Hlavné menu
Produkty v košíku

Vodní filtry

Vodní filtry maximálně vyčistí vodu od všech nečistot, výsledkem čehož je čistá, svěží a zdravá voda. Čistička vody je výhodná pro zdraví celé vaší rodiny - zlepšuje celkový stav organismu a posiluje imunitní systém. My vám nabízíme kvalitní, certifikované a testované čističe vody od ověřeného výrobce značky ZEPTER.
Čistička pitné vody - EdelWasser Čistička pitné vody - EdelWasser
Doprava zdarma -36 %
Čistička pitné vody - EdelWasser Edel Wasser je nový systém čištění vody, který představuje zdraví, design, ekologii, hospodaření a inteligenci. Je to přístroj s osvědčenou budoucností, protože dochází k neustálému snižování zásob čisté vody. Nainstalováním Edel Wasser u vás doma máte neomezený zdro..
21 296Kč 33 497Kč
Cena bez DPH:17 600Kč
Čistička vody - Aqueenapro WT-100 Čistička vody - Aqueenapro WT-100
Doprava zdarma -36 %
Čistička vody Zepter - Aqueenapro WT-100 s montáží u vás zdarma !!! AqueenaPro - Nejlepší zdroj čisté, zdravé vody! AqueenaPro je technologicky dokonalý filtrační systém, vyrobený na principu nejúčinnějšího procesu filtrace - reverzní osmózy. Díky systému 5-stupňové filtrace vodu maximálně vyčistí ..
37 439Kč 58 877Kč
Cena bez DPH:30 942Kč
Zepter EdelWasser čistička pitné vody, PWC-670-GOLD Zepter EdelWasser čistička pitné vody, PWC-670-GOLD
Doprava zdarma -36 %
Čistička pitné vody - EdelWasser Edel Wasser je nový systém čištění vody, který představuje zdraví, design, ekologii, hospodaření a inteligenci. Je to přístroj s osvědčenou budoucností, jelikož dochází k neustálému snižování zásob čisté vody. Nainstalováním Edel Wasser u vás doma máte neomezený zdro..
21 296Kč 33 497Kč
Cena bez DPH:17 600Kč