Hlavné menu
Produkty v košíku

Odsávačky mateřského mléka

Odsávačka mléka je nezbytným přístrojem pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné nasávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení.
Dětská elektrická odsávačka mléka Dětská elektrická odsávačka mléka
-36 %
Dětská elektrická odsávačka mléka Produkt byl vyvinut na základě nejnovějších dostupných technologií, díky čemuž je jeho používání velmi jednoduché. Jednou z jeho nejdůležitějších výhod je úplné, individuální nastavení výkonu a sacího výkonu pomocí tlačítka PUSH & PULL. Díky tomuto řešení získáte e..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Bebita
-37 %
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Esperanza je nezbytným přístrojem pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné nasávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka mléka má 5 úrovní stimulačního výkonu..
998Kč 1 573Kč
Cena bez DPH:825Kč
Manuální odsávačka mléka Bebe Manuální odsávačka mléka Bebe
-37 %
Manuální odsávačka mléka Bebe Ruční odsávačka mléka Esperanza je nezbytnou pomůckou pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje kojení, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje kojení. Odsávačka nepotřebuje napájení, takže ji můžete snadno použ..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální
-36 %
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Esperanza 2v1 je nezbytností pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka má 5 úrovní stimulačního výkonu a 9 ..
978Kč 1 533Kč
Cena bez DPH:808Kč