Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetoterapie

Magnetoterapie je jedna z nejpříjemnějších fyzikálních terapií, při které necítíte žádnou bolest. Tato forma terapii využívá příznivé účinky působícího magnetického pole na lidské tělo. Pulzní magnetoterapie je účinným nástrojem v léčbě širokého spektra nemocí a bolestivých stavů.
Elektrosmog, filtr proti elektrosmogu - celotělový matrace e-protect Elektrosmog, filtr proti elektrosmogu - celotělový matrace e-protect
Doprava zdarma -36 %
Elektrosmog ochrana, filtr proti elektrosmogu - celotělový matraci 195 x 85cm Pomocí e-PROTECT elektrosmog filtračního obložení se můžete účinně chránit před škodlivými účinky elektro-smogu. Speciální měděná síťovina v těle matrace shromažďuje a odvádí škodlivé paprsky kolem těla dík patentovanému ..
8 550Kč 13 440Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
magnetický náramek magnetický náramek
Top -36 %
Magnetický náramek zlatý - Juwelier-Edition, unisex Chcete Vašemu blízkému darovat něco speciální a zároveň léčivé? Magnetický náramek je to pravé! Magnetický náramek je krásný a léčivý šperk, který lahodí zejména ženám. Magnety mají pozitivní příznivý vliv, který má v oblibě stále více lidí. V dne..
90Kč 140Kč
Cena bez DPH:75Kč
Obal, taška na magnetoterapii, celotělové matrace a podložky OMI Obal, taška na magnetoterapii, celotělové matrace a podložky OMI
Doprava zdarma -36 %
Velká elegantní taška na magnetoterapii, vhodná pro celotělové matrace a podložky OMI Pohodlná a elegantní taška z koženky. Vhodné a kompatibilní s celotělovými matracemi OMI. Má vnitřní kapsy na ovladač a napájecí adaptér. Vhodné pro uskladnění, případný převoz . Chrání před poškozením. Barva béžov..
4 260Kč 6 700Kč
Cena bez DPH:3 550Kč
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + kruh + pad + 2x knížka Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + kruh + pad + 2x knížka
Doprava zdarma -36 %
Celotělový matrace + magnetický kruh + magnetická podložka + 2 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících el..
12 270Kč 19 270Kč
Cena bez DPH:10 225Kč
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka
Doprava zdarma -36 %
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících elektro..
8 550Kč 13 430Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
Pulzní magnetoterapie - kniha použití magnetické rezonance Pulzní magnetoterapie - kniha použití magnetické rezonance
-36 %
Pulzní magnetoterapie - kniha o použití magnetické léčbě. Balení obsahuje: Podrobný popis aplikace o magnetoterapii...
430Kč 670Kč
Cena bez DPH:358Kč
Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon
-36 %
Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon Medailon Omi je výjimečný produkt, který podporuje mikrocirkulaci, metabolismus a urychluje proces samoregenerační. Naše zařízení vám zlepší zdraví a kvalitu života! Hlavní předností je lokální použití, čili můžete jej použít n..
1 970Kč 3 100Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Pulzní magnetoterapie - Magnetoterapeutický podložka Pulzní magnetoterapie - Magnetoterapeutický podložka
Doprava zdarma -36 %
Magnetická podložka na léčbu a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístr..
2 430Kč 3 820Kč
Cena bez DPH:2 025Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace
Doprava zdarma -36 %
Celotělový matrace přístroj určený k léčbě a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průto..
6 830Kč 10 740Kč
Cena bez DPH:5 692Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace + kruh Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace + kruh
Doprava zdarma -36 %
Celotělový matrace + magnetický kruh + 2 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Celotělový matrace svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících elekt..
11 120Kč 17 490Kč
Cena bez DPH:9 267Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - podložka Minimal Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - podložka Minimal
Doprava zdarma -36 %
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - mini pad - přístroj určený k léčbě a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, ..
3 970Kč 6 250Kč
Cena bez DPH:3 308Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj kruh Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj kruh
Doprava zdarma -36 %
Magnetický kruh přístroj na léčbu a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. P..
4 260Kč 6 700Kč
Cena bez DPH:3 550Kč