Hlavné menu
Produkty v košíku

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika pro každého, kdo se stará o své vlasy. Nezanedbávejte Vaše vlasy a dopřejte jim nejlepší péči. Vlasová kosmetika v našem e-shopu sestává z kvalitních šamponů a masek na vlasy .
Zobraziť podkategórie
Barva na vlasy LADY in Color - 1.0 černá
-33 %
Barva na vlasy LADY in Color - 1.0 černá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a he..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 1.1 modro-černá
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 1.1 modro-černá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 10.0 blond zesvětlovač
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 10.0 Blond zesvětlovač Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk,..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 3.0 tmavě hnědá
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 3.0 tmavě hnědá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 3.66 lilek
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 3.66 lilek Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a h..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 4.0 hnědá
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 4.0 hnědá Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest a he..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 4.4 kaštanová
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 4.4 kaštanová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest ..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 5.4 světlá kaštanová
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 5.4 světlá kaštanová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, s..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 5.66 Burgundy
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 5.66 Burgundy Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest ..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.0 tmavá blond
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.0 tmavá blond Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžes..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.4 měděná červená
-38 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.4 měděná červená Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svě..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Barva na vlasy LADY in Color - 6.5 mahagonová
-44 %
Barva na vlasy LADY in Color - 6.5 mahagonová Speciální aktivní látky obsažené v krémových barvách na vlasy Lady Color zvyšují stabilitu barvy a výborně kryjí šediny. Barva zůstane přirozená a svěží i po několika umytích. Hydratační komplex a mandlový olej obsažené ve výrobku posilují lesk, svěžest..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč