Hlavné menu
Produkty v košíku

Weareables

Wearables nebo nositelná elektronika, jsou mini elektronická zařízení, určené k nošení na těle nebo oblečení, které se dokáží synchronizovat s příslušnou aplikací v smartphonu. Mezi wearables patří inteligentní hodinky, brýle, fitness náramky nebo sporttestery.
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-36 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth je kompaktní a všestranná vût vyrobena z kvalitního materiálu. Díky možnosti připojení k aplikaci pro smartphony si můžete nastavit svou statistiku v rovných rozměrech. Přístroj je vybaven digitálními čtečkami..
610Kč 960Kč
Cena bez DPH:508Kč
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Díky zabudovanému modulu Bluetooth může analytická váha provádět podrobné měření hmotnosti, výpočet BMI, měření tělesného tuku, vody v těle, kostí a svalové hmoty. Zařízení zohledňuje statistické údaje z vašeho testu a poskytuje také denní kalorickou pož..
440Kč 700Kč
Cena bez DPH:367Kč
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW20 Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW20
-37 %
Dámské intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW20 Dámské inteligentní hodinky KW20 jsou vynikající multifunkční inteligentní hodinky určené pro ženy. KW20 usnadní vaše každodenní činnosti, pomůže vám optimalizovat váš trénink a umožní vám lépe se starat o své zdraví. Proto je model KW20 vyt..
1 600Kč 2 520Kč
Cena bez DPH:1 333Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Zařízení má velký, dobře čitelný displej a 8 tlačítek. Návod k použití v polštině, který je přiložen k soupravě, vám pomůže krok za krokem naprogramovat ..
320Kč 500Kč
Cena bez DPH:267Kč
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní
-36 %
Digitální spínací hodiny / zásuvka týdenní Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Pomocí této digitální spínací zásuvky můžete v nastavených časech vypínat a zapínat síťové spotřebiče. Tyto spínací hodiny mají denní i týdenní spínací ..
270Kč 420Kč
Cena bez DPH:225Kč
Elegantní hodinky BENYAR Elegantní hodinky BENYAR
-36 %
Elegantní hodinky BENYAR Představujeme jedinečné pánské hodinky BENYAR. Jedná se o elegantní model s mnoha vymoženostmi pro lidi, kteří chtějí, aby hodinky nesloužily jen k ukazování času. Vlastnosti, které odlišují tento model, jsou: razítko stopky 12h a 24h systém voděodolnost indikátor denního ..
590Kč 920Kč
Cena bez DPH:492Kč
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510
-37 %
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálním doplňkem pro každého, kdo chce vést zdravý životní styl. Je to ideální řešení pro aktivní lidi, kteří si bez sportu neumí představit život. Chcete-li plně využít všechny funkce inteligentních hodinek, stáhněte si aplikaci a..
1 680Kč 2 650Kč
Cena bez DPH:1 400Kč
Fitness hodinky Smartband M3 Fitness hodinky Smartband M3
-36 %
Fitness hodinky Smartband M3 Sportovní náramek / hodinky M3 je určen pro měření ujeté vzdálenosti, počtu kroků, spálených kalorií, srdečního tepu a kvality spánku je skvělým pomocníkem nejen sportovcům, ale i těm, kteří se chtějí dozvědět informace o své pohybové aktivitě. Náramek je ideálním řešen..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Fitness hodinky Smartband Q8S - zelené Fitness hodinky Smartband Q8S - zelené
-37 %
Fitness hodinky Smartband Q8S - zelené Smartband Q8S je zařízení, které je určeno pro muže, tak pro ženy. Zařízení je zvlášť užitečné pro fyzicky aktivní lidi. Díky hodinkám můžete rychle zkontrolovat, kolik kalorií jste spálili a jak daleko jste cestovali. Fitness náramek s LCD displejem, Smart no..
1 200Kč 1 890Kč
Cena bez DPH:1 000Kč
Fitness hodinky Smartband V7 Plus Fitness hodinky Smartband V7 Plus
-37 %
Fitness náramek hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektní kombinací hodinek a multifunkčního inteligentního zařízení. Má množství funkcí, které jsou užitečné při každodenním fungování, jakož i pro lidi, kteří sportují. Hodinky Smartband jsou velmi praktické i díky funkci o..
810Kč 1 280Kč
Cena bez DPH:675Kč
Fitness náramek, hodinky Smartband M5 Fitness náramek, hodinky Smartband M5
-36 %
Fitness náramek, hodinky Smartband M5 - černý Nejnovější verze multifunkčních sportovních inteligentních ze série M. Model M5 nabízí uživateli podobné funkce jako jeho předchůdci, ale v osvěžené a kultivované podobě. Vynikající parametry, stylový design, pohodlí nošení a funkčnost - M5 je nezbytnos..
440Kč 690Kč
Cena bez DPH:367Kč
Fitness náramek, hodinky Smartband M6 Fitness náramek, hodinky Smartband M6
-37 %
Fitness náramek, hodinky Smartband M6 VYLEPŠENÁ FUNKČNOST čas a datum alarm měření pulsu měření tlaku úroveň okysličení krve monitor spánku počítadlo kalorií počítadlo vzdálenosti (ne krokoměr!) sportovní režimy výběr designu ciferníku z téměř 40 vzorů možnost nahrát vlastní fotografii jako pozadí ..
320Kč 510Kč
Cena bez DPH:267Kč