Hlavné menu
Produkty v košíku

Vosky na depilaci

Nežádoucí chloupky na těle můžeme odstraňovat různými způsoby a jedním z nejpopulárnějších je vosková depilace. Ta se ale neobejde bez kvalitního vosku. Vyberte si z našeho širokého sortimentu těch nejkvalitnější depilačních vosků.
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 100ks Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 100ks
-38 %
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky Kosmetická dřevěná špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat na míchání různých tekutin, k nanášení depilačního vosku, masek a parafínu. Používáním kosmetické špachtle bude Vaše práce působit profesionálně a zajímavě pro Vaše zákaznice..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 500ks Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 500ks
-35 %
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky, 500ks Kosmetická dřevěná špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat na míchání různých tekutin, k nanášení depilačního vosku, masek a parafínu. Používáním kosmetické špachtle bude Vaše práce působit profesionálně a zajímavě pro Vaše zá..
555Kč 857Kč
Cena bez DPH:458Kč
Odstraňovač chlupů v nose voskem - adios hair nose Odstraňovač chlupů v nose voskem - adios hair nose
-37 %
Set na odstranění chloupků v nose voskem - adios hair nose Nevíte jak odstranit chlupy v nose? Je to tak jednoduché! Vlož, táhni a vysuň! A Adios vás zbaví nežádoucích nosních chlupů. Už není třeba bojovat s nosem. Žádné další trapné žádosti o odstranění chloupků před holičem. Žádné dražší ošetření..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Vosk na depilaci - čokoláda 1kg
-37 %
Vosk na depilaci - čokoláda 1kg QUICKEPIL tvrdý vosk, vosk s nízkým bodem tání je velmi účinný při odstraňování chloupků. Jeho speciální složení na bázi včelího vosku má vynikající kvalitu pryskyřice - připravuje pokožku na depilaci změkčením kůže. Přilne pevně na kůži. Obsahuje antioxidanty a přísa..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč