Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetoterapie

Magnetoterapie je jedna z nejpříjemnějších fyzikálních terapií, při které necítíte žádnou bolest. Tato forma terapii využívá příznivé účinky působícího magnetického pole na lidské tělo. Pulzní magnetoterapie je účinným nástrojem v léčbě širokého spektra nemocí a bolestivých stavů.
magnetický náramek magnetický náramek
Top -38 %
Magnetický náramek zlatý - Juwelier-Edition, unisex Chcete Vašemu blízkému darovat něco speciální a zároveň léčivé? Magnetický náramek je to pravé! Magnetický náramek je krásný a léčivý šperk, který lahodí zejména ženám. Magnety mají pozitivní příznivý vliv, který má v oblibě stále více lidí. V dne..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Obal, taška na magnetoterapii, celotělové matrace a podložky OMI Obal, taška na magnetoterapii, celotělové matrace a podložky OMI
-36 %
Velká elegantní taška na magnetoterapii, vhodná pro celotělové matrace a podložky OMI Pohodlná a elegantní taška z koženky. Vhodné a kompatibilní s celotělovými matracemi OMI. Má vnitřní kapsy na ovladač a napájecí adaptér. Vhodné pro uskladnění, případný převoz . Chrání před poškozením. Barva béžov..
4 296Kč 6 756Kč
Cena bez DPH:3 550Kč
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + kruh + pad + 2x knížka Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + kruh + pad + 2x knížka
-36 %
Celotělový matrace + magnetický kruh + magnetická podložka + 2 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících el..
12 362Kč 19 431Kč
Cena bez DPH:10 217Kč
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka
-36 %
Pulzní magnetoterapie - celotělový matrace + mini pad + 1 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících elektro..
8 621Kč 13 542Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
Pulzní magnetoterapie - kniha použití magnetické rezonance Pulzní magnetoterapie - kniha použití magnetické rezonance
-36 %
Pulzní magnetoterapie - kniha o použití magnetické léčbě. Balení obsahuje: Podrobný popis aplikace o magnetoterapii...
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon
-36 %
Pulzní magnetoterapie - lokální magnetoterapeutický přístroj - medailon Medailon Omi je výjimečný produkt, který podporuje mikrocirkulaci, metabolismus a urychluje proces samoregenerační. Naše zařízení vám zlepší zdraví a kvalitu života! Hlavní předností je lokální použití, čili můžete jej použít n..
1 986Kč 3 126Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Pulzní magnetoterapie - Magnetoterapeutický podložka Pulzní magnetoterapie - Magnetoterapeutický podložka
-36 %
Magnetická podložka na léčbu a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístr..
2 450Kč 3 852Kč
Cena bez DPH:2 025Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace
-36 %
Celotělový matrace přístroj určený k léčbě a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průto..
6 887Kč 10 829Kč
Cena bez DPH:5 692Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace + kruh Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - celotělový matrace + kruh
-36 %
Celotělový matrace + magnetický kruh + 2 x knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Celotělový matrace svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován. Tento celotělový matrace - OMI je jeden z nejnovějších a nejvyspělejších pulzujících elekt..
11 213Kč 17 636Kč
Cena bez DPH:9 267Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - podložka Minimal Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - podložka Minimal
-36 %
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj - mini pad - přístroj určený k léčbě a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, ..
4 003Kč 6 302Kč
Cena bez DPH:3 308Kč
Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj kruh Pulzní magnetoterapie - magnetoterapeutický přístroj kruh
-36 %
Magnetický kruh přístroj na léčbu a stimulaci organismu pomocí pulzního magnetického pole nízké frekvence + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. P..
4 870Kč 7 663Kč
Cena bez DPH:4 025Kč
Pulzní magnetoterapie - maska na obličej Pulzní magnetoterapie - maska na obličej
-36 %
Pulzní magnetoterapie - maska na obličej + knížka jak používat magnetoterapii ZDARMA! Jeho přednosti jsou hlavně účinky působící proti bolesti, uvolňující svalové křeče, hojivé, protizánětlivé účinky a účinky zlepšující průtok krve. Přístroj je certifikován přístroj třídy IIa. Nespornou výhodou je,..
3 428Kč 5 395Kč
Cena bez DPH:2 833Kč