Hlavné menu
Produkty v košíku

Vlasová kosmetika

Zobraziť podkategórie
Barva na vlasy LADY in Color - 1.0 černá
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 1.0 černá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a he..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 1.1 modro-černá
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 1.1 modro-černá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 10.0 blond zesvětlovač
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 10.0 Blond zesvětlovač Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk,..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 3.0 tmavě hnědá
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 3.0 tmavě hnědá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 3.66 lilek
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 3.66 lilek Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a h..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 4.0 hnědá
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 4.0 hnědá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a he..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 4.4 kaštanová
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 4.4 kaštanová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest ..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 5.4 světlá kaštanová
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 5.4 světlá kaštanová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, s..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 5.66 Burgundy
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 5.66 Burgundy Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest ..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.0 tmavá blond
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.0 tmavá blond Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.4 měděná červená
-36 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.4 měděná červená Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svě..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.5 mahagonová
-40 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.5 mahagonová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč