Hlavné menu
Produkty v košíku

Kancelářské potřeby

Bez kvalitních kancelářských potřeb se neobejde ani ta nejmenší kancelář. Vybavte svůj pracovní stůl různými praktickými doplňky.
Zobraziť podkategórie
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou
-38 %
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou s puydrom S brýlemi s lupou BIG VISION uvidíte věci a předměty velké, čisté a zaostřené. Jsou praktickým pomocníkem pro práci s drobnými předměty, nebo na čtení drobného písma. Brýle zvětší objekty bez zkreslení, a to až o 160%. Flexibilní ..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Čtecí lupa - fresnelova čočka 18 x 12 Čtecí lupa - fresnelova čočka 18 x 12
-42 %
Čtecí lupa - fresnelova čočka 18 x 12 Nabízíme vám produkt vhodný hlavně pro lidi se slabším zrakem, seniory, modeláře, či lidi, kteří vykonávají precizní drobnou práci. Tato lupa vám usnadní problém při čtení, prohlížení poznámek, kutilství, opravách, manikúře, filatelistice, numismatice, tedy všu..
71Kč 121Kč
Cena bez DPH:58Kč
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x
-38 %
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x 20x kapesní mikroskop - nejmenší mikroskop s takovým vysokým zvětšením dostupným na trhu. vlastnosti: S touto lupou uvidíte nejmenší škrábanec nebo otisk prstu na dlani Umožňuje vidět mnohem více než je to možné pouhým okem Kompaktní rozměry umožňují si ho vz..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Klasická lupa o průměru 100mm kovová Klasická lupa o průměru 100mm kovová
-40 %
Lupa ke čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvě..
91Kč 151Kč
Cena bez DPH:75Kč
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou
-37 %
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Chcete si pořídit lupu? Věnujte pozornost této náhlavní lupě. Jednoduše se používá a může vám sloužit i jako malá baterka v noci. Má 2 LED světla a 5 zvětšovacích skel, což Vám umožní číst a pracovat i při slabším osvětlení nebo v tmavých místech. Je vyr..
585Kč 928Kč
Cena bez DPH:483Kč
Lupa na čtení - 90 mm, černá Lupa na čtení - 90 mm, černá
Novinka -33 %
Lupa na čtení - 90 mm, černá Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování plastové pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použ..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Lupa na čtení - kovová
-31 %
Lupa na čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map apod. vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malé tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvětš..
91Kč 131Kč
Cena bez DPH:75Kč
Lupa na čtení - kovová - 75 mm
-40 %
Lupa ke čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvě..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Lupa na čtení - kovová - 90 mm
-36 %
Lupa na čtení - kovová - 90 mm Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každod..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Lupa na čtení - tvrzené PVC
-40 %
Lupa na čtení s průměrem 9 cm Kulatá lupa s objektivem o průměru 9 cm. Lupa je precizně vyrobena z pevného plastu. Ideální na čtení map, knih, novin a jiných textů. Pomůcka je užitečná nejen pro filatelisty a odborníky na elektroniku, ale i pro typické domácí použití. Každý kdo má problémy se zrake..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm
-37 %
Klasická lupa na čtení s LED osvětlením o průměru 130mm Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti produktu: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Ideální nápad na dárek nebo dárek Zvětšení skleněné čočky: 2x nebo 5x Prům..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou
-36 %
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Profesionální lupa ve tvaru brýlí vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Technické specifikace: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Zvětšení čočky: 1x; 1,5x; 2x; 2,5x; 3,5x Má 5 vyměnitelných lup Čočk..
282Kč 444Kč
Cena bez DPH:233Kč