Hlavné menu
Produkty v košíku

Dětské váhy

Digitální váhy jsou velmi užitečné, zejména když se vám narodí předčasně dítě. Díky váze se tak nemusíte stresovat zda vaše dítě získává váhu nebo ne.
Digitální kojenecká/dětská váha - 0,1kg/20kg Digitální kojenecká/dětská váha - 0,1kg/20kg
-36 %
Digitální kojenecká/dětská váha Digitální kojenecká váha je velmi užitečná, zvláště když se Vám narodí předčasně dítě, díky váze se nemusíte stresovat zda Vaše dítě získává váhu nebo ne! Základní vlastnosti: můžete snadno sledovat hmotnost dítěte pultová deska s anatomickým vybráním chrání dítě pře..
998Kč 1 563Kč
Cena bez DPH:825Kč
Kojenecká a dětská váha 2v1 Bebe Kojenecká a dětská váha 2v1 Bebe
-37 %
Kojenecká a dětská váha 2v1 Bebe Moderní, elektronická váha pro miminka, díky které můžete ovládat váhu dítěte. Pravidelná kontrola hmotnosti a výšky dítěte pomáhá monitorovat jeho správný vývoj. Velký displej usnadňuje čtení indikací. Ergonomický tvar zajišťuje dítěti pohodlí a zaručuje jeho bezpe..
766Kč 1 210Kč
Cena bez DPH:633Kč
Kojenecká a dětská váha 2v1 El Nino Kojenecká a dětská váha 2v1 El Nino
-37 %
Kojenecká a dětská váha 2v1 El Nino Moderní, elektronická váha pro miminka, díky které můžete ovládat váhu dítěte. Pravidelná kontrola hmotnosti a výšky dítěte pomáhá monitorovat jeho správný vývoj. Velký displej usnadňuje čtení indikací. Ergonomický tvar zajišťuje dítěti pohodlí a zaručuje jeho be..
1 028Kč 1 623Kč
Cena bez DPH:850Kč