Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické kufříky

Kosmetický kufřík je velmi praktickým pomocníkem nejen pro profesionální kosmetičky. Kufřík je ideální na modeláž, kosmetické přípravky, líčení a další doplňky. Vyberte si v naší nabídce kvalitní kosmetické kufříky různých barev a velikostí.
Cestovní kosmetická taška - červená Cestovní kosmetická taška - červená
-36 %
Cestovní kosmetická taška - červená Pohodlná kosmetická taška se zipem je skvělý způsob jak udržet vaši kosmetiku čistou každý den! Je to také skvělý pomocník při cestování. Cestovní taška je ideální pro všechny hlavní kosmetické výrobky a další menší doplňky tohoto typu jako jsou rtěnku, prášek, t..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Cestovní kosmetická závěsná taška - červená Cestovní kosmetická závěsná taška - červená
-33 %
Cestovní kosmetická závěsná taška - červená Pohodlná kosmetická taška se zipem je skvělý způsob jak udržet vaši kosmetiku čistou každý den! Je to také skvělý pomocník při cestování. Cestovní taška je ideální pro všechny hlavní kosmetické výrobky a další menší doplňky tohoto typu jako jsou rtěnku, p..
121Kč 182Kč
Cena bez DPH:100Kč
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací
-36 %
Kosmetický kufřík na kosmetiku Praktický kufr na přepravu a skladování kosmetiky nebo jiných drobných věcí. Profesionální a elegantní vzhled trupu je perfektní rovnováha mezi stylem a funkčností. Robustní konstrukce chrání vaši kosmetiku od poškození mnohem lépe než tašky a batohy. vlastnosti: ideá..
625Kč 978Kč
Cena bez DPH:517Kč
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací
-36 %
Kosmetický kufřík na kosmetiku černý Praktický kufr na přepravu a skladování kosmetiky nebo jiných drobných věcí. Profesionální a elegantní vzhled trupu je perfektní rovnováha mezi stylem a funkčností. Robustní konstrukce chrání vaši kosmetiku od poškození mnohem lépe než tašky a batohy. vlastnosti..
918Kč 1 442Kč
Cena bez DPH:758Kč
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací
-36 %
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací Šikovný kufřík pro přepravu a skladování kosmetiky nebo jiných drobností. Kufřík s pevnou strukturou ochrání vaši kosmetiku před poškozením mnohem lépe než tašky a batohy. Nezbytné vybavení pro kosmetičky a stylisty, oboustranné otevírání. Je vybaven 4 ..
1 160Kč 1 815Kč
Cena bez DPH:958Kč
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací
-36 %
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací - šedý Šikovný kufřík pro přepravu a skladování kosmetiky nebo jiných drobností. Kufřík s pevnou strukturou ochrání vaši kosmetiku před poškozením mnohem lépe než tašky a batohy. Profesionální a elegantní vzhled kufru představuje dokonalou rovnováhu mez..
918Kč 1 432Kč
Cena bez DPH:758Kč
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací, růžový Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací, růžový
-36 %
Profesionální kosmetický kufřík - rozkládací, růžový Šikovný kufřík pro přepravu a skladování kosmetiky nebo jiných drobností. Kufřík s pevnou strukturou ochrání vaši kosmetiku před poškozením mnohem lépe než tašky a batohy. Profesionální a elegantní vzhled kufru představuje dokonalou rovnováhu me..
817Kč 1 281Kč
Cena bez DPH:675Kč