Hlavné menu
Produkty v košíku

Depilace a epilace

Epilace je forma zbavování se ochlupení na částech těla, která využívá složitější metody a její účinek by měl vést k trvalé likvidaci ochlupení či zpomalení jeho růstu. Při depilaci se zbavujeme ochlupení jen dočasně. V naší nabídce naleznete profesionální přípravky pro depilaci a epilaci celého těla. Nabízíme různé přípravky na depilaci , ohřívače vosku , depilační vosky , depilační a epilační přístroje a mnoho dalších produktů.
8850 Ohřívač vosku 100W 8850 Ohřívač vosku 100W
-36 %
Ohřívač depilačního vosku ProWax100 Zařízení na ohřev depilačního vosku v plechovce o objemu 400 nebo 500 ml. Ohřívač je bezpečný a snadno ovladatelný s krátkou zahřívací dobou. Pro domácí i profesionální použití. Vosková depilace patří mezi nejúčinnější nechemickou, neelektrickou depilaci, kterou ..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
8850 Ohřívač vosku 100W s příslušenstvím bílá 8850 Ohřívač vosku 100W s příslušenstvím bílá
-37 %
Ohřívač depilačního vosku ProWax100 Zařízení na ohřev depilačního vosku v plechovce o objemu 400 nebo 500 ml. Ohřívač je bezpečný a snadno ovladatelný s krátkou zahřívací dobou. Pro domácí i profesionální použití. Vosková depilace patří mezi nejúčinnější nechemickou, neelektrickou depilaci, kterou ..
676Kč 1 069Kč
Cena bez DPH:558Kč
AG37C Ohřívač vosku 100W, růžový AG37C Ohřívač vosku 100W, růžový
-37 %
AG37C Ohřívač vosku 100W, růžový Kvalitní ohřívač vosku. Rychlé, bezpečné a snadné použití. Umožňuje parafínové kúry za cenu jediné návštěvy kosmetického salonu. Sada neobsahuje vosk ani jiné příslušenství! Vlastnosti produktu: ohřívač na vosk má regulaci teploty a odnímatelnou nádobu dokáže udrže..
413Kč 655Kč
Cena bez DPH:342Kč
Depilační pružina pro odstranění chloupků a zastřihovač pro úpravu obočí 2v1 - růžová Depilační pružina pro odstranění chloupků a zastřihovač pro úpravu obočí 2v1 - růžová
-37 %
Groomarang - depilační pružina pro odstranění chloupků a zastřihovač pro úpravu obočí 2v1 Vadí Vám drobné chloupky na obličeji? Máme tu pro vás rychlé a bezbolestné řešení. Depilační pružina, je přírodní metoda k odstranění nežádoucích chloupků na obličeji, v oblasti rtů a brady. Na úpravu obočí je..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Elegantní odstraňovač chloupků Elegantní odstraňovač chloupků
-36 %
Elegantní odstraňovač chloupků Elegantní odsstraňovač chloupků slouží ke zbavení odumřelé kůže a jemných chloupků z obličeje. Má aplikaci podobnou peelingu. Čistí pokožku, vyhlazuje ji, dodává jí zářivý vzhled a omlazuje ji. Přístroj má zabudovanou LED lampu, díky které bude naše léčba provedena p..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Inhibitor - proti nadměrnému růstu chloupků Inhibitor - proti nadměrnému růstu chloupků
-37 %
Inhibitor - proti nadměrnému růstu chloupků 2 x 50ml Speciální přípravek proti nadměrnému růstu chloupků a podpora depilace podle receptury Prof. RNDr. Anny Strunecká, DrSc. Uvedená cena je za celé balení, které obsahuje 2 lahvičky! Bylinný extrakt k venkovnímu použití účinky: Inhibitor se používá ..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 100ks Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 100ks
-38 %
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky Kosmetická dřevěná špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat na míchání různých tekutin, k nanášení depilačního vosku, masek a parafínu. Používáním kosmetické špachtle bude Vaše práce působit profesionálně a zajímavě pro Vaše zákaznice..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 500ks Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky - 500ks
-35 %
Jednorázové dřevěné špachtle na kosmetické přípravky, 500ks Kosmetická dřevěná špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat na míchání různých tekutin, k nanášení depilačního vosku, masek a parafínu. Používáním kosmetické špachtle bude Vaše práce působit profesionálně a zajímavě pro Vaše zá..
555Kč 857Kč
Cena bez DPH:458Kč
Náhradní žiletka, čepel pro odstraňovač chlupů na těle a zádech Náhradní žiletka, čepel pro odstraňovač chlupů na těle a zádech
-38 %
Náhradní čepel, žiletka pro odstraňovač chlupů na těle, zádech a těžko dostupných místech. !!! POZOR LEN NÁHRADNÍ žiletka - ČEPEL !!! použití: Náhradní a mimořádně ostrá, ale velmi dobře chráněná čepel, žiletka do holicího strojku na chlupy na těžko dostupných místech back in it. Vrať se zpět do h..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Odstraňovač chlupů na těžko dostupných místech na těle a zádech Odstraňovač chlupů na těžko dostupných místech na těle a zádech
-36 %
Set na odstranění chlupů na těžko dostupných místech na těle a zádech - teleskopická rukojeť. Ve světě první multifunkční zařízení na odstranění chloupků, které vám umožní oholení, nebo aplikovat krém na odstranění chloupků na těžko přístupná místa. Ideální pro použití na zádech, ramenou, rukou a ..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Odstraňovač chlupů v nose voskem - adios hair nose Odstraňovač chlupů v nose voskem - adios hair nose
-37 %
Set na odstranění chloupků v nose voskem - adios hair nose Nevíte jak odstranit chlupy v nose? Je to tak jednoduché! Vlož, táhni a vysuň! A Adios vás zbaví nežádoucích nosních chlupů. Už není třeba bojovat s nosem. Žádné další trapné žádosti o odstranění chloupků před holičem. Žádné dražší ošetření..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Odstraňovač chlupů voskem v nose pro ženy - adios hair nose Odstraňovač chlupů voskem v nose pro ženy - adios hair nose
-36 %
Vosková súpravana na odstraňování chloupků z nosu pro ženy - groomarang Vosková souprava na odstraňování chloupků z nosu Groomarang která vám poskytne čistý, měkký a hladký nos až na 4 týdny za pár okamžiků a to vše z pohodlí vašeho domova. S pravidelným používáním, je růst chloupků výrazně zpomale..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč