Hlavné menu
Produkty v košíku

Weareables

Wearables nebo nositelná elektronika, jsou mini elektronická zařízení, určené k nošení na těle nebo oblečení, které se dokáží synchronizovat s příslušnou aplikací v smartphonu. Mezi wearables patří inteligentní hodinky, brýle, fitness náramky nebo sporttestery.
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth je kompaktní a všestranná vût vyrobena z kvalitního materiálu. Díky možnosti připojení k aplikaci pro smartphony si můžete nastavit svou statistiku v rovných rozměrech. Přístroj je vybaven digitálními čtečkami..
575Kč 908Kč
Cena bez DPH:475Kč
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Díky zabudovanému modulu Bluetooth může analytická váha provádět podrobné měření hmotnosti, výpočet BMI, měření tělesného tuku, vody v těle, kostí a svalové hmoty. Zařízení zohledňuje statistické údaje z vašeho testu a poskytuje také denní kalorickou pož..
444Kč 706Kč
Cena bez DPH:367Kč
Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, černé Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, černé
-36 %
Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, černé Hodinky jsou dokonalým módním doplňkem, který bude fungovat jak na denní bázi, tak při speciálních příležitostech. Dva vyměnitelné řemínky vám umožní přizpůsobit hodinky různým stylům. Inteligentní hodinky BULEQ vám usnadní každodenní aktivity, po..
1 976Kč 3 106Kč
Cena bez DPH:1 633Kč
Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté
-36 %
Dámské chytré hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté Hodinky jsou dokonalým módním doplňkem, který bude fungovat jak na denní bázi, tak při speciálních příležitostech. Dva vyměnitelné řemínky vám umožní přizpůsobit hodinky různým stylům. Inteligentní hodinky BULEQ vám usnadní každodenní aktivity, po..
1 976Kč 3 106Kč
Cena bez DPH:1 633Kč
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10
-36 %
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámské chytré hodinky KW10 jsou vynikající multifunkční chytré hodinky určené pro ženy. KW10 usnadní vaše každodenní činnosti, pomůže vám optimalizovat váš trénink a umožní vám lépe pečovat o své zdraví. Proto je model KW10 vytvořen pro ženy..
1 775Kč 2 783Kč
Cena bez DPH:1 467Kč
Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO
-36 %
Dámské SMARTWATCH hodinky DT88PRO Inteligentní hodinky mají zabudovanou velmi širokou škálu funkcí. Budou fungovat skvěle v mnoha situacích. Funkce: datum čas alarm vytáčení, přijímání a odmítání hovorů deník hovorů kontakty zprávy upozornění z jiných aplikací (Facebook, Instagram atd.) bluetooth ..
1 775Kč 2 783Kč
Cena bez DPH:1 467Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Zařízení má velký, dobře čitelný displej a 8 tlačítek. Návod k použití v polštině, který je přiložen k soupravě, vám pomůže krok za krokem naprogramovat ..
323Kč 504Kč
Cena bez DPH:267Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Tyto spínací hodiny mají denní i týdenní spínací ..
282Kč 444Kč
Cena bez DPH:233Kč
Elegantní hodinky BENYAR Elegantní hodinky BENYAR
-37 %
Elegantní hodinky BENYAR Představujeme jedinečné pánské hodinky BENYAR. Jedná se o elegantní model s mnoha vymoženostmi pro lidi, kteří chtějí, aby hodinky nesloužily jen k ukazování času. Vlastnosti, které odlišují tento model, jsou: razítko stopky 12h a 24h systém voděodolnost indikátor denního ..
524Kč 827Kč
Cena bez DPH:433Kč
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510
-37 %
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálním doplňkem pro každého, kdo chce vést zdravý životní styl. Je to ideální řešení pro aktivní lidi, kteří si bez sportu neumí představit život. Chcete-li plně využít všechny funkce inteligentních hodinek, stáhněte si aplikaci a..
1 583Kč 2 501Kč
Cena bez DPH:1 308Kč
Fitness hodinky Smartband M3 Fitness hodinky Smartband M3
-37 %
Fitness hodinky Smartband M3 Sportovní náramek / hodinky M3 je určen pro měření ujeté vzdálenosti, počtu kroků, spálených kalorií, srdečního tepu a kvality spánku je skvělým pomocníkem nejen sportovcům, ale i těm, kteří se chtějí dozvědět informace o své pohybové aktivitě. Náramek je ideálním řešen..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč
Fitness hodinky Smartband V7 Plus Fitness hodinky Smartband V7 Plus
-37 %
Fitness náramek hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektní kombinací hodinek a multifunkčního inteligentního zařízení. Má množství funkcí, které jsou užitečné při každodenním fungování, jakož i pro lidi, kteří sportují. Hodinky Smartband jsou velmi praktické i díky funkci o..
817Kč 1 291Kč
Cena bez DPH:675Kč