Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážní přípravky

110 Krauter ol bylinný olej 110 Krauter ol bylinný olej
Top
Kräuterův olej 110 je vyroben ze 110 léčivých bylin a éterických olejů. Odstraňuje pocit únavy z celého těla. Dobře působí při stresu, únavě  a bolestech hlavy. Používá se při zánětech v ústní dutině, odstraňuje bolest zubů. Je vhodný také na opary, opary a rány po kousnutí hmyzem. Kräuterův olej 1..
155Kč
Cena bez DPH:128Kč
111 Krauter ol bylinný olej ze 111 bylin 111 Krauter ol bylinný olej ze 111 bylin
Top
Kräuterův olej 111 je vyroben ze 111 léčivých bylin a éterických olejů. Zbavuje celého těla pocitu únavy. Dobře působí při stresu, únavě  a bolestech hlavy. Používá se při zánětech v dutině ústní, odstraňuje bolest zubů. Je vhodný také na opary, opary a rány po bodnutí hmyzem. Kräuterův olej 111 má ..
132Kč
Cena bez DPH:109Kč
Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom a diablovým pazúrom Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp. Môžu mať osviežujúci a relaxačný účin..
107Kč
Cena bez DPH:89Kč
Alpská emulze - alpenkrauter emulze 200ml Alpská emulze - alpenkrauter emulze 200ml
Top
Alpenkräuterová emulze Alpenkräuter emulze je bylinný krém, který obsahuje výtažky z borovice, rozmarýnu šalvěje, citronu. Je vhodný k masáži celého těla po aktivním sportu. Masáž zmírňuje bolesti kloubů, ztuhlé svaly a bolesti hlavy. Alpská bylinná emulze je vysoce kvalitní přípravek vyrobený z al..
103Kč
Cena bez DPH:85Kč
Originální Alpenkräuter balzám - alpská mast originální původní originální receptura NĚMECKO Alpenkräuter balzám je bylinný krém, který obsahuje výtažky z borovice, rozmarýnu šalvěje, citronu. Je vhodný k masáži celého těla po aktivním sportu. Masáž ulevuje od bolesti kloubů, ztuhlých svalů a bolest..
115Kč
Cena bez DPH:95Kč
Alpská mast - emulze Alpská mast - emulze
Top
Originální emulze Alpenkräuter - alpská emulze originální receptura NĚMECKO 200ml  Alpenkräuter emulze je bylinná alpská emulze, která zabírá, když už jiné přípravky nezabírají a nepomáhají !!! Výborný pomocník do každé domácí lékárny. Alpinská mast obsahuje výtažky z borovice, rozmarýnu šalvěje, c..
165Kč
Cena bez DPH:136Kč
Horská arnika - bylinná mast Arniková mast je výborným masážním prostředkem, jemná masáž je prospěšná pro dolní končetiny (např. při svalové únavě nebo léčbě otoků) Extrakt z arniky působí regeneračně při akné a drobných odřeninách. Arniková mast je vhodná pro změkčení zhrublé kůže, mozolů a pos..
45Kč
Cena bez DPH:37Kč
Masážní bylinná vazelína s hadím jedem 120ml Masážní vazelína z hadího jedu podporuje relaxaci, regeneraci a uvolnění. Masáž pokožky v okolí svalů, kloubů a zad vazelínou s hadím jedem a výtažky z léčivých bylin dodává pocit svěžesti a pomáhá odstraňovat únavu. Použití: Naneste na určené místo a v..
88Kč
Cena bez DPH:72Kč
HERB BALZÁM S PAGASTRANONEM - CHLADIVÝ 500 ML HERBALM s koňským kaštanem chladivý je vyroben podle původní osvědčené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů Chladivý bylinný balzám, obsahuje zvýšený extrakt mentolu, kafru, eukalyptového oleje a kaštanu koňského.   Použití: - Balzám nanest..
53Kč
Cena bez DPH:43Kč