Hlavné menu
Produkty v košíku

Journal Blog RSS Feed

22 bře Zdravotnické pomůcky dokáží zlepšit kvalitu i vašeho života
Blogger 0 496
Dovedete si představit svět bez ochranných prostředků, protéz a dalších zdravotnických pomůcek? Jak bychom zvládali běžné činnosti bez nich? Právě zdr..
26 úno Vše, co potřebujete vědět o vložkách do bot
Blogger 0 549
Každý krok v našich životech je důležitý a způsob, jakým tyto kroky děláme, může zásadně ovlivnit naše celkové zdraví. Proto je důležité věnovat pozor..
11 úno Dostaňte vaše boty zpět do formy!
Blogger 0 580
Jak často myslíte na vaše boty? Zapomenuté, opotřebované, občasně zanedbané – takto často vypadají naše boty, které nám každodenně slouží a doprovázej..
29 led Impregnace – nejlepší ochrana pro vaši obuv
Blogger 0 2309
V obchodě trávíme hodiny hledáním dokonalých bot, ale když je konečně přineseme domů, mnozí zapomeneme na jednu důležitou věc - péči o ně. V tomto člá..
22 led Oddělovač prstů na nohou: Malá pomůcka s velkým účinkem
Blogger 0 611
Ve světě zdravotnických produktů existuje pomocník, který nás může zachránit před bolestmi a nepohodlím spojeným s deformacemi prstů na nohou. Oddělov..
29 pro Trápí vás vybočený palec? Hallux valgus není jen kosmetický problém
Blogger 0 892
Vybočený palec je jedním z nejčastějších problémů dolních končetin, které trápí velkou část populace. Pokud se u vás tato bolestivá nepříjemnost vysky..
17 pro Výrůstky na patě či ostruhy? Poradíme vám jak na ně!
Blogger 0 897
Podpatenky a patičky představují důležitý nástroj pro každého, kdo dbá o pohodlí svých nohou. Tyto ortopedické pomůcky jsou navrženy s ohledem na zmír..
10 pro Jak zatočit s otlaky
Blogger 0 915
Dnes se podíváme na téma, které se týká mnoha z nás – otlaky. Otlaky mohou být nepříjemné a bolestivé, ale s našimi kvalitními produkty můžete předchá..
27 lis Magnetoterapie: Otevřete dveře k lepšímu zdraví
Blogger 0 897
V dnešní době neustále se rozvíjející forma alternativní medicíny – magnetoterapie – přinesla světlo naděje tisícům lidí, kteří hledají bezpečné a úči..
14 lis Kompresní punčochy - O krok dále k na cestě ke zdravým nohám
Blogger 0 870
Zdraví našich nohou je často podceňováno, ale právě nohy jsou ty, které nesou na sobě tíhu celého těla během celého dne. Pro mnohé lidi jsou však nohy..
31 říj Ortopedické vložky a pomůcky - předejděte bolestem klenby chodidla!
Blogger 0 677
Pokud jste někdy trpěli bolestmi spojenými s plochými nohami, poklesem klenby nebo jinými problémy s chodidly, víte, že to může být velmi nepříjemné a..
12 srp Jak správně pečovat o vaši obuv? Doplňky, které byste měli mít!
Blogger 0 789
Každý z nás má alespoň jedny oblíbené boty, které by chtěl nosit co nejdéle. Jak jim však poskytnete tu nejlepší péči, aby vám vydrželi a zachovali si..
Zobrazeno 1 do 12 z 30 (3 stran)