Hlavné menu
Produkty v košíku

Židle a sedačky

Židle a sedačky jsou neocenitelnou pomůckou při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Židle do sprchy se doporučuje osobám se sníženou pohyblivostí, kteří nedokáží samostatně vykonávat každodenní činnosti. Zařízení poskytne vašemu příbuznému vyšší komfort a bezpečnost. Otočná sedačka na vanu je ideální řešení pro seniory a lidi, kteří nedokáží dlouho, nebo vůbec stát při sprchování. Tento užitečný produkt umožňuje uživateli absolutně bezpečný vstup do vany.
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks
-40 %
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Buďte vždy připraveni a vozte sebou jednorázové WC sedátko 10 kusů ať už vyrážíte kamkoli na cesty. Děti i dospělí si díky němu mohou na toaletě sednout, aniž by se museli bát, že chytí nějakou infekci. Technické specifikace: Vyrobeno z celulózy Počet: 10kusů..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Mobilní sprchová židle na kolečkách Mobilní sprchová židle na kolečkách
Doprava zdarma -36 %
Mobilní sprchová židle na kolečkách Má Váš blízký problémy s pohybem? Dělá mu problém provádění hygieny během sprchování vestoje? Mobilní sprchová stolička je skvělým řešením pro méně mobilních lidí, přičemž výrazně usnadní práci i ošetřovatelem, nakolik je pojízdná na kolečkách. Sprchová židle by ..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou
-36 %
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Sada obsahuje přenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorem na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chrání před vylitím vody a pěny. Přenosnou hlavovou sprchu lze použít na postel nebo židli. Do nádrže se vejde až 8 litrů vody. Je určen pro uživatele, k..
756Kč 1 190Kč
Cena bez DPH:625Kč
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Nástěnná sprchová lavice s nožičkami
-37 %
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Židle do sprchy má šestibodové uchycení, kterým se upevňuje na stěnu a je díky sklopnému sedadlu vhodná pro malé prostory. Sedačka se skládá z lehkého plastového sedátka s otvory pro odtok vody a pevného ocelového rámu. Sedadlo je na stranách opatřeno úchyty pro..
1 684Kč 2 652Kč
Cena bez DPH:1 392Kč
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu - 360 °
Doprava zdarma -36 %
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu je ideální řešení pro seniory a lidi, kteří nedokáží dlouho, nebo vůbec stát při sprchování. Otočná sedačka umožňuje uživateli absolutně bezpečný vstup do vany. Sprchování ve vaně jednoduchým posazením na sedačku, která je otočena kolmo na vaně...
4 376Kč 6 887Kč
Cena bez DPH:3 617Kč
Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm
-36 %
Podnožka - sprchová židle nastavitelná, 26 cm Podnožka - sprchová židle jako pomocné zařízení je určena pro zdravotně postižené osoby s chorobami pohybových orgánů, starších lidí a lidí, kterým standardní používání vany nebo sprchového koutu dělá problém. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletn..
1 180Kč 1 855Kč
Cena bez DPH:975Kč
Sedačka na vanu - s madly Sedačka na vanu - s madly
-36 %
Sedačka na vanu - s madly Sedačka na vanu je skvělý pomocník pro lidi, kteří potřebují provádět hygienu v sedě. Neocenitelný pomůcka při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Sedadlo je vyrobeno z lehkého hliníkového rámu a má stabilní a odolnou konstrukci. Díky sedačce na vanu se pro ..
2 148Kč 3 378Kč
Cena bez DPH:1 775Kč
Sedačka na vanu s bočním madlem Sedačka na vanu s bočním madlem
-37 %
Sedačka na vanu s bočním madlem Sedačka na vanu je skvělý pomocník pro lidi, kteří potřebují provádět hygienu v sedě. Neocenitelný pomůcka při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Díky sedačce na vanu se pro vás sprchování stane opět pohodlné a bezpečné. Při sprchování ve vaně je seda..
1 341Kč 2 118Kč
Cena bez DPH:1 108Kč
Sedačka na vanu s bočním madlem - nosnost 160kg Sedačka na vanu s bočním madlem - nosnost 160kg
-37 %
Sedačka na vanu s bočním madlem - nosnost 160kg Sedačka na vanu je skvělý pomocník pro lidi, kteří potřebují provádět hygienu v sedě. Neocenitelná pomůcka při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Díky sedačce na vanu se pro vás sprchování stane opět pohodlné a bezpečné. Při sprchování..
1 210Kč 1 906Kč
Cena bez DPH:1 000Kč
Sedačka na vanu s modrým bočním madlem Sedačka na vanu s modrým bočním madlem
-37 %
Sedačka na vanu s modrým bočním madlem Sedačka na vanu je skvělý pomocník pro lidi, kteří potřebují provádět hygienu v sedě. Neocenitelná pomůcka při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Díky sedačce na vanu se pro vás sprchování stane opět pohodlné a bezpečné. Při sprchování ve vaně ..
1 321Kč 2 087Kč
Cena bez DPH:1 092Kč
Skládací sprchová židle - 50 cm, hliníková Skládací sprchová židle - 50 cm, hliníková
-37 %
Skládací sprchová židle - 50 cm, hliníková Sprchová stolička je určena pro zdravotně postižené s poruchou pohybového aparátu, pro starší lidi, tak pro ty, pro které je používání standardní vany či sprchy problematické. Pomáhá i při každodenních toaletních činnostech, např. pomocí umyvadla, vany neb..
1 523Kč 2 400Kč
Cena bez DPH:1 258Kč
Sprchová a toaletní polohovací židle TILT, šířka sedáku 45cm Sprchová a toaletní polohovací židle TILT, šířka sedáku 45cm
Doprava zdarma -36 %
Sprchová a toaletní polohovací židle, šířka sedáku 45cm WC a sprchový vozí s nastavitelnou sedačkou, polstrovaným opěradlem a sedadlem. Vybaven ze sklopnými opěrkami rukou, nastavitelnou opěrku hlavy, které umožňují snadno si sednout na vozík, výklopnými opěrkami nohou. Hliníková konstrukce a mate..
16 688Kč 26 247Kč
Cena bez DPH:13 792Kč