Hlavné menu
Produkty v košíku

Zubní kartáčky

Pokud nejste příznivcem elektrických zubních kartáčků a raději sáhnete po klasických zubních kartáčcích, tak jste na správném místě! Správně zvolená zubní kartáček je důležitá zejména proto, abyste byli schopni vaše zuby čistit efektivně, zbavili se plaku a účinně předcházely vzniku zubního kazu a problémům s dásněmi. Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu.
Bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami, jemná soft Bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami, jemná soft
-33 %
Groomarang - Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu. Velmi měkké štětinky zanechají na vašich zubech příjemný pocit. Zabarvení způsobené kávo..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč
Bambusová zubní kartáček soft Bambusová zubní kartáček soft
-36 %
Glamza - Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu. Velmi měkké štětinky zanechají na vašich zubech příjemný pocit. Zabarvení způsobené kávou, č..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami - ultra soft Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami - ultra soft
-42 %
Infinitive Beauty - Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu. Velmi měkké štětinky zanechají na vašich zubech příjemný pocit. Zabarvení způsobe..
71Kč 121Kč
Cena bez DPH:58Kč
Mezizubní kartáček 5 ks - GLAMZA Mezizubní kartáček 5 ks - GLAMZA
-44 %
Mezizubní kartáček 5 ks - GLAMZA Mezizubní čištění je možná ještě důležitější než čištění zubním kartáčkem, protože tak odstraňujete bakterie, které způsobují zubní povlak, který, pokud necháte hnisat, změní se na zubní kámen, který nelze odstranit pravidelným čištěním zubním kartáčkem nebo čištění..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Rotační kartáček na čištění leštění - rotační kartáček + 5 leštících nástavců Rotační kartáček na čištění leštění - rotační kartáček + 5 leštících nástavců
-36 %
Set na leštění a bělení zubů - rotační kartáček + 5 lešticích hrotů Bateriový otočný systém, který umožňuje rychle a snadno najít jasný a bílý úsměv. Rotační kartáček podporuje odstraňování dočasných skvrn a zubních nečistot profesionálním způsobem a zároveň zabraňuje tvorbě zubního plaku. Její pru..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč