Hlavné menu
Produkty v košíku

Vyhřívací podložky, deky

Je vám neustále chladno během spánku? Potřebujete vyhřát vaše lůžko, abyste cítili příjemné a hlavně v teple? Vyhřívací podložky vám zahřejí lůžko dle vašeho přání na teplotu, kterou si libovolně nastavíte. Během zimy se nám každé ráno naskýtá ten vytoužený pohled na naše "zmrazené" auto. Zatímco začne fungovat topení, my se klepeme od zimy. Pokud nemáte auto, které má vyhřívaná sedadla, máme pro vás jednoduché řešení, zakupte si u nás vyhřívací podložku na sedadla do auta.
Elektrická deka Cashmere 40x32cm Elektrická deka Cashmere 40x32cm
-37 %
Elektrická deka Cashmere 40x32cm, modrá Hýčkejte se a pořiďte si tento příjemný elektrický výhřevný polštářek. Elektrická dečka Esperanza se vyznačuje jednoduchým používáním a přijatelnou cenou. Vnější polyesterový materiál je navíc příjemný na dotek. Vždy když Vám bude zima nebo budete nemocný ho ..
520Kč 820Kč
Cena bez DPH:433Kč
Elektrická deka Satin 150x80cm Elektrická deka Satin 150x80cm
-37 %
Elektrická deka Satin 150x80cm, bílá Elektrická oteplovací elektrická pokrývka Satin je ideální ke zmírnění revmatických nebo neurologických bolestí. Její působení Vám přinese úlevu a uklidní ztuhlé svaly. Příznivě ovlivňuje krevní oběh a významně zlepšuje Vaši pohodu. V chladných dnech a nocích bu..
590Kč 930Kč
Cena bez DPH:492Kč
Elektrická deka Silk 40x38cm Elektrická deka Silk 40x38cm
-37 %
Elektrická deka Silk 40x38cm, modrá Hýčkejte se a pořiďte si tento příjemný elektrický výhřevný polštářek. Elektrická dečka Esperanza se vyznačuje jednoduchým používáním a přijatelnou cenou. Vnější polyesterový materiál je navíc příjemný na dotek. Délka napájecího kabelu dosahuje 160 centimetrů, čí..
550Kč 870Kč
Cena bez DPH:458Kč
Elektrická deka Velvet 150x80cm Elektrická deka Velvet 150x80cm
-37 %
Elektrická deka Velvet 150x80cm, modrá Elektrická oteplovací elektrická pokrývka Velvet je ideální ke zmírnění revmatických nebo neurologických bolestí. Její působení Vám přinese úlevu a uklidní ztuhlé svaly. Příznivě ovlivňuje krevní oběh a významně zlepšuje Vaši pohodu. V chladných dnech a nocích..
650Kč 1 030Kč
Cena bez DPH:542Kč
Elektrická vyhřívací deka 180x130 cm Elektrická vyhřívací deka 180x130 cm
-37 %
Elektrická vyhřívací deka 180x130 cm, šedá Hýčkejte se a pořiďte si tuto příjemnou elektrickou topnou deku. Dopřejte si klidné a hlavně teplé pohodlí. Vyhřívací deka potěší i náročnějšího uživatele. Teplotu topné deky si libovolně nastavíte, na výběr máte hned z 6 teplotních úrovní. Jeden z největ..
1 350Kč 2 130Kč
Cena bez DPH:1 125Kč
Infra masážní kalhotky, slipy s vyhříváním - unisex Infra masážní kalhotky, slipy s vyhříváním - unisex
-36 %
Masážní kalhotky s infra vyhříváním Mediken Trápí Vás inkontinence, poruchy oběhu, bolesti, bolesti svalů či menstruační bolesti? Máme pro Vás jedinečný masážní infra přístroj (kalhoty), který pomáhá bojovat s bolestí, únavou, s poruchami oběhu, svalovou bolestí, inkontinencí a má výrazný stimulujíc..
1 690Kč 2 650Kč
Cena bez DPH:1 408Kč
Masážní vyhřívaná elektrická deka na krk, ramena a záda Masážní vyhřívaná elektrická deka na krk, ramena a záda
-37 %
Masážní vyhřívaná deka na krk, ramena a záda, červená Praktická a neuvěřitelně pohodlná elektrická vyhřívaná deka na oblast krku, ramen a zad se stane vaším nenahraditelným společníkem během chladných podzimních a zimních večerů. Zajisté ji oceníte například po velmi dlouhém a náročném dni, kdy vám..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Masážní vyhřívaná elektrická deka na krk, ramena a záda Masážní vyhřívaná elektrická deka na krk, ramena a záda
-37 %
Masážní vyhřívaná deka na krk, ramena a záda, modrá Praktická a neuvěřitelně pohodlná elektrická vyhřívaná deka na oblast krku, ramen a zad se stane vaším nenahraditelným společníkem během chladných podzimních a zimních večerů. Zajisté ji oceníte například po velmi dlouhém a náročném dni, kdy vám d..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Ohřívač rukou, ohřívací gelový polštářek ve tvaru srdce Ohřívač rukou, ohřívací gelový polštářek ve tvaru srdce
Top -40 %
Ohřívací gelový polštářek do rukou - srdíčko Hřejivý červený polštářek je určen pro rychlé ohřátí rukou a různých částí těla. Ohřívací polštářek slouží pro vícenásobné použití! Stačí protlačit plíšek uvnitř a hmota uvnitř začne ihned krystalizovat, takže srdce začne vydávat teplo (asi 50-60 stupňů)..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Pulsní magnetoterapeutický přístroj, magnetoterapie - celotělový matrace Pulsní magnetoterapeutický přístroj, magnetoterapie - celotělový matrace
Doprava zdarma -36 %
Pulsní magnetoterapeutický přístroj, magnetoterapie - celotělový matrace Celotělový matrace určený k léčbě a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole. Matrace pomáhá při mnoha zdravotních problémech jako např. při kardiovaskulárních onemocněních, cukrovce, onemocněních kloubů, osteopo..
7 120Kč 11 190Kč
Cena bez DPH:5 933Kč
Tepelná terapie nefritem - vibrační masážní přístroj - negativní ionty 11 v 1 Tepelná terapie nefritem - vibrační masážní přístroj - negativní ionty 11 v 1
Doprava zdarma -36 %
Přístroj pro tepelnou stimulaci svalů - termoterapie Přístroj pro tepelnou stimulaci svalů je zařízením, které Vám nabízí spojení tradičních lety osvědčených metod léčby teplem s výhodami technologií 21. století. Přístroj je díky své kompaktní velikosti dobře přenosný a tudíž jej můžete s sebou mít..
4 280Kč 6 740Kč
Cena bez DPH:3 567Kč
Topné vložky polštářky do rukou proti chladu Topné vložky polštářky do rukou proti chladu
-50 %
Ohřívací vložky do rukou Ohřejte si ruce díky topným vložkám, které Vám zajistí okamžitý pocit tepla. Jsou vhodné zejména v zimních měsících, při sportování, turistice apod. činnostech. Funkce vložek: můžete umístit do rukou, nebo kapsy ohřívač se automaticky aktivuje při kontaktu s kyslíkem vložky..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč