslí Výrobek obsahuje zásadité minerály, které neutralizují překyselení prostředí v oblasti zažívacího traktu. Dodávají organismu minerály potřebné pro udržení dobré kvality svalů, kostí, cév a ostatních orgánů. Minerály obsahují Hořčík, Sodík, Draslík a zejmén..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč