Hlavné menu
Produkty v košíku

Vůně do bytu a svíčky

Provoňte svůj domov Vonný difuzér a dalšími bytovými vůněmi, které vnesou radost do každého všedního dne! Hřejivá domácí atmosféra je totiž hned o něco hmatatelnější, když je na každém kroku cítit nádherná vůně. Vyberte si jeden z našich prostorových parfémů nebo aroma difuzérů a Zútulněte tak svůj domov ještě o něco víc!
Zobraziť podkategórie
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý
-38 %
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý Pěkně navržený domácí difuzér LED 2v1 je skvělým domácím doplňkem. Pomáhá snižovat psychické a fyzické napětí a při použití s vonnými esencemi v krátké době provoní celý váš byt. Difuzer je doplněn barevným osvětlením LED, které nabízí až sedm různých barev. Kromě z..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý
-38 %
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý Pěkně navržený domácí difuzér LED 2v1 je skvělým domácím doplňkem. Pomáhá snižovat psychické a fyzické napětí a při použití s vonnými esencemi v krátké době provoní celý váš byt. Difuzer je doplněn barevným osvětlením LED, které nabízí až sedm různých barev. Kromě ..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, růžový Aroma difuzér 2v1 MINI USB, růžový
-38 %
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, růžový Pěkně navržený domácí difuzér LED 2v1 je skvělým domácím doplňkem. Pomáhá snižovat psychické a fyzické napětí a při použití s vonnými esencemi v krátké době provoní celý váš byt. Difuzer je doplněn barevným osvětlením LED, které nabízí až sedm různých barev. Kromě..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač J-105 Aroma difuzér a zvlhčovač J-105
-36 %
Aroma difuzér a zvlhčovač J-105 Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje pocit štěstí a..
282Kč 444Kč
Cena bez DPH:233Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem
-38 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje pocit ště..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106
-38 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje poc..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu
-37 %
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu 80ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omo..
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-37 %
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 100ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek...
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-36 %
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 80ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. ..
1 371Kč 2 158Kč
Cena bez DPH:1 133Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Flower je ideální řešení pro..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti pro zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzer Flower je ideální řešení p..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo 150ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů..
1 099Kč 1 734Kč
Cena bez DPH:908Kč