Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampy

Biolampa prodej - prodejem biolamp se zabýváme již od roku 2007. Je to dost dlouhá doba na to, abychom sebrali a zužitkovali dostatek informací o tom, zda biolampa pomůže. Za toto poměrně dlouhé období jsme sebrali dostatek autentických recenzí od našich skutečných zákazníků a dnes můžeme zodpovědně říci, že biolampa opravdu funguje a léčí. Máme nejširší nabídku biolamp na Slovenském trhu. Prodáváme nejen levné biolampy, ale také nejkvalitnější profesionálně certifikované biolampy.

Léčba světlem - biolampou, infralampou   se řadí mezi nejefektivnější způsoby léčby v alternativní medicíně, často využívanou i mnoha lékaři právě pro své účinky. Vyzkoušejte i vy účinky biolampy . Bezbolestná a efektivní metoda léčení s biolampami je to nejlepší pro Váš organizmus. Zdraví máme jen jedno – chraňme si ho.

Barevný filtr k Bioptron PRO1 - oranžový Barevný filtr k Bioptron PRO1 - oranžový
Doprava zdarma -36 %
Barevny filtr / kolorterapie na biolampu BIOPTRON PRO 1 Barevná světelná terapie - Kolorterapie je jemná, bezpečná a efektivní. Světlo biolampy je polarizované, elektromagnetické vlny polarizovaného světla se pohybují pouze v rovnoběžných rovinách, čímž toto světlo velmi dobře proniká do pokožky. T..
2 743Kč 4 306Kč
Cena bez DPH:2 267Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
Doprava zdarma -36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + 7 polarizačních filtrů + VELKÝ STOJAN + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho ..
5 163Kč 8 107Kč
Cena bez DPH:4 267Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
Doprava zdarma -36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO SO ŽLTTÝM polarizačních filtrů + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou by..
3 721Kč 5 848Kč
Cena bez DPH:3 075Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
Doprava zdarma -36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + VELKÝ STOJAN + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou byla právě možnost opakovat potřebné dávky. Terapie světlem prošla v 20. století dalším vývojem, nezpochybnitelné výhod..
4 578Kč 7 199Kč
Cena bez DPH:3 783Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
Doprava zdarma -36 %
VELMI VÝKONNÁ biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + 7 polarizačních filtrů + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho vý..
4 588Kč 7 199Kč
Cena bez DPH:3 792Kč
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
Doprava zdarma -36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + VELKÝ STOJAN + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým sp..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
Doprava zdarma -36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční..
6 020Kč 9 468Kč
Cena bez DPH:4 975Kč
biolampa Activelight biolampa Activelight
Doprava zdarma -36 %
Biolampy ACTIVELIGHT + světelná léčebná terapie - ACTIVELIGHT Professional Výhodný set biolampy ACTIVELIGHT Professional s průměrem filtru 110 mm a kolorterapie (5 barevných filtrů). Kombinací biolampy a kolorterapie získáte účinný nástroj na léčení akutních i chronických zdravotních problémů. Pou..
33 406Kč 52 534Kč
Cena bez DPH:27 608Kč
biolampa Activelight biolampa Activelight
Doprava zdarma -36 %
Biolampa ACTIVELIGHT - světelná léčebná terapie - ACTIVELIGHT Professional Biolampa ACTIVELIGHT Professional s průměrem filtru 110 mm Kombinací biolampy a kolorterapie získáte účinný nástroj na léčení akutních i chronických zdravotních problémů. Použití léčebné lampy s průměrem filtru až 110 mm je ..
29 373Kč 46 182Kč
Cena bez DPH:24 275Kč
Biolampa ActiveLight Biolampa ActiveLight
Doprava zdarma -36 %
Biolampa ActiveLight Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa ActiveLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita z ní dělají výrobek prvotřídní kvality, kterou si může dovolit naprosto každý Biolampy ActiveLight jsou vyráb..
6 887Kč 10 829Kč
Cena bez DPH:5 692Kč
Biolampa ActiveLight + barevná terapie Biolampa ActiveLight + barevná terapie
Doprava zdarma -36 %
Biolampa ActiveLight + barevná terapie Nyní mimořádná šance koupit léčebnou lampu ActiveLight spolu s barevnými filtry za fantastickou cenu. Léčebná lampa ActiveLight zosobňuje nejnovější poznatky z oblasti léčby polarizovaným světlem a kolorterapií a napomáhá k vyřešení mnoha zdravotních potíží. S..
8 046Kč 12 645Kč
Cena bez DPH:6 650Kč
Biolampa ActiveLight + velký stojan Biolampa ActiveLight + velký stojan
Doprava zdarma -36 %
Biolampa ActiveLight + stojan Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa ActiveLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita z ní dělají výrobek prvotřídní kvality, kterou si může dovolit naprosto každý. Biolampy ActiveLight ..
8 329Kč 13 098Kč
Cena bez DPH:6 883Kč