Hlavné menu
Produkty v košíku

Klidný spánek

Zobraziť podkategórie
3D maska na spaní + špunty do uší 3D maska na spaní + špunty do uší
-36 %
3D maska na spaní + špunty do uší Máte problémy se usnutím i po náročném pracovním dni? Dlouhé hodiny se otáčíte ze strany na stranu a stále nemůžete usnout? V noci a ráno se vzbudíte pro paprsky světla, pouliční lampy atd.? Světlo může být ale docela nepříjemný rušitel. Kupte si tuto masku na obli..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
3D maska na spaní - 100% nepropustnost světla 3D maska na spaní - 100% nepropustnost světla
-35 %
3D tvarovaná maska na spaní Máte problémy se usnutím i po náročném pracovním dni? Dlouhé hodiny se otáčíte ze strany na stranu a stále nemůžete usnout? V noci a ráno se vzbudíte pro paprsky světla, pouliční lampy atd.? Nebo možná hodně cestujete a máte problémy s relaxací při cestování vlakem nebo ..
77Kč 120Kč
Cena bez DPH:64Kč
Bluetooth maska na spaní s možností poslechu hudby Bluetooth maska na spaní s možností poslechu hudby
-36 %
Bluetooth maska na spaní s možností poslechu hudby Chcete si v autobuse, ve vlaku či v letadle odpočinout, ale vadí vám šum, světlo a všichni kolem? Ideálním řešením je tato Bluetooth maska na spaní. Nepropustí světlo, zabudované sluchátka vám dopřávají dostatek oblíbené hudby a nic už nebude bráni..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem, plastový Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem, plastový
-32 %
Clip - skřipec proti chrápání se zrcátkem Trápí Vás problém s chrápáním? Nebo máte někoho v své blízkosti a překáží Vám jeho chrápání? Vyzkoušejte clip do nosu, který patří v současnosti mezi nejjednodušší, ale zároveň nejúčinnější nástroj v boji proti chrápání! Uvolňuje horní cesty dýchací a ničím..
37Kč 54Kč
Cena bez DPH:31Kč
Gelová chladící maska na oči transparentní 27 x 10 cm Gelová chladící maska na oči transparentní 27 x 10 cm
-38 %
Gelová chladící maska na oči - transparentní - 27 x 10 cm, profi Často namáháte své oči a trpíte častými bolestmi očí a hlavy? Udělejte svým očím pohodlí a dopřejte jim příjemnou relaxaci díky této chladicí masce na oči. Maska je použitelná i pro salony po kosmetických zákrocích. Gelovou masku stač..
121Kč 196Kč
Cena bez DPH:101Kč
Hřejivá / chladící gelová relaxační maska na oči Hřejivá / chladící gelová relaxační maska na oči
-36 %
Hřejivá / chladící gelová relaxační maska na oči Máte zaměstnání v kanceláři az celodenní práce na počítači vás neustále bolí oči? Vytvářejí se Vám kruhy pod očima, i když každý den spíte pravidelně 8 hodin a nevíte si s nimi rady? Máme pro Vás řešení! Dopřejte jim klid, odpočinek a relaxaci! Pokud..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
Maska na spaní - universal Maska na spaní - universal
-32 %
Maska na spaní Rádi si pospíte i přes den a ruší Vás denní světlo? Masky na spaní zajistí Vašim očím během spokojeného spánku dokonalou tmu. Budete se probouzet s lepším pocitem, odpočatě a svěže. S maskou na spaní si můžete dopřát příjemný a klidný spánek, ať už doma nebo při cestování autem, letad..
37Kč 54Kč
Cena bez DPH:31Kč
Náustek proti chrápání s pouzdrem Náustek proti chrápání s pouzdrem
-35 %
Náustek proti chrápání - Stop Snoring Solution Trápí Vás problém s chrápáním? Nebo máte někoho v své blízkosti a překáží Vám jeho chrápání? Vyzkoušejte náustek - stabilizátor jazyka, který patří mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinné nástroje v boji proti chrápání! Náustek je vyroben je z měk..
162Kč 250Kč
Cena bez DPH:135Kč
Paměťový polštář z elastické pěny z přírodního latexu Paměťový polštář z elastické pěny z přírodního latexu
-36 %
Paměťový polštář vyrobený z přírodního latexu Luxusní sametově jemný polštář vyrobený z MEMORY FOAM (paměťové pěny z přírodního latexu), která svým specifickým složením zajišťuje jedinečné vlastnosti tohoto výrobku a není zdaleka jako běžný paměťový polštář. Polštář má výbornou obličejovou paměť, př..
340Kč 533Kč
Cena bez DPH:283Kč
Sprej proti chrápání - Asonor
-36 %
Sprej proti chrápání - Asonor 30 ml Asonor® obsahuje: chlorid sodný, glycerol, polysorbát 80, potassium (draselný) sorbát Způsob užívání: Nosní aplikace. Dávkování: 3-4 vstřiky do každé nosní dírky před spaním. Roztok byste měli pocítit v krku. Další pokyny si přečtěte zde ... Nežádoucí účinky: Nežá..
623Kč 980Kč
Cena bez DPH:519Kč
Turmalínová magnetická maska na obličej s infra vyhříváním Turmalínová magnetická maska na obličej s infra vyhříváním
-36 %
Turmalínová magnetická maska na obličej s infra vyhříváním Turmalínová magnetická maska slouží ke zlepšení mikrocirkulace, úpravu krevního tlaku, snižování krevních tuků, úlevu od bolesti, zlepšení kvality spánku, nespavost, bolesti hlavy, otupělost očí, znecitlivění obličeje. Maska s infra vyhřív..
931Kč 1 459Kč
Cena bez DPH:776Kč
Turmalínová magnetická maska na oči - 15 magnetů Turmalínová magnetická maska na oči - 15 magnetů
-36 %
Turmalínová magnetická maska na oči Bradex zvyšuje prokrvení jakékoli části těla a tím napomáhá revitalizovat a vyživovat tkáně pokožky. Maska na oči zvyšuje prokrvení jakékoli části v kolem obličeje a tím napomáhá revitalizovat a vyživovat tkáně pokožky. zjemňuje pokožku a redukuje vrásky pomáhá př..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč