Hlavné menu
Produkty v košíku

Vyhřívané vložky do bot

Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny
-33 %
Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny Vložky do bot na zateplení chodidel z vlněného filcu. Vložky jsou vhodné do gumové obuvi, klasické obuvi a pracovní obuvi. Ideální na izolování chodidel od studeného podkladu přes podzim, zimu i jaro. Filcové termo vložky velmi dobře absorbují vlhkost a z..
44Kč 65Kč
Cena bez DPH:36Kč
Hřejivé vložky do bot proti chladu se 8-hodinovým účinkem Hřejivé vložky do bot proti chladu se 8-hodinovým účinkem
-39 %
Samolepící hřejivé ponožky - Foot Warmer Chraňte Vaše nohy před mrazem a poskytněte jim okamžité teplo díky hřejivým ponožkám! Samolepící podložky Foot Warmer Vám zaručí 6 hodin teplého pohodlí a to i při velmi silném mrazu. Vlastnosti Foot Warmer: 100% přírodní - neobsahuje škodlivé chemikálie n..
47Kč 76Kč
Cena bez DPH:39Kč
Hřejivé vložky z filcu - protiskluzový povrch, univerzální Hřejivé vložky z filcu - protiskluzový povrch, univerzální
-33 %
Hřejivé vložky z filcu - protiskluzový povrch - univerzální Vložky do pracovních bot a holínek na zateplení chodidel s protiskluzovým povrchem. Vhodné na izolování chodidel od chladu během chladných měsíců. Zateplené vložky do holínek a pracovních bot udrží chodidla v teple i při minusových teplotá..
22Kč 33Kč
Cena bez DPH:18Kč
Hřejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protiskluzový povrch, univerzální Hřejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protiskluzový povrch, univerzální
-43 %
Hřejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protiskluzový povrch, univerzální Vložky do pracovních bot a holínek na zateplení chodidel s protiskluzovým povrchem. Vhodné na izolování chodidel od chladu během chladných měsíců. Zateplené vložky do holínek a pracovních bot udrží chodidla v teple i při minuso..
19Kč 33Kč
Cena bez DPH:15Kč
Hřejivé vložky z ovčí vlny Hřejivé vložky z ovčí vlny
-34 %
Hřejivé vložky z ovčí vlny Bývá Vám často zima? Máte studené nohy a nepomáhají Vám ani teplé ponožky? Vyzkoušejte tyto jedinečné hřejivé vložky do bot z ovčí vlny, se kterými budete mít nohy jako v bavlnce. Hřejivé vložky příjemně prohřejí Vaše chodidla a nebude Vám již více zima. Již nebudete muset..
72Kč 109Kč
Cena bez DPH:60Kč
Termo izolační vložky Silver 5 mm - univerzální Termo izolační vložky Silver 5 mm - univerzální
-39 %
Termo izolační vložky Silver 5 mm - univerzální Tepelné vložky vhodné do pracovní ale i vycházkové obuvi. Vložky jsou vhodné do pánské a dámské vycházkové obuvi, při čemž velikost upravíte jednoduše zastřižením do požadovaného tvaru a délky. Vložky do bot jsou vyrobeny ze tří vrstev 1. hliníková fó..
47Kč 76Kč
Cena bez DPH:39Kč
Termo izolační vložky z filcu - univerzální Termo izolační vložky z filcu - univerzální
-38 %
Termo izolační vložky z filcu - univerzální Tepelné vložky vhodné do pracovní ale i vycházkové obuvi. Vložky jsou vhodné do pánské a dámské vycházkové obuvi, při čemž velikost upravíte jednoduše zastřižením do požadovaného tvaru a délky. Vložky do bot jsou vyrobeny ze tří vrstev 1. hliníková fólie ..
34Kč 54Kč
Cena bez DPH:28Kč
Topné vložky do bot proti chladu se 8-hodinovým účinkem - celé chodidlo Topné vložky do bot proti chladu se 8-hodinovým účinkem - celé chodidlo
Top -39 %
Ohřívací vložky do bot Ohřejte si nohy díky topným vložkám, které Vám zajistí okamžitý pocit tepla. Jsou vhodné zejména v zimních měsících, při sportování, turistice apod. činnostech. Funkce vložek: můžete umístit do bot a na ponožky ohřívač se automaticky aktivuje při kontaktu s kyslíkem vložky o..
53Kč 87Kč
Cena bez DPH:44Kč
Vyhřívané vložky do bot, univerzální Vyhřívané vložky do bot, univerzální
-36 %
Vyhřívané vložky do bot, univerzální (1pár) Vyhřívané vložky do bot zajišťují pohodlí nejen v chladnějších dnech. Vyhřívané vložky jsou proto nezbytným prvkem během zimních výletů a sportovních aktivit, jakož i rybářských výjezdů nebo lovu. Jednoduchý topný systém založený na bateriové energii a u..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč