Hlavné menu
Produkty v košíku

Weareables

Wearables nebo nositelná elektronika, jsou mini elektronická zařízení, určené k nošení na těle nebo oblečení, které se dokáží synchronizovat s příslušnou aplikací v smartphonu. Mezi wearables patří inteligentní hodinky, brýle, fitness náramky nebo sporttestery.
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth je kompaktní a všestranná vût vyrobena z kvalitního materiálu. Díky možnosti připojení k aplikaci pro smartphony si můžete nastavit svou statistiku v rovných rozměrech. Přístroj je vybaven digitálními čtečkami..
575Kč 908Kč
Cena bez DPH:475Kč
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Díky zabudovanému modulu Bluetooth může analytická váha provádět podrobné měření hmotnosti, výpočet BMI, měření tělesného tuku, vody v těle, kostí a svalové hmoty. Zařízení zohledňuje statistické údaje z vašeho testu a poskytuje také denní kalorickou pož..
444Kč 706Kč
Cena bez DPH:367Kč
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10
-36 %
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámské chytré hodinky KW10 jsou vynikající multifunkční chytré hodinky určené pro ženy. KW10 usnadní vaše každodenní činnosti, pomůže vám optimalizovat váš trénink a umožní vám lépe pečovat o své zdraví. Proto je model KW10 vytvořen pro ženy..
1 452Kč 2 279Kč
Cena bez DPH:1 200Kč
Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO
-36 %
Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO Inteligentní hodinky mají zabudovanou velmi širokou škálu funkcí. Budou fungovat skvěle v mnoha situacích. Funkce: datum čas alarm vytáčení, přijímání a odmítání hovorů deník hovorů kontakty zprávy upozornění z jiných aplikací (Facebook, Instagram atd.) bluetooth ..
1 775Kč 2 793Kč
Cena bez DPH:1 467Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Zařízení má velký, dobře čitelný displej a 8 tlačítek. Návod k použití v polštině, který je přiložen k soupravě, vám pomůže krok za krokem naprogramovat ..
323Kč 504Kč
Cena bez DPH:267Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Tyto spínací hodiny mají denní i týdenní spínací ..
282Kč 444Kč
Cena bez DPH:233Kč
Elegantní hodinky BENYAR Elegantní hodinky BENYAR
-37 %
Elegantní hodinky BENYAR Představujeme jedinečné pánské hodinky BENYAR. Jedná se o elegantní model s mnoha vymoženostmi pro lidi, kteří chtějí, aby hodinky nesloužily jen k ukazování času. Vlastnosti, které odlišují tento model, jsou: razítko stopky 12h a 24h systém voděodolnost indikátor denního ..
706Kč 1 119Kč
Cena bez DPH:583Kč
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510
-37 %
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálním doplňkem pro každého, kdo chce vést zdravý životní styl. Je to ideální řešení pro aktivní lidi, kteří si bez sportu neumí představit život. Chcete-li plně využít všechny funkce inteligentních hodinek, stáhněte si aplikaci a..
1 694Kč 2 672Kč
Cena bez DPH:1 400Kč
Fitness hodinky Smartband M3 Fitness hodinky Smartband M3
-37 %
Fitness hodinky Smartband M3 Sportovní náramek / hodinky M3 je určen pro měření ujeté vzdálenosti, počtu kroků, spálených kalorií, srdečního tepu a kvality spánku je skvělým pomocníkem nejen sportovcům, ale i těm, kteří se chtějí dozvědět informace o své pohybové aktivitě. Náramek je ideálním řešen..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Fitness hodinky Smartband V7 Plus Fitness hodinky Smartband V7 Plus
-37 %
Fitness náramek hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektní kombinací hodinek a multifunkčního inteligentního zařízení. Má množství funkcí, které jsou užitečné při každodenním fungování, jakož i pro lidi, kteří sportují. Hodinky Smartband jsou velmi praktické i díky funkci o..
817Kč 1 291Kč
Cena bez DPH:675Kč
Fitness náramek, hodinky Smartband M5 Fitness náramek, hodinky Smartband M5
-36 %
Fitness náramek, hodinky Smartband M5 - černý Nejnovější verze multifunkčních sportovních inteligentních ze série M. Model M5 nabízí uživateli podobné funkce jako jeho předchůdci, ale v osvěžené a kultivované podobě. Vynikající parametry, stylový design, pohodlí nošení a funkčnost - M5 je nezbytnos..
444Kč 696Kč
Cena bez DPH:367Kč
Inteligentní dálkově ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentní dálkově ovládaná Wi-Fi zásuvka
-37 %
Inteligentní dálkově ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentní zásuvka byla vyvinuta pro lidi žijící moderním způsobem života a kteří se nebojí využívat nejmodernější technologie. Zásuvka poskytuje uživatelům dokonalou kontrolu nad jejich domácí elektronikou. Zařízení umožňuje zapínat, vypínat nebo aktiv..
413Kč 655Kč
Cena bez DPH:342Kč