Hlavné menu
Produkty v košíku

Polštáře

Kvalitu spánku ve velké míře ovlivňuje i správná volba polštáře. Důležitým aspektem při jejich výběru je materiál, správná velikost a tvar polštáře. Z naší široké nabídky máte na výběr polštáře, které vám zajistí pohodlí a příjemný spánek. Díky nim se budete cítit odpočinutý a svěží každé ráno.
3D Cestovní polštář 3D Cestovní polštář
-37 %
3D cestovní polštář + maska na oči a špunty do uší # obr1 Často někam cestujete? Každý den ráno do práce nebo do školy? Nebo například dlouhé služební cesty vlakem či letadlem? Většinou si opíráte hlavu, o co jen jde, a pak vás bolí za krkem? Vyřešte tento problém! Polštář s funkcí paměťové pěny re..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč
Anatomický ortopedický polštář s masáží a ventilací EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Anatomický ortopedický polštář s masáží a ventilací EXCLUSIVE DREAM - 50 cm
-37 %
Anatomický ortopedický polštář s masáží a ventilací EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Vyrobeno z inovativní tepelně tvarované pěny s tvarovým "paměťovým" efektem. To umožňuje polštáři zapamatovat si tvar hlavy av důsledku toho snížit tlak na tělo a udržovat správný krevní oběh. Ortopedický polštář se používá..
1 049Kč 1 654Kč
Cena bez DPH:867Kč
Anatomický polštář na nohy z paměťové pěny
-37 %
Anatomický polštář z paměťové pěny pod nohy Anatomický polštář pod nohy pomáhá přirozeným způsobem zlepšit prokrvení nohou po celodenním namáhání a snížit otoky nohou během spánku. Zmírňuje napětí svalů a kloubů, kterým poskytuje odpočinek a relaxaci, což pomáhá snižovat bolest a únavu. Relaxační p..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Cestovní polštář do auta na bezpečnostní pás - modrý Cestovní polštář do auta na bezpečnostní pás - modrý
-31 %
Cestovní polštář do auta na bezpečnostní pás - modrý Ochranná pomůcka - příchytka do automobilového pásu, která je vhodná během dlouhé cesty autem. Během delších cest můžete díky polštářku relaxovat a odpočívat a zároveň Vám usnadňuje napínání a prevenci proti bolesti zad. Montáž na bezpečnostní pás..
91Kč 131Kč
Cena bez DPH:75Kč
Cestovní polštář na krk Cestovní polštář na krk
-38 %
Cestovní polštář na krk Cestovní polštář je určen jako opora krční páteře při cestování. Znáte ten pocit, když cestujete a chcete si dlouhé cestování zkrátit spánkem no nevíte si najít vhodnou polohu pro hlavu. Cestovní polštář poskytuje v tomto případě dokonalou oporu krční páteře a tak si můžete ..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Dětský ortopedický polštář Dětský ortopedický polštář
-36 %
Dětský ortopedický polštář "BABY DREAM" Díky jedinečné technologii designu se polštář dokonale přizpůsobí tvaru dětského těla, ať už dítě spí na boku nebo na zádech. Hlava se téměř ponoří do pěny polštáře, čímž se zvýší kontaktní plocha těla / hlavy s povrchem, čímž se sníží tlaková síla. Dodatečné..
585Kč 918Kč
Cena bez DPH:483Kč
Dětský polštář ovečka, bílý
-37 %
Dětský polštář ovečka, bílý Vlastnosti produktu: plyšový maskot – veselá ovečka vyrobeno z měkkého, na dotek příjemného plyše díky svému tvaru se dá použít jako polštář nebo podhlavník délka: 28 cm barva: bílá Obsah balení: 1 x dětský polštář ovečka, bílý..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Ergonomická opěrka krku Ergonomická opěrka krku
-36 %
Ergonomická opěrka krku, 30 x 18cm #obr1 Ergonomická podpora krku je ideální při dlouhém sezení před počítačem doma v práci nebo v autě. Udržuje správnou polohu hlavy při sezení a dokonale se přizpůsobuje tvaru jejího tvaru. Polštářek zvyšuje pohodlí při sezení a drží krční páteř na svém místě. #obr..
1 271Kč 1 997Kč
Cena bez DPH:1 050Kč
Gelový polštář podložka na sezení EGG SITTER Gelový polštář podložka na sezení EGG SITTER
-37 %
Gelový polštář podložka na sezení EGG SITTER Speciální gelová podložka na sezení pomáhá zmírňovat tlak vyvíjený na páteř a záda a poskytuje výbornou oporu. Vyrobená z ortopedické gelové pěny s velkou hustotou struktury materiálu. Přizpůsobuje se tvaru těla a zmírňuje zátěž na páteř. Polštář vylepš..
514Kč 817Kč
Cena bez DPH:425Kč
Gelový polštářek proti proleženinám, 400 x 420 x 70 mm Gelový polštářek proti proleženinám, 400 x 420 x 70 mm
-36 %
Gelový polštářek proti proleženinám, 400 x 420 x 70 mm Je ideální pro lidi, kteří tráví spoustu času sezením, například u počítače, na invalidním vozíku, v autě, v práci. Tento revoluční polštář proti proleženinám s gelovou vložkou díky použití inovativních technologií dává prevenci a léčbě dekubit..
1 230Kč 1 936Kč
Cena bez DPH:1 017Kč
Leg ramp - Ergonomický nafukovací polštář pod nohy Leg ramp - Ergonomický nafukovací polštář pod nohy
-36 %
Leg ramp - Nafukovací polštář pod nohy Stání nebo sezení po celý den může vyvíjet tlak na nohy, chodidla a záda, což vede k zánětu, špatné cirkulaci a bolestem. Nafukovací polštář Leg Ramp Vám poskytuje dokonalé vyvýšení a pomáhá rychle uvolnit tlak a podporovat pozitivní průtok krve, takže se sníží..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Ortopedická bederní opěrka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm Ortopedická bederní opěrka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm
-37 %
Ortopedická bederní opěrka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm Polštář je vyroben z inovativní tepelně tvarované pěny s tvarovým "paměťovým" efektem. Díky tomu se polštář perfektně přizpůsobí anatomickému tvaru těla a poskytuje vynikající bederní oporu a zajišťuje jeho správnou polohu během sezen..
1 139Kč 1 795Kč
Cena bez DPH:942Kč