Hlavné menu
Produkty v košíku

Kancelářské potřeby

Bez kvalitních kancelářských potřeb se neobejde ani ta nejmenší kancelář. Vybavte svůj pracovní stůl různými praktickými doplňky.
Zobraziť podkategórie
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x
-30 %
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x 20x kapesní mikroskop - nejmenší mikroskop s takovým vysokým zvětšením dostupným na trhu. vlastnosti: S touto lupou uvidíte nejmenší škrábanec nebo otisk prstu na dlani Umožňuje vidět mnohem více než je to možné pouhým okem Kompaktní rozměry umožňují si ho vz..
70Kč 100Kč
Cena bez DPH:58Kč
Klasická lupa o průměru 100mm kovová Klasická lupa o průměru 100mm kovová
-33 %
Lupa ke čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvě..
60Kč 90Kč
Cena bez DPH:50Kč
Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED
-36 %
Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED je ideální pro čtení knih, novin nebo map. Pomocí lupy vidíte jasně všechny podrobnosti iv podmínkách s nízkým osvětlením. Použití energeticky účinného podsvícení LED zajišťuje dlouhou pracovní dobu bez výměny bateri..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou
Novinka -36 %
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Chcete si pořídit lupu? Věnujte pozornost této náhlavní lupě. Jednoduše se používá a může vám sloužit i jako malá baterka v noci. Má 2 LED světla a 5 zvětšovacích skel, což Vám umožní číst a pracovat i při slabším osvětlení nebo v tmavých místech. Je vyr..
570Kč 890Kč
Cena bez DPH:475Kč
Lupa na čtení - kovová
-42 %
Lupa na čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map apod. vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malé tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvětš..
70Kč 120Kč
Cena bez DPH:58Kč
Lupa na čtení - tvrzené PVC
-25 %
Lupa na čtení s průměrem 9 cm Kulatá lupa s objektivem o průměru 9 cm. Lupa je precizně vyrobena z pevného plastu. Ideální na čtení map, knih, novin a jiných textů. Pomůcka je užitečná nejen pro filatelisty a odborníky na elektroniku, ale i pro typické domácí použití. Každý kdo má problémy se zrake..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm
-37 %
Klasická lupa na čtení s LED osvětlením o průměru 130mm Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti produktu: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Ideální nápad na dárek nebo dárek Zvětšení skleněné čočky: 2x nebo 5x Prům..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou
-37 %
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Profesionální lupa ve tvaru brýlí vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Technické specifikace: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Zvětšení čočky: 1x; 1,5x; 2x; 2,5x; 3,5x Má 5 vyměnitelných lup Čočk..
240Kč 380Kč
Cena bez DPH:200Kč
Stolní skládací lupa 8 x 20 mm Stolní skládací lupa 8 x 20 mm
-44 %
Stolní skládací lupa 8 x 20 mm Kapesní lupa s 8násobným zvětšením je ideálním zařízením pro každodenní použití. Může být použita klenotníků, numismatiky, opraváři elektroniky atp. Ideální pro čtení map na cestách, prohlížení šperků, známek, mincí a pod. Specifikace: Zvětšení: 8x Průměr lupy: 20 mm ..
50Kč 90Kč
Cena bez DPH:42Kč
Zvětšovací brýle 20x, G1/LED Lupa Zvětšovací brýle 20x, G1/LED Lupa
Novinka -36 %
Zvětšovací brýle 20x, G1/LED Lupa Brýle Levenhuk Vizor G1 jsou praktickým nástrojem pro práci s malými předměty. Lupa má také podsvícení. Čočku lze posunout doleva a doprava na prstenci (pro pravé oko) nebo úplně vytáhnout. Díky brýlím Levenhuk Zeno Vizor G1 zůstávají obě ruce volné – proto se dopo..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Zvětšovací brýle 25x, G8/LED Lupa Zvětšovací brýle 25x, G8/LED Lupa
Novinka -38 %
Zvětšovací brýle 25x, G8/LED Lupa Profesionální brýlová lupa s různým zvětšením je ideálním přístrojem pro každodenní použití. Využít jej mohou klenotníci, numismatici, technici elektroniky, hodináři atp. Ideální pro šperky, známky, mince, opravu elektroniky, hodinky, prohlížení drahokamů nebo pro ..
280Kč 450Kč
Cena bez DPH:233Kč
Zvětšovací brýle s lupou a s LED podsvícením, zvětšení 20x Zvětšovací brýle s lupou a s LED podsvícením, zvětšení 20x
-36 %
Zvětšovací brýle s lupou as LED podsvícením S brýlemi s lupou uvidíte věci a předměty velké, čisté a zaostřené. Jsou praktické zejména při čtení drobných textů, ale stejně je využijete i při práci, kde potřebujete obě ruce jako oprava šperků, hodin, elektroniky apod .. Brýle zvětší objekty bez zkr..
340Kč 530Kč
Cena bez DPH:283Kč