Hlavné menu
Produkty v košíku

Technologie balení, skladování a balení

Zde najdete širokou nabídku produktů, které vám pomohou zabalit a uložit všechny vaše věci. Ať už potřebujete zabalit věci na stěhování, poslat někomu balík, jednoduše přestěhovat těžší předměty nebo jen uspořádat své... Pokračovať
Impulzná páková zváračka na fólie, obaly, sáčky, zváracia lišta 300 mm, 400W Impulzná páková zváračka na fólie, sáčky, obaly slúži na zotavenie rôznych obalov , fólií, sáčkov. Zváracia lišta má dĺžku 300mm a šírku 2mm. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale..
542Kč
Cena bez DPH:448Kč
Impulzná páková zváračka na fólie, obaly, sáčky, zváracia lišta 300 mm, 400W #obr1 Impulzná páková zváračka na fólie, sáčky, obaly slúži na zotavenie rôznych obalov , fólií, sáčkov. Zváracia lišta má dĺžku 300mm a šírku 2mm. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ..
441Kč
Cena bez DPH:365Kč
Strečová fólia čierna 3kg šírka 50cm Čierna 3 kg stretch fólia v rolke - slúži na zaistenie nákladu na palete a na balenie balíkov. Dokonale chráni zabalený tovar pred nečistotami, prachom, dažďom a vlhkosťou a chráni pred neoprávneným otvorením obalu.   Vlastnosti: stretch fólia sa používa na ..
406Kč
Cena bez DPH:335Kč