Hlavné menu
Produkty v košíku

Pronájem, pronájem biolampy

Váš cenově dostupný způsob podpory zdraví. Pokud je pro vás biolampa finančně neúnosná, máme pro vás ideální řešení. Nabízíme vám možnost pronájmu biolampy za přijatelnou částku, a to již od 1,90 € na den. Využijte... Pokračovať
Prenájom, zapožičanie biolampy Activelight / cena za deň - 24h od 4€... V prípade, ak je biolampa Activelight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 4€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mo..
103Kč
Cena bez DPH:86Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy ActiveBio+ / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Activelight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 2€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mož..
52Kč
Cena bez DPH:43Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy Medilight / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Medilight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 2€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné ..
52Kč
Cena bez DPH:43Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy Biostimul BS303 / cena za deň - 24h od 3€... V prípade, ak je biolampa Biostimul príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné výlučne tel..
79Kč
Cena bez DPH:65Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy Bioptron PRO1 / cena za deň - 24h od 4€... V prípade, ak je biolampa Bioptron príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 4€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mož..
103Kč
Cena bez DPH:86Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy Bioptron Medall / cena za deň 24h od 3€... V prípade, ak je biolampa Bioptron pre Vás príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 3€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolamp..
103Kč
Cena bez DPH:86Kč
Prenájom, zapožičanie biolampy Biostimul BS103 / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Biostimul príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné výlučne tel..
52Kč
Cena bez DPH:43Kč