Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytové doplňky a dekorace

Zútulněte si domů dekoracemi a doplňky podle svého gusta. Kvalitní bytové doplňky dekorace do interiéru. Designové dekorace které dodají Vašemu interiéru styl.
Adventní kalendář se šperky a doplňky Adventní kalendář se šperky a doplňky
-36 %
Adventní kalendář se šperky a doplňky Adventní kalendář se šperky a doplňky do vlasů. Získejte nádherné dárky: módní šperky vyrobené z kvalitního kovu a pro mnoho použití. 24 velkých překvapení. Lesklé šperky a doplňky, zdobené prvky ve světlých až zářivě růžových tónech. Adventní kalendář, obsahuj..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
APT Bruska na nože, 3 stupně, červená APT Bruska na nože, 3 stupně, červená
-39 %
APT Bruska na nože, 3 stupně, červená Výborná kvalita, třístupňová bruska na nože. Tento pokročilý nástroj zajistí správné a komplexní broušení i těch nejtupevějších a nejzanedbávanějších nožů díky využití až 3 ostřících štěrbin různými způsoby! Přesvědčte se sami, jak rychle dokážete dát své kuchy..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý
-39 %
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, bílý Pěkně navržený domácí difuzér LED 2v1 je skvělým domácím doplňkem. Pomáhá snižovat psychické a fyzické napětí a při použití s vonnými esencemi v krátké době provoní celý váš byt. Difuzer je doplněn barevným osvětlením LED, které nabízí až sedm různých barev. Kromě z..
192Kč 313Kč
Cena bez DPH:158Kč
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý
-39 %
Aroma difuzér 2v1 MINI USB, černý Pěkně navržený domácí difuzér LED 2v1 je skvělým domácím doplňkem. Pomáhá snižovat psychické a fyzické napětí a při použití s vonnými esencemi v krátké době provoní celý váš byt. Difuzer je doplněn barevným osvětlením LED, které nabízí až sedm různých barev. Kromě ..
192Kč 313Kč
Cena bez DPH:158Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač J-105 Aroma difuzér a zvlhčovač J-105
-37 %
Aroma difuzér a zvlhčovač J-105 Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje pocit štěstí a..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem
-36 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje pocit ště..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106
-38 %
Aroma difuzér a zvlhčovač se světlem J-106 Díky našemu aroma difuzéru si můžete aromaterapii dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma. To je největší výhoda našeho produktu – navozuje poc..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu
-37 %
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu 80ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omo..
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-37 %
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 100ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek...
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-36 %
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 80ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. ..
1 371Kč 2 158Kč
Cena bez DPH:1 133Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Flower je ideální řešení pro..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti pro zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzer Flower je ideální řešení p..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč