Hlavné menu
Produkty v košíku

Journal Blog RSS Feed

27 lis Magnetoterapie: Otevřete dveře k lepšímu zdraví
Blogger 0 83
V dnešní době neustále se rozvíjející forma alternativní medicíny – magnetoterapie – přinesla světlo naděje tisícům lidí, kteří hledají bezpečné a úči..
14 lis Kompresní punčochy - O krok dále k na cestě ke zdravým nohám
Blogger 0 127
Zdraví našich nohou je často podceňováno, ale právě nohy jsou ty, které nesou na sobě tíhu celého těla během celého dne. Pro mnohé lidi jsou však nohy..
31 říj Ortopedické vložky a pomůcky - předejděte bolestem klenby chodidla!
Blogger 0 71
Pokud jste někdy trpěli bolestmi spojenými s plochými nohami, poklesem klenby nebo jinými problémy s chodidly, víte, že to může být velmi nepříjemné a..
12 srp Jak správně pečovat o vaši obuv? Doplňky, které byste měli mít!
Blogger 0 189
Každý z nás má alespoň jedny oblíbené boty, které by chtěl nosit co nejdéle. Jak jim však poskytnete tu nejlepší péči, aby vám vydrželi a zachovali si..
30 dub Detoxikační náplasti
0 205
Detoxikační náplasti: Vaše cesta k čistšímu a zdravějšímu tělu Detoxikační náplasti jsou revolučním produktem, který vám pomůže zbavit se škodlivých ..
01 pro Biolampa Bioptron Medall, farebné filtre použitie
Blogger 0 1473
Není vzácný jev, že navenek zdraví lidé se zabývají zdravotními problémy, které se čas od času projeví. Nedoléčené nemoci, stará zranění, záněty či če..
25 lis Kvalitní tlakoměr do každé lékárničky
Blogger 0 725
Problémy s tlakem se řadí mezi nejčastější onemocnění kardiovaskulárního systému naší doby.  Často se vyvíjejí po celá léta bez výraznějších příznaků..
25 lis Proleženiny vzniknou rychleji, než si myslíte – jak jim předcházet?
Blogger 0 1157
Dlouhodobý odpočinek na lůžku je nezbytnou součástí terapie u mnoha diagnóz nebo při zotavování ze zranění, zatímco zejména starší a imobilní pacienti..
25 lis Peklo s názvem Hallux Valgus – vybočený palec není jen chybičkou na kráse
Blogger 0 3727
Letní vedra jsou zde a spolu s nimi i období, kdy většina z nás vyměnila boty za lehké pantofle či sandály. Některým z nás však rozpaky ze vzhledu naš..
25 lis Čističky vzduchu a jejich rozdělení - který typ je pro vás nejlepší?
Blogger 0 560
V posledních letech se stále více hovoří o zdravém životním stylu, ale na jednu oblast, která je pro každého z nás životně důležitá, se často zapomíná..
25 lis Krásný bílý úsměv bez návštěvy zubaře? Takto ušetříte stovky korun!
Blogger 1 684
Kdo z nás by netoužil po zářivém hollywoodském úsměvu?  Nic tak nezvyšuje sebevědomí jako rovné a bílé zuby, se kterými můžeme oslnit například na ran..
25 lis Vstáváte ráno unavení a ztuhlí? S tímto polštářem Memory pillow  se vyspíte jako miminko!
Blogger 0 383
Spánek je záhadou. Možná není nic přirozenějšího, ale stále mu plně nerozumíme. Biologové se dlouho diví, proč evoluce vyvinula všechna zvířata tak, a..
Zobrazeno 1 do 12 z 22 (2 stran)