Hlavné menu
Produkty v košíku

Vůně do bytu a svíčky

Provoňte svůj domov Vonný difuzér a dalšími bytovými vůněmi, které vnesou radost do každého všedního dne! Hřejivá domácí atmosféra je totiž hned o něco hmatatelnější, když je na každém kroku cítit nádherná vůně. Vyberte si jeden z našich prostorových parfémů nebo aroma difuzérů a Zútulněte tak svůj domov ještě o něco víc!
Zobraziť podkategórie
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem
-37 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje pocit ště..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106
-38 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje poc..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu
-37 %
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu 80ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omo..
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-37 %
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 100ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek...
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-36 %
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 80ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. ..
1 371Kč 2 158Kč
Cena bez DPH:1 133Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Flower je ideální řešení pro..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo
-36 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti pro zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzer Flower je ideální řešení p..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo 150ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů..
1 099Kč 1 734Kč
Cena bez DPH:908Kč
Aroma difuzér Orient, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Orient, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-37 %
Aroma difuzér Orient, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 100ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu byline..
1 311Kč 2 067Kč
Cena bez DPH:1 083Kč
Aroma difuzér s dálkovým ovládáním a ionizátorem 400 ml Aroma difuzér s dálkovým ovládáním a ionizátorem 400 ml
-36 %
Zvlhčovač vzduchu s ionizátorem 400 ml Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu vám pomůže zbavit se problému suchého vzduchu ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Nedostatečně vlhký vzduch na úrovni pod 30% způsobuje rychlejší vysoušení sliznic, kožní problémy, alergie a dýchací cesty. Vnitřní vlhkost vzduchu ..
746Kč 1 170Kč
Cena bez DPH:617Kč
Aroma difuzér Sumo, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo Aroma difuzér Sumo, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
-36 %
Aroma difuzér Sumo, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo 300ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů..
1 341Kč 2 107Kč
Cena bez DPH:1 108Kč
Aroma difuzér tmavé dřevo, 500 ml Aroma difuzér tmavé dřevo, 500 ml
-36 %
Aroma difuzér tmavé dřevo, 500 ml, dálkový ovladač + 3 vonné olejíčky Suchá sliznice, slzení, problémy s pokožkou, hrdlem a dýchacími cestami jsou základní onemocnění, která mohou vyplynout z vystavení v místnostech, kde úroveň vlhkosti nepřesahuje 30%. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu využívá princi..
797Kč 1 250Kč
Cena bez DPH:658Kč