Hlavné menu
Produkty v košíku

Vysavače

V dnešní době už jen těžko někdo výhradně zametá. Mnohem rychleji je úklid s vysavačem. Můžete vybírat ze široké nabídky vysavačů od klasických bezsáčkových až po robotické vysavače. Kromě toho vám nabízíme i potřebné příslušenství k vysavačům.
Antibakteriální vysavač na roztoče a bakterie + ultrafialové světlo s teleskopickou rukojetí Antibakteriální vysavač na roztoče a bakterie + ultrafialové světlo s teleskopickou rukojetí
-36 %
Antibakteriální vysavač na roztoče a bakterie + ultrafialové světlo s teleskopickou rukojetí ITO Germany 400W Běžně si to neuvědomujeme ale noc po noci sdílíme svoji postel s miliony roztočů a bakterií. Bohužel nepomáhá ani pokud pravidelně měníme ložní prádlo. Roztoči jsou nezvaní hosté v každé dom..
1 970Kč 3 100Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Cyklónový vysavač bezsáčkový - červený Cyklónový vysavač bezsáčkový - červený
-37 %
Cyklónový super výkonný vysavač - bez sáčkový vysavač ITO 700 W Tento revoluční bezsáčkový cyklónový vysavač vás překvapí ohromným výkonem a perfektním vyčištěním jakékoliv podlahy. Speciální prachový HEPA filtr zachycuje ty nejmenší částečky do 0,1 mikronu (cigaretový kouř, bakterie), obzvláště vh..
1 110Kč 1 750Kč
Cena bez DPH:925Kč
Cyklonový vysavač bezsáčkový - modrý Cyklonový vysavač bezsáčkový - modrý
-37 %
Cyklonový super výkonný vysavač - bez sáčkový vysavač ITO 700 W Tento revoluční bezsáčkový cyklónový vysavač vás překvapí ohromným výkonem a perfektním vyčištěním jakékoli podlahy. Speciální prachový HEPA filtr zachycuje ty nejmenší částečky do 0,1 mikronu (cigaretový kouř, bakterie), obzvláště vho..
1 110Kč 1 750Kč
Cena bez DPH:925Kč
Hepa filtr + motorový filtr na cyklonový vysavač Hepa filtr + motorový filtr na cyklonový vysavač
-37 %
HEPA filtr určený do vysavačů ITO GERMANY je nenahraditelný při vysávání. Zachycuje všechny nečistoty, které by jinak skončily ve vzduchu. Ocenit to mohou hlavně alergici, kteří jsou citliví na prach. Doporučuje se měnit oba filtry najednou (motorový cyklónový) Rozměry cyklónový filtr: průměr prsten..
310Kč 490Kč
Cena bez DPH:258Kč
Hepa filtr motorový na vysavač Hepa filtr motorový na vysavač
-38 %
HEPA filtr -motorová určený do vysavačů ITO GERMANY je nenahraditelný při vysávání. Zachycuje všechny nečistoty, které by jinak skončily ve vzduchu. Ocenit to mohou hlavně alergici, kteří jsou citliví na prach. Doporučuje se měnit oba filtry najednou (motorový cyklónový) Rozměry motorový filtr: délk..
80Kč 130Kč
Cena bez DPH:67Kč
Hepa filtr na cyklonový vysavač Hepa filtr na cyklonový vysavač
-35 %
HEPA filtr určený do vysavačů ITO GERMANY je nenahraditelný při vysávání. Zachycuje všechny nečistoty, které by jinak skončily ve vzduchu. Ocenit to mohou hlavně alergici, kteří jsou citliví na prach. Doporučuje se měnit oba filtry najednou (motorový cyklónový) Rozměry cyklónový filtr: průměr prsten..
200Kč 310Kč
Cena bez DPH:167Kč
Hygienický antibakteriální bezsáčkový vysavač proti roztočům a bakteriím s UV světlem Hygienický antibakteriální bezsáčkový vysavač proti roztočům a bakteriím s UV světlem
-36 %
Hygienický antibakteriální bezsáčkový vysavač proti roztočům a bakteriím s UV světlem 600W Běžně si to neuvědomujeme ale noc po noci sdílíme svoji postel s miliony roztočů a bakterií. Bohužel nepomáhá ani pokud pravidelně měníme ložní prádlo. Roztoči jsou nezvaní hosté v každé domácnosti. Daří se j..
1 710Kč 2 690Kč
Cena bez DPH:1 425Kč
Multifunkční nabíjecí vakuový vysavač 2 v 1 - modrý Multifunkční nabíjecí vakuový vysavač 2 v 1 - modrý
-36 %
Výkonný vakuový vysavač Artland Germany 2 v 1, dvoumotorový Tento revoluční výkonný vakuový vysavač vás překvapí ohromným výkonem a perfektním vyčištěním jakékoliv podlahy nebo těžší dostupného místa a to i na místech kde není elektrická zásuvka, protože je nabíjecí a bezkabelový. Podlahový vysava..
1 090Kč 1 710Kč
Cena bez DPH:908Kč